Wiadomości

Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk

Najnowszy artukuł na ten temat

Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej

Najlepsi w rozgrywkach o Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk
Najlepsi w rozgrywkach o Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk

Wiktor Chełmiński i Robert Michniewski zdobyli Puchar Dyrektora MOSiR Gdańsk. Rozgrywki o to trofeum rozpoczęły sezon rozgrywek siatkówki plażowej przy molo w Brzeźnie. W wakacyjnym programie jest jeszcze osiem zawodów tego typu. Rywalizacji patronuje Portal trojmiasto.pl.Siatkówka plażowa to od lat stała pozycja w kalendarzu MOSiR. W inauguracyjnej rozgrywce wzięło udział ponad 20 par. Boiska ustawiono po prawej stronie molo. Chęć gry była tak duża, że zapału nie chłodziły nawet ulewny deszcz, który towarzyszył półfinałom oraz silny wiatr. Obowiązywał system brazylijski, czyli przed półfinałami dopiero druga przegrana eliminowała z dalszej rywalizacji.

Z trudnymi warunkami pogodowymi najlepiej poradzili sobie ci, którzy w siatkówkę na plaży grają od lat. W finale Chełmiński i Michniewski pokonali Michała Pałubickiego i Mariusza Sypniewskiego. Trzecie miejsce zdobyli Mariusz Seroka i Maciej Łukasik. Zwycięzcy otrzymali puchar i markowe torby sportowe. Pozostałe miejsce na podium zostały uhonorowane piłki Mikasa.

Na plaży w Brzeźnie w wakacje odbędzie się jeszcze osiem turniejów siatkówki plażowej. Najbliższy już we wtorek.
Na plaży w Brzeźnie w wakacje odbędzie się jeszcze osiem turniejów siatkówki plażowej. Najbliższy już we wtorek.
- Przed nami kolejne turniej siatkówki plażowej. Jednym z nich jest rozgrywane już po raz dwunasty Grand Prix Gdańska. Na cały cykl zawodów rozgrywanych w kategorii open składają się cztery turnieje. Najbliższy już 13 lipca. Możemy spodziewać się ciekawej walki o punkty do klasyfikacji generalnej, bowiem najlepsze pary podzielą miedzy siebie pulę nagród w wysokości 5000 zł. Jest więc o co walczyć! Także młodsi siatkarze w wieku do 16 lat będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w turnieju młodzieżowy. Ich rozgrywki będą odbywały się we wtorki, a początek już 8 lipca na plaży w Brzeźnie - informuje Grzegorz Pawelec z MOSiR Gdańsk.

Opinie (2)

 • fajnie

  w przywidzu jest jakiś turniej: http://sport.trojmiasto.pl/info_imp.php?id_imp=123376

  • 0 0

 • gdzie w Trójmieście można potrenować na hali lub pod balonem w plażówkę masz jakieś namiary ?

  gdzie w Trójmieście można potrenować na hali lub pod balonem
  w plażówkę masz jakieś namiary ? w Warszawie trenuję w Monta Clubie

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »