Radomiak - Arka Gdynia 0:0. Niewykorzystana szansa na wicelidera jesienią

6 grudnia 2020 (artykuł sprzed 3 lat)

Po remisie w Radomiu, mimo porażki ŁKS Łódź, Arka Gdynia straciła szansę, aby jeszcze jesienią zostać wiceliderem Fortuna I liga. Po remisie w Radomiu, mimo porażki ŁKS Łódź, Arka Gdynia straciła szansę, aby jeszcze jesienią zostać wiceliderem Fortuna I liga.

Arka Gdynia zremisowała z Radomiakiem w Radomiu 0:0 w 16. kolejce Fortuna I liga. Żółto-niebiescy zmniejszyli stratę do wicelidera do 4 punktów, ale jednocześnie stracili szansę, aby jesień ukończyć na miejscach dających bezpośredni awans do ekstraklasy po zakończeniu sezonu. Podopieczni Ireneusza Mamrota prezentowali się w polu całkiem dobrze, ale pod bramką przeciwnika brakowało im konkretów, a w samej końcówce i skuteczności.

Jankowski
  • 61' 13 Podliński Zmiany 19 Angielski
  • 61' 25 Gąska Zmiany 55 Karwot
  • 72' 10 Radecki Zmiany 18 Diane
  • 82' 9 Leandro Zmiany 20 Ebwelle
  • 82' 7 Kozak Zmiany 3 Bogusz
  • 46' 35 Łabojko Zmiany 20 Młyński
  • 46' 9 Siemaszko Zmiany 10 Letniowski
  • 63' 77 Żebrowski Zmiany 8 Marcus
  • 86' 7 Jankowski Zmiany 23 Wolsztyński
  • 42' Kaput
  • 86' Młyński

porażka ŁKS sprawiła, że Arka może zbliżyć się dziś na odległość 2 punktów do 2 miejsca, a wówczas w ostatniej jesiennej kolejce będzie mogła zaatakować tę pozycję, która na koniec sezonu da bezpośredni awans do ekstraklasy. By jednak to było możliwe, trzeba wygrać w Radomiu

Trener Arki Gdynia: Zimą potrzeba dwóch wzmocnień, które podniosą jakość

jednak Radomiak ma też aspiracje sięgające ekstraklasy, a ponadto od ponad dwóch miesięcy nie przegrał. Od porażki w Niecieczy 2:3 zanotował 5 zwycięstw i 4 porażki.

Radomiak - Arka. Kto zbliży się do ekstraklasy?

rywale mieli więcej czasu na przygotowania, gdyż nie grali w ostatniej kolejce, a Arka straciła jednej dzień z powodu przełożenia meczu z Koroną

Arka Gdynia - Korona Kielce mecz dzień później z powodu złego stanu boiska

taka sytuacja, jak w ostatnią środę, już ma się nie powtórzyć, o czym zapewnia i mówi co będzie zrobione, dyrektor GCS

Dyrektor GCS wyjaśnia, co zawiodło w podgrzewaniu boiska i jakie będą zmiany - wywiad

w porównaniu z meczem z Koroną w składzie Arki dwie zmiany. Danch za kontuzjowanego Kwietnia na środku obrony, a Drewniak za Letniowskiego w centrum drugiej linii

Arka Gdynia - Korona Kielce 1:0 - relacja, galeria foto, video, możliwość wystawienia ocen piłkarzom i trenerowi

mocna dziś ławka Arki, na której są rekonwalescencji: Marcus i Młyński, a także najlepszy snajper zespołu - Letniowski
ławka rezerwowych Arki w komplecie: 30 Krzepisz - 6 Soszyński, 8 Marcus, 10 Letniowski, 20 Młyński, 23 Wolsztyński,28 Ślesicki, 40 Soboczyński, 46 Wawszczyk
Radomiak w porównaniu z ostatnim meczem, wygranym z Bełchatowem 2:0, dokonał trzech zmian w "11". Do gry wchodzą: Jakubik (Radomiak Radom), Radecki (Radomiak Radom) i Gąska (Radomiak Radom)
w "11" gospodarzy m.in. Cichocki (Radomiak Radom), który był podstawowym obrońcą Arki wiosną 2014 roku
ławka rezerwowych Radomiaka: 33 Kryczka - 3 Bogusz, 4 Świdzikowski, 15 Stępień, 18 Diane, 19 Angielski, 20 Ebwelle, 24 Scheidt, 55 Karwot
Arka niebieskie stroje z żółtymi dodatkami na koszulkach, Radomiak zielone koszulki, białe spodenki
kapitanami: Marciniak (ARKA Gdynia) i Leandro (Radomiak Radom)
po losowaniu kapitanów dochodzi do stron boiska. Zapewne jest próba dostosowania się do warunków atmosferycznych, gdyż dziś w Radomiu jest silny wiatr. W pierwszej połowie będzie on sprzymierzeńcem gospodarzy
1'
mecz od środka boiska rozpoczęła Arka
1'
poprzeczka po... strzale Bodziocha (Radomiak Radom) we własną bramkę. Piłka jeszcze odbiła się od ziemi i wyszła w pole. Obrońca tak niefortunnie interweniował, próbując wybić piłkę po uderzeniu Łabojki sprzed pola karnego
2'
po strzale głową Kasperkiewicza (ARKA Gdynia) piłka spadła na górną siatkę Radomiaka
2'
mocny początek Arki, niewiele zabrakło do objęcia prowadzenia
5'
zbyt mocne dośrodkowanie Marciniaka (ARKA Gdynia), Jankowski (ARKA Gdynia) utrzymał piłkę w boisku, ale z zerowego kąta próbował ją odgrywać, a nie było w "16" innych arkowców
6'
Arka dobrze gra w środku pola, tutaj przechwytuje piłki i stara się szybko atakować
7'
Drewniak (ARKA Gdynia) długo nie podnosił się z boiska po faulu, ale ostatecznie pozbierał się o własnych siłach
9'
rzut rożny dla Arki, bo błędzie przy wyprowadzeniu piłki Jakubika (Radomiak Radom), kolejnym już w tym spotkaniu
10'
zamieszanie w "16" po dośrodkowaniu z narożnika boiska Drewniaka (ARKA Gdynia). Akcja przerwana po faulu Marcjanika (ARKA Gdynia) na Radeckim (Radomiak Radom)
10'
dla Marcjanika (ARKA Gdynia) to mecz numer 150 w barwach pierwszej drużyny Arki
12'
Arka cały czas przeważa
12'
dośrodkowanie w pole karne Kasperkiewicza (ARKA Gdynia), było tam dwóch piłkarzy Arki, ale żaden nie oddał strzału
13'
rzut wolny dla gospodarzy po faulu Marciniaka (ARKA Gdynia) na Kozaku (Radomiak Radom)
14'
po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Banasiaka (Radomiak Radom) zamieszanie w "16" Arki, odbił piłkę Kajzer (ARKA Gdynia)
16'
Radomiak stara się budować akcje wieloma podaniami już na własnej połowie. Ale boisko nie jest w najlepszym stanie, co przy pressingu Arki sprawia Radomiakowi sporo kłopotów
17'
strzał z dystansu Radeckiego (Radomiak Radom) nad poprzeczką
18'
Banasiak (Radomiak Radom) potężnie uderzył z rzutu wolnego z około 35 metrów. Kajzer (ARKA Gdynia) wybił piłkę poza bramkę
19'
bez zagrożenia dla Arki po dośrodkowaniu z narożnika boiska Banasiaka (Radomiak Radom)
20'
zarysowuje się optyczna przewaga Radomiaka, który ograniczył straty w środku boiska
21'
strzał Jankowskiego (ARKA Gdynia) w boczną siatkę. Akcję ładnie rozprowadził Deja (ARKA Gdynia), a dogrywał do napastnika Kasperkiewicz
22'
posiadanie piłki już 57:43 na korzyść gospodarzy
22'
Kajzer (ARKA Gdynia) złapał piłkę po strzale Jakubika (Radomiak Radom) sprzed narożnika pola karnego
25'
Leandro (Radomiak Radom) nie opanował długiego podania od Radeckiego (Radomiak Radom). Od bramki rozpocznie Arka
26'
Kajzer (ARKA Gdynia), podobnie jak w ostatnich meczach, sam nie wybija piłki z 5. metra, ale oddaje ją Deji (ARKA Gdynia)
28'
coraz więcej fauli Arki, już 6, przy 2 rywali
29'
sędzia napomina Kasperkiewicza (ARKA Gdynia) i Kozaka (Radomiak Radom), pomiędzy którymi "zaiskrzyło" przy linii bocznej
30'
Jakubik (Radomiak Radom) "wyjechał" z piłką za linię końcową boiska
31'
Siemaszko (ARKA Gdynia) zabrał piłkę Cichockiemu (Radomiak Radom), ale podał niecelnie w kierunku Jankowskiego (ARKA Gdynia) i szansa na akcję 2 na 2 przepadła
32'
Jankowski (ARKA Gdynia) próbował zablokować piłkę wybijaną przez Kochalskiego (Radomiak Radom), nieznacznie się spóźnił
33'
Arka dobre prezentuje się w Radomiu, ale jeszcze nie oddała celnego strzału
36'
słabsze ostatnie minuty z obu stron
37'
Drewniak (ARKA Gdynia) zgubił piłkę na linii pola karnego Radomiaka
38'
Radomiak w ataku pozycyjnym dość wolno rozgrywa piłkę i dobrze zorganizowana w defensywie Arka nie ma kłopotów, by te akcje miejscowych rozbijać, mimo że gra teraz niżej pressingiem niż w pierwszym kwadransie
40'
kłopoty Radomiaka z wybiciem piłki po dośrodkowaniu Marciniaka (ARKA Gdynia). Wreszcie uderzył Żebrowski (ARKA Gdynia) sprzed pola karnego. Strzał celny, ale zbyt lekki by zaskoczyć bramkarza
42'
Żółtą kartką został ukarany Kaput (Radomiak Radom) po faulu na Siemaszce
44'
zablokowany strzał Łabojko (ARKA Gdynia) z pola karnego
45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. RADOMIAK RADOM - ARKA GDYNIA 0:0
Widać, że Arka odrobiła pracę domową. Radomiak rozgrywa piłkę od tyłu, dlatego gdynianie zaczęli agresywnym pressingiem i przejmowali piłkę w środkowej strefie boiska, albo wręcz na połowie rywali. Niestety, po inauguracyjnym kwadransie Arka wycofała się i pozwalała grać Radomiakowi atakiem pozycyjnym. Jako że gospodarze rozgrywali akcje dość wolno, nie stworzyli większego zagrożenia.
Na razie obu drużynom brakowało konkretów pod bramką rywali. Arka najlepszą okazję miała, gdy... Bodzioch (Radomiak Radom) posłał piłkę w poprzeczkę własnej bramki. Natomiast najbardziej godny wyczyn gospodarzy w ataku, to bomba z 35 metrów Banasika, po której Kajzer (ARKA Gdynia) sparował piłkę poza bramkę.
Arka ma dość dużą siłę ofensywną na ławce rezerwowych. Zobaczymy, czy i kiedy trener Mamrot będzie chciał z tego argumentu skorzystać?
w przerwie podwójna zmiana w Arce
46'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Łabojko, w jego miejsce wchodzi Młyński.
46'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Siemaszko, w jego miejsce wchodzi Letniowski.
46'
ofensywne zmiany trenera Mamrota. Trener daje sygnał, że Arka gra o zwycięstwo
46'
drugą połowę rozpoczął Radomiak, który nic nie zmienił w składzie
49'
Deja (ARKA Gdynia) niecelnie główkował po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Drewniaka (ARKA Gdynia)
50'
teraz Radomiak cofnięty na własną połowę, może rozgrywać Arka
52'
Jankowski (ARKA Gdynia) dobrze główkował po dośrodkowaniu Żebrowskiego (ARKA Gdynia). Kochalski (Radomiak Radom) przerzucił piłkę nad poprzeczką
52'
Danch (ARKA Gdynia) nie doszedł do strzału po dośrodkowaniu z narożnika boiska Drewniaka (ARKA Gdynia)
54'
po przerwie to Arka w ataku pozycyjnym, Radomiak wycofany na własną połowę
54'
nieudane dośrodkowanie Marciniaka (ARKA Gdynia)
56'
Jankowskiemu (ARKA Gdynia) uciekła piłka poza boisko
60'
Żebrowski (ARKA Gdynia) "wyjechał" z piłką poza boisko
60'
nadal wolna gra z obu stron
61'
Marcjanik (ARKA Gdynia) zablokował strzał Gąski (Radomiak Radom) przed własnym polem karnym
61'
szykuje się podwójna zmiana w Radomiaku
61'
Radomiak Radom przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Podliński, w jego miejsce wchodzi Angielski.
61'
Radomiak Radom przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Gąska, w jego miejsce wchodzi Karwot.
61'
w Arce kończy rozgrzewkę Marcus
63'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Żebrowski, w jego miejsce wchodzi Marcus.
64'
zmiana ustawienia w Arce, Marcus (ARKA Gdynia) na lewe, a Młyński (ARKA Gdynia) na prawe skrzydło
64'
z obu stron ofensywne zmiany. Radomiak zmienił bowiem napastnika oraz dokonał roszady na środku drugiej linii
66'
nadal przewaga po przerwie Arki. Rzut wolny około 30 metrów od bramki
67'
Kaput (Radomiak Radom) wybił piłkę po dośrodkowaniu Drewniaka (ARKA Gdynia) z rzutu wolnego
68'
Marciniak (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu Banasiaka (Radomiak Radom)
69'
na spalonym Angielski (Radomiak Radom)
70'
Bodziochowi (Radomiak Radom), niczym w 1. minucie, piłka zeszła z nogi, ale tym razem wyszła poza boisko
71'
Marciniak (ARKA Gdynia) doszedł do dośrodkowania Drewniaka (ARKA Gdynia) z narożnika boiska, ale po jego zagraniu głową pewnie piłkę złapał bramkarz gospodarzy
72'
Kasperkiewicz (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu Angielskiego (Radomiak Radom)
72'
Radomiak Radom przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Radecki, w jego miejsce wchodzi Diane.
73'
Kajzer (ARKA Gdynia) przejął piłkę po rzucie rożnym Radomiaka
74'
ostre dośrodkowanie wzdłuż bramki Kasperkiewicza (ARKA Gdynia), ale Drewniak (ARKA Gdynia) nie zdołał dołożyć nogi do piłki
77'
w drugiej połowie cały czas przewaga optyczna Arki
78'
po dośrodkowaniu Marciniaka (ARKA Gdynia) Jankowski (ARKA Gdynia) zagrał piłkę piętą, ale nie było żadnego jego kolegów, aby z tego efektownego podania skorzystać
81'
Kochalski (Radomiak Radom) wybił piłę poza boisko po próbie strzału Jankowskiego (ARKA Gdynia), który chciał wepchnąć piłkę do siatki po dośrodkowaniu Młyńskiego (ARKA Gdynia)
82'
podwójna zmiana w Radomiaku, a rzut rożny Arki bez zagrożenia dla rywali
82'
Radomiak Radom przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Leandro, w jego miejsce wchodzi Ebwelle.
82'
Radomiak Radom przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kozak, w jego miejsce wchodzi Bogusz.
86'
Żółtą kartką został ukarany Młyński (ARKA Gdynia) po faulu na Bodziochu
86'
ARKA Gdynia przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Jankowski, w jego miejsce wchodzi Wolsztyński.
87'
na spalonym Wolsztyński (ARKA Gdynia)
88'
To powinien być gol. Wolsztyński (ARKA Gdynia) znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał go pokonać
89'
w odpowiedzi Kajzer (ARKA Gdynia) broni strzał Angielskiego (Radomiak Radom)
90'
Młyński (ARKA Gdynia) sfaulował Banasiaka (Radomiak Radom) na linii pola karnego rywali
90'
trzy minuty doliczone
90+1
Marcjanik (ARKA Gdynia) wybił piłkę po dośrodkowaniu Bogusza (Radomiak Radom)
90+2
Kajzer (ARKA Gdynia) odbił piłkę po strzale Angielskiego (Radomiak Radom)
90+2
był jeszcze korner dla Radomiaka, ale bez zagrożenia dla Arki
90+3
Wolsztyński (ARKA Gdynia) złożył się do przewrotki, ale Kochalski (Radomiak Radom) przejął piłkę, nim napastnik kopnął piłkę
90+3
KONIEC MECZU. RADOMIAK RADOM - ARKA GDYNIA 0:0
Arka nie wykorzystała szansy, by zbliżyć się na 2 punkty do 2 miejsca, mimo że w drugiej połowie trener Mamrot robił zmiany, a gdynianie mieli optyczną przewagę. Groźniej pod obiema bramkami zrobiło się w samej końcówce. Żółto-niebieskim zwycięstwo mogli zapewnić Jankowski (ARKA Gdynia) i zmieniający go Wolsztyński (ARKA Gdynia). Natomiast w Radomiaku szansę na gola miał rezerwowy Angielski (Radomiak Radom).
Z przebiegu gry remis jest sprawiedliwym rezultatem, choć jak na mecz drużyn z czołówki stanowczo zbyt mało działo się w ofensywie, a jak pokazały ostatnie minuty, by potencjał, aby podbramkowych konkretów było znacznie więcej.

18 Resovia 16 2 3 11 9:25 9
Obowiązuje system każdy zagra z każdym mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny wywalczą bezpośredni awans do ekstraklasy. Zespoły z miejsc 3-6 o jedno miejsce premiowane grą w elicie zagrają w barażach. Do II ligi zdegradowana zostanie tylko jedna ekipa, która zajmie 18., ostatnie miejsce.
GKS Bełchatów rozpoczął sezon z minus 2 punktami.
Tabela wprowadzona: 2020-12-09

Wyniki 16 kolejki

• Radomiak - ARKA GDYNIA 0:0
  • Miedź Legnica – Stomil Olsztyn 2:2 (2:2)
  • GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów 3:2 (2:2)
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź 2:0 (1:0)
  • Chrobry Głogów - Apklan Resovia 3:0 (2:0)
  • Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
  • Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec 4:1 (1:0)
  • GKS Tychy - Odra Opole 2:0 (1:0)
  • Widzew Łódź - Korona Kielce (przełożony z powodu zakażeń koronawirusem w drużynie gospodarzy)
  • Mecze zaległe z 15. kolejki:
  • Bruk-Bet Termalica – Odra 1:1 (0:1)
  • Sandecja - Jastrzębie 3:0 (2:0)
  • Resovia - Radomiak 0:0

Opinie (94) 5 zablokowanych

• Oczy łzawiły a cebuli nie kroiłem.... dno dna! (6)

Bez względu na wynik i ocenę całego meczu to nasza Areczka gra radosną kopaninkę z akcentem na lagę do przodu :) A na prawdę to dawno nie widziałem takiej hu....i z patatajnią i mam wrażenie że co mecz jest coraz gorzej. A wyniki Arki są kompletnym przypadkiem i nazywanie że Arka wygrała mecze zasłużenie jest kompletnym nadużyciem. Może czas już zadawać pytanie klubowi co się dzieje naprawde? Co się dzieje ze połowa zawodników w 40 minucie chodzi zgarbiona i ciężko oddychająca przez usta. Nie trzeba być znawcą żeby widzieć że są jakieś problemy kondycyjne...o problemach z wyszkoleniem technicznym pozwole sobie nie pisać bo szkoda mojego czasu na powielanie wypowiedzi z przed tygodni miesięcy i lat:) Więc pozostawie otwarte pytanie do Pana włąsciciela ...w co Pan gra? I Czemu Pan gra a nie Arka???

• 62 14

• Jakbyś tyle godzin autobusem jechał co oni

To byś z autobusu o własnych siłach nie mógł byś wyjść..

• 7 17

• (1)

Co ty piszesz buraku

• 9 10

• Pokazałeś swój poziom kultury.

Nic dodać nic ująć :) gratuluję i życzę zdrowych i spokojnych świąt :)

• 10 3

• Otwarte pytanie stawia Właścicielowi... buhahahaha (1)

A Kto Ty jesteś "łzawiący bez cebuli"? co? w co Ty grasz gimbusie?

• 5 4

• Jestem dociekliwym kibicem nie bezwolnym kibolem

Skaczącym jak jeden z drugim mu karze myśleć i mówić. . Jeśli coś jest czarne to ja nazywam to czarne. Ty ròb jak inni ci mówią ale osobiście współczuję tej obłudy płynącej z Waszych ust nazywając grę Arki i poczynania właściciela majstersztykiem . I prawda jest taka że Arka gra piach co jest delikatna ocena ale Ty i część chodzących na mecze Arki nigdy tego ani nie zrozumiecie ani nie przyznacie
        się do tego. Amen :)

• 7 3

• A teraz taka potęga piłkarska jak Chrobry, was rozbije w perzynę arczanie.

• 0 1

• Arko. Nie będzie nawet barażów. Na wieki w I lub II lidze (3)

• 5 1

• Ja nie wiem co oni robią na treningach z tym trenerem (4)

Kolejny mecz Arki jaki widziałem w ostatnim czasie i oni mają problem z celnym podaniem na kilka metrów.J uż nie mówię o płynnej akcji bo to już jakieś science-fiction ale oni mają problem z najprostszymi rzeczami.
    Dramat, oglądanie Arki to jest jakaś tortura.

