• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils

sie 17

środa, godz. 17:00

bilety 10,5 zł
sie 21

niedziela, godz. 15:00

bilety 15-45 zł

Typowanie wyników

mecz ligowy
11.09.2016 godz.13:45
wartość: 1 punkt

Jak typowano

1

54%

166 typowań

x

1%

3 typowania

2

45%

139 typowań


Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    15, 25, 35, 75 zł
Ceny biletów na sezon 2016:
bilet normalny (sektory zielony i niebieski czyli wszystkie poza trybuna główną) - 25 zł
bilet ulgowy (sektory zielony i niebieski czyli wszystkie poza trybuna główną) - 15 zł
trybuna honorowa (sektor czerwony czyli trybuna honorowa S24-S27) normalny - 35 zł
trybuna honorowa (sektory czerwony czyli trybuna honorowa S24-S27) ulgowy - 25 zł
bilet VIP (sektor czerwony S23 + catering) - 75 zł (ograniczona liczba sprzedanych biletów)

Posiadacze karnetów na trybunę honorową oraz karnetów VIP dodatkowo mają zapewnione bezpłatne programy zawodów na każdy mecz rozgrywany w Gdańsku.

Do zakupu biletów ulgowych uprawnione są:
- kobiety
- młodzież szkolna
- studenci do 26. roku życia (urodzeni w 1989 roku i młodsi)
- emeryci oraz renciści (w przypadku wątpliwości dotyczących wieku bileter może zażądać okazania dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek, w przypadku jego braku bileter może odmówić wstępu na zawody)
- Opiekun osoby niepełnosprawnej
- Dzieci do lat 7 oraz osoby niepełnosprawne na zawody wchodzą gratis

Rozkład sektorów
sektory

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

12.08 g.18.00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
12.08 g.18.00
Błękitni Stargard
13.08 g.12.00
Stolem Gniewino
14.08 g.15.00
Górnik Łęczna
14.08 g.15.00
Radomiak Radom
10.08 g.18.00
Apklan Resovia Rzeszów
07.08 g.14.00
Abramczyk Polonia Bydgoszcz
06.08 g.15.00
Korona Kielce
06.08 g.13.00
Unia Swarzędz
06.08 g.12.00
Błękitni Stargard