• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Skopiowano

"Przedwiośnie" kontra "Poranek Kojota".

12 września 2001 (artykuł sprzed 21 lat) 
Opinie
Włodarze Gedanii nie szczędzą wysiłków, aby sympatycy siatkówki nie nudzili się do października, na kiedy to zaplanowano inaugurację rozgrywek ekstraklasy. Ma ona być już w pełni zawodowa, a transmisje z meczów będzie przeprowadzać Polsat. Umowa w tej kwestii zostanie podpisana 17 września.

W Gdańsku, po benefisie Mirelli Stech z udziałem reprezentacji Polski, przyszła kolej na turniej z udziałem wszystkich trójmiejskich ligowców oraz przede wszystkim na mecz gwiazd, czyli starcie pod siatką aktorów z filmu "Przedwiośnie" i "Poranek Kojota"! Początek atrakcji przy ul. Kościuszki w piątek o godzinie 15.00.

- Organizatorem spotkania artystów są Fundacja Promocji Siatkówki i Dyrekcja XXVI Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. Widowisko sponsoruje Plus GSM. Wstęp do hali przy ul. Kościuszki dla kibiców jest bezpłatny. Będzie okazja do zdobycia autografów. Na liście aktorów-siatkarzy mamy już: Janusza Józefowicza, Dariusza Kordka, Filipa Bajona i Mateusza Damięckiego. Gdyby zaszła potrzeba, w pogotowiu będą nasze zawodniczki, które uzupełnią składy - mówi Zdzisław Stankiewicz, prezes Gedanii.

Mecz gwiazd rozpocznie się w piątek o godzinie 15.00. Jednak aktorzy w hali mają się stawić już dwie godziny wcześniej, aby przeprowadzić rozgrzewkę.

W piątek i sobotę siatkarki Gedanii rozegrają też mecze sparingowe. Za rywalki miały mieć Nike Węgrów i Piast Szczecin, ale ostatecznie podopieczne Jerzego Skrobeckiego będą musiały zadowolić się grą z trójmiejskimi rywalkami. Do turnieju zaproszono świeżo upieczonych II-ligowców: Olimpijczyka Gdańsk i Alpat Gdynia. W barwach Gedanii po raz pierwszy będziemy mogli zobaczyć Agnieszkę Drzewiczuk, która wróciła z finałów mistrzostw świata juniorek z Dominikany. Nie będzie natomiast seniorskich kadrowiczek: Mileny Rosner i Izabeli Bełcik.
Mecze trójmiejskich drużyn planowane są w piątek o godzinie 17.00 i w sobotę od 11.00. Wstęp wolny.

jag.Głos Wybrzeża

Opinie 9 zablokowanych

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE