stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Przyjdź na stadion, pomóż dzieciom! (1 opinia)

5 września 2015r. o godzinie 16:30 na Stadionie PGE ARENA Gdańsk rozegra się charytatywny mecz piłki nożnej "Reprezentacja Artystów Polskich vs. Przyjaciele Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci". Będzie to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na murawie Radka Majdana, Darka Michalczewskiego, Rafała Maseraka, Marka Włodarczyka, Tomasza Schiemscheinera, Tomka Jachimka i innych.

Wstęp na imprezę jest wolny. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w dobrej zabawie! Wejściówki będą rozdawane od godziny 16.00 przed wejściem na Stadion.

Podczas wydarzenia wolontariusze będą kwestować na rzecz podopiecznych Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci. Komentatorem meczu będzie zaś znany z TVP Jacek Jońca.

Pomorskie Hospicjum dla Dzieci działa od 2008 roku świadcząc 24 godzinną opiekę w domowym zaciszu pacjentów. Dzieci kierowane do Hospicjum są dotknięte schorzeniami onkologicznymi, chorobami metabolicznymi, zespołami genetycznymi, wadami rozwojowymi oraz innymi schorzeniami, które postępują i prowadzą do ich przedwczesnej śmierci.

Podopieczni przebywają w domach razem ze swoimi bliskimi, a zespół medyczny Hospicjum dojeżdza do nich często pokonując bardzo odległe trasy, gdyż działa w promieniu do 100 km od Gdańska. W tej chwili Hospicjum ma pod opieką 30 podopiecznych w wieku od 2 miesięcy do 22 lat.

Opieka, którą zapewnia Hospicjum dzieciom i ich rodzinom, zarówno medyczna, jak i socjalna, jest całkowicie bezpłatna. Narodowy Fundusz Zdrowia ponosi zaledwie 38% kosztów opieki, co oznacza, że o resztę środków organizacja musi zadbać sama.

PRZYJDŹ, KIBICUJ I POMÓŻ DZIECIOM!

Przeczytaj także

Opinie (1)

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

08.08 g.14.00
e-Winner Apator Toruń
08.08 g.17.00
Bałtyk Koszalin
13.08
JAGUAR Gdańsk
Puszcza Niepołomice
15.08
Skra Warszawa
05.08 g.17.00
JAGUAR Gdańsk
Kaszubia Kościerzyna
04.08 g.18.00
Orzeł Łódź
01.08 g.17.00
Pomorzanin Toruń
01.08 g.16.30
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
25.07 g.16.30
Start Gniezno