• 56 6

• nikt ci nie kaze ich oglądać..zdrowszy bedziesz nie patrzac na drewniaków (1)

• 7 7

• do 70-ej minuty wytrzymałem dalej nie szło.

Co się dzieje , Kasperkiewicz na początku sezonu całkiem przyzwoity zawodnik a teraz potyka się o piłkie .

• 6 2

• Grają słabo.

I to jest fakt. Ale boiska w pierwszej lidze to jest wstyd, hańba i śmiech na sali w jednym. Po co to mówić o grze jak na takim czymś nie da się grać i prawie wszystko jest kwestia przypadku. Chciałbym zobaczyć mecz Realu z Bayernem na takim czymś i mieć porównanie jak bardzo to jest istotne. U nas nie powinno się już grać w piłkę o tej porze co pokazywały nawet mecze repry gdzie stadion trawa jest przygotowywana chyba trochę porządniej? Chyba już czas na przejście na system wiosna - jesień. A druga sprawa to taka, ze w Polsce kopiemy się po głowach w grudniu i styczniu a sezon kończy się po majowce (wiem wiem me i ms ale bez przesady)

• 12 0

• Tortura jak wszędzie

Polska liga to tortura poza wyjątkowymi meczami. Do ścierpienia, jak twoja drużyna akurat wygrywa, a tak? Poziom przy samej glebie i trzeba masochizmu by te wyczyny oglądać na trzeźwo (raczej się nie daje).

• 6 0

• No i fajnie (1)

Zbliżyliśmy się do łksu o 1pkt

• 19 10

• Lecimy do drugiej ligi.

Nasza arka jest na prostej drodze do drugiej ligi.

• 0 0

• Mecz (5)

Niestety, wystawianie do składu Siemaszki, Drewniaka, Łabojko, Jankowskiego to jest sabotaż, Brak napastnika

• 54 3

• Zgoda (3)

oprócz Jankesa, wcześniej pokazał, że ma potencjał

• 6 9

• Niby ma, ale dzisiaj to był dramat

Od napastnika trzeba wymagać jednak trochę więcej, czyli wykończenia. A to tak naprawdę podstawa.

• 7 0

• ? (1)

Kiedy pokazał ?

Nadaje sie do natychmiastowego wypozyczenia lub oddania za darmo .

• 3 1

• Nikt go nie chce nawet za darmo.

• 0 1

• Serrarens

Słyszałem że w Holandii jest gościu co bramki wali lepiej od Rasiaka .
      A na poważnie liczysz że właściciel kupi napastnika ?
      Raczej wystawi kogoś kto jest u niego w stajni .
      Najważniejsze nie tracą kontaktu z czołówką .

• 7 1

• Kopanina. Boisko dramatyczne, ale parę wniosków można wyciągnąć. (6)

Jesteśmy słabi, mamy słabych zawodników. Bez wzmocnień w przerwie zimowej nic się nie zmieni. Nawet nie ma co myśleć o zmianie trenera. Siemaszko, Jankowski, Drewniak, Wolsztyński zagrali poniżej krytyki. Adaś M. z 10 wrzutek/podań to 8 jest blokowanych lub idzie w buraki, 1 trafia losowo w boisko i 1 jest celna. Kasperkiewicz dziś mega słabo, ale ogółem podnosi poziom piłkarski Arki jak jest w formie. Bardzo solidnie Marcjan i Deja. Marcus, Letiowski, Łabojko zupełnie niewidoczni. Żebrowski dzisiaj o dziwo przyzwoicie. No i kim tu grać? I jakie zmiany zrobić?

