stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Puchar Polski Beach Soccer 2015 (7 opinii)

  • czwartek - niedziela, 2 - 5 lipca 2015
  • Lokalizacja
    Sopot, Plaża - wejście 32/33
  • Bilety
    wstęp wolny

Sportowy Sopot na najbliższy weekend - Puchar Polski Beach Soccer Sopot 2015

wrz 18-19

sobota - niedziela, godz. 10:30

Gdańsk, ul. Podleśna
bilety 90 zł
wrz 19

niedziela, godz. 10:00 - 16:00

Wstęp wolny
Najbardziej prestiżowa impreza polskiego Beach Soccera odbędzie się na plaży w Sopocie - wejście nr 32/33. Turniej organizowany jest przez Polski Związek Piłki Nożnej i agencję reklamową brandband, pod patronatem Prezydenta Miasta Sopot. Podczas czterodniowych zmagań (02-05.2015r.) będziemy mogli obserwować 33 pojedynki 20 polskich drużyn.
Imprezę poprowadzi dziennikarz telewizji Polsat Szymon Zaworski oraz DJ Jolo.
Finał Pucharu Polski odbędzie się w niedzielę, podczas ostatniego dnia turnieju.
Harmonogram imprezy:

Czwartek, 2.07.2015
g.17:00 Grupa II: Hemako Sztutowo - Bryza Sztutowo
g.18:00 Grupa III: Boca Gdańsk - Hemako Junior Sztutowo
g.19:00 Grupa VI: FBS Kolbudy - Wodomex Bojano

Piątek, 3.07.2015
g. 9:00 Grupa II: Hemako Sztutowo - Red Devils Chojnice
g.10:00 Grupa IV: BSC Grembach Łódź - UKS Milenium Gliwice
g. 11:00 Grupa V: Vita Sport Zdrowie Garwolin -Detailking Tonio Team Sosnowiec
g. 12:00 Grupa VI: Wodomex Bojano - Stralco Strzelce Krajeńskie
g. 13:00 Grupa VII: Sea Lions Team Słupsk - Sport Pub Rapid Lublin
g. 14:00 Grupa I: Pro-Fart Głowno - Zgoda Chodecz
g. 15:00 Przerwa
g. 16:00 Grupa II: Bryza Sztutowo - Red Devils Chojnice
g. 17:00 Grupa III: KU AZS SAN Łódź - Hemako Junior Sztutowo
g. 18:00 Grupa V: Detailking Tonio Team Sosnowiec - ICAR Poker Team Lublin
g. 19:00 Grupa I: KP Łódź - Pro-Fart Głowno

Sobota, 4.07.2015
g. 9:00 Gr. III: Boca Gdańsk - KU AZS SAN Łódź
g. 10:00 Gr. VII: Sport Pub Rapid Lublin - Beckerarena Warszawa
g. 11:00 Gr. I: KP Łódź - Zgoda Chodecz
g. 12:00 Gr. VI: FBS Kolbudy - Stralco Strzelce Krajeńskie
g. 13:00 Gr. V: Vita Sport Zdrowie Garwolin - ICAR Poker Team Lublin
g. 14:00 Gr. VII: Sea Lions Team Słupsk - Beckerarena Warszawa
g. 15:00 Przerwa
g. 16:00 Ćwierćfinał 1: zw. gr. I - najlepsza drużyna z 2. miejsca
g. 17:00 Ćwierćfinał 2: zwycięzca gr. III - zwycięzca gr. VI
g. 18:00 Ćwierćfinał 3: zw. gr. IV - zw. gr. V
g. 19:00 Ćwierćfinał 4: zw. gr. II - zw. gr. VII

Niedziela, 5.07.2015
g.11:00 Półfinał 1:zwycięzca Ćwierćfinału 2-zwycięzca Ćwierćfinału 4
g.12:00 Półfinał 2: zw. Ćwierćfinału 3 - zw. Ćwierćfinału 1
Przerwa
g.13:30 Mecz o 3. miejsce
g.14:30 Mecz pokazowy - do potwierdzenia
g.15:15 Finał Pucharu Polski
g.16:15 Ceremonia zakończenia turnieju

Podział na grupy
Grupa I:

1. KP Łódź
2. Pro-Fart Głowno
3. Zgoda Chodecz

Grupa II:
1. Hemako Sztutowo
2. Bryza Sztutowo
3. Red Devils Chojnice

Grupa III:
1. Boca Gdańsk
2. KU AZS Społecznej Akademii Nauk Łódź
3. Hemako Junior

Grupa IV:
1. BSC Grembach Łódź
2. UKS Milenium Gliwice

Grupa V:
1. Pro-Vita Zdrowie Garwolin
2. Tonio Team Sosnowiec
3. ICAR Poker Team Lublin

Grupa VI:
1. FBS Kolbudy
2. Wodomex Bojano
3. Stralco Strzelce Krajeńskie

Grupa VII:
1. TS Team Słupsk
2. Sport Pub Rapid Lublin
3. Beckerarena Warszawa



Data: 2 lipca - 5 lipca 2015r.
Miejsce rozgrywek: Sopocka plaża - wejście 32/33

Opinie (7)

  • WIMA SEA vs. TONIO TEAM (6)

    https://youtu.be/HuZarAEPYtg

    • 0 0

    • GREMBACH ŁÓDŹ vs. KP Łódź (5)

      https://youtu.be/lvbYMsBg3SA

      • 0 0

      • LAKTOZA vs. HEMAKO SZTUTOWO ( Finał Junior) (4)

        https://youtu.be/4Ba7YJ6ruek

        • 0 0

        • Mistrzowie Polski Juniorów (WRĘCZENIE NAGRÓD) (3)

          https://youtu.be/uAnm_PmnmGM

          • 0 0

          • KP Łódź vs. BSC Copa Gdańsk (2)

            https://youtu.be/l-69dVhIWzw

            • 0 0

            • MECZ GWIAZD " Łączy Nas Piłka vs. Reprezentacja Artystów" (1)

              https://youtu.be/ARuzsA9E2I8

              • 0 0

              • GREMBACH ŁÓDŹ vs. HEMAKO SZTUTOWO (mecz finałowy)

                GREMBACH ŁÓDŹ MISTRZEM POLSKI w BEACH SOCCER 2015

                https://youtu.be/rEscEeuL9BQ

                • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

18.09 g.17.00
Awenta Pogoń Siedlce
18.09 g.17.00
UpFitness Skra Warszawa
18.09 g.19.30
PGE Spójnia Stargard
18.09 g.19.30
Sandra Spa Pogoń Szczecin
18.09 g.20.00
Piast Gliwice
18.09 g.14.00
Edach Budowlani Lublin
17.09 g.19.00
POLSKA
Belgia
17.09 g.17.00
Bałtyk Koszalin
16.09 g.18.00
GKS Katowice
14.09 g.20.30
POLSKA
Rosja