• 39 1

• Poważnie uważasz że Ekstraklasowi wyjadacze tacy jak Jankowski Marciniak i Drewniak to słabi piłkarze jak na 1 ligę? (5)

Oni grają tak słabo bo są w fatalnej formie.Formę wykuwa się na treningach a za treningi odpowiada trener. Ja nie wierze w to że Jankowski mający 279 meczów w Ektraklasie , który strzelił w niej 61 goli i zaliczył 29 asyst nie umie podać piłki nie umie strzelić i biega jakby miał kupę w majtach. Nie poznaje tego zawodnika .
      Jasne że w Arce są piłkarze lepsi i gorsi ale łączy ich jedno-wszyscy są w beznadziejnej formie.I to widać po sposobie biegania, po tym że nie potrafią celnie podać na kilkanaście metrów.
      O grze zespołowej nie ma co wspominać bo trudno o płynną grę jak się ma problemy z podstawami takimi jak celne podanie, przyjęcie piłki czy gra 1 na 1.Patrz na Młyńskiego-wchodzi sobie na 45 minut i nie jest w stanie jednego dryblingu zrobić-jest kompletnie bez formy, nie czuje piłki.A wszyscy wiemy co potrafi.
      jak piłkarz jest bez formy to nie wychodzi mu nic.
      Jasne że od Siemaszki Wolszyńskiego czy Łabojki cudów wymagać nie można ale tacy piłkarze jak Jankowski Deja, Drewniak Młyński Marcjanik Marciniak czy Kasperkiewicz to powinni się w 1 lidze bawić
      A tymczasem oglądanie ich to jakiś masochizm. Są słabi -ale nie dlatego że nie mają umiejętności tylko formy bo trenują z jakimś parodystą.

• 11 0

• ja nie wiem co potrafi Młyński bo jak dotąd to nic nie pokazał (od kilku lat) - ma podstawowe problemy techniczne, co w tym meczu było widać

• 5 3

• Zgadzam sie ,caly czas pisze ,ze druzyna bez formy .Nie daja z siebie wszystkiego ,bo boja sie ,ze nie wytrzymaja meczu.Gra zaczyna sie w ostatnich minutach ,bo juz widza ,ze koniec meczu blisko. Za forme oczywiscie winny trener , to bedzie taki nastepny Smolka ,bedzie trwal wiecznie.

• 2 1

• A dlaczego z góry zakładasz, że to wina trenera? (2)

To że kiedyś grali dobrze, nie oznacza, że nadal tak potrafią. Może im się nie chce? A gdyby potrafili to tak jak wskazujesz grali by dalej w ekstraklasie. A jednak grają w 1 lidze. Nie mają formy, to prawda. Ale czy są w stanie ją złapać? Mam wątpliwości po tylu meczach. Poza tym zawsze należy oceniać aktualną dyspozycję, a nie to co było kiedyś lub to co mogłoby być. Zawodnikowi może nie wyjść mecz czy dwa na jakiś czas jak Letniowskiemu, Marcusowi, itd. Ale jeśli ktoś non stop zawodzi no to sory... Adaś Marciniak grał nawet kiedyś w reprezentacji młodzieżowej, wiele lat w ekstraklasie. Uważasz, że lepszy trener będzie w stanie zrobić z niego jeszcze mega zawodnika?

• 1 0

• Dlatego że ci piłkarze mają problemy z podstawami gry w piłkę (1)

Problem z przyjęciem, problem z podaniem, problem ze strzałem.
          Takie problemy są gdy piłkarze nie mają formy. Gdy nie czują się dobrze fizycznie, nie mają czucia pilki.
          Tak jest w każdym meczu. Oglądanie Arki wręcz boli bo ilość niecelnych podań jest zatrważająca.I ja już nawet nie mówię o podaniu prostopadłym, o podaniu na dobieg-jest problem ze zwykłym, celnym podaniem na 10-15 metrów do kolegi. Jakby mieli nogi z waty.

• 2 0

• To wszystko prawda

Tylko ja obawiam się, że z tych piłkarzy już nic nie będzie. Czekałem całą rundę na niektórych, aż odpalą. Mi z kolei nie chce się wierzyć, że trener, który ma duże doświadczenie i miał dobre wyniki, tak tragicznie miałby prowadzić treningi. Każdy jego poprzedni zespół wyglądał solidnie. A może problem jest jeszcze gdzie indziej? Mam nadzieję, że wypłaty są na czas.

• 2 0

• (1)

To nie najlepiej świadczy o drużynie kiedy najsłabszy na boisku jest napastnik, a najlepszy bramkarz. Grają jak za karę. Panowie wcale nie musicie grać w piłkę. Powinni zarabiać 1/4 tego co dostają i ewentualnie premie po zakończeniu sezonu.

• 30 2

• Dobrze, że nie musimy tego oglądać na żywo.

Lecimy z arką do drugiej ligi. Nie ma drużyny.

• 0 0

• 10 minut do konca, gramy z wiatrem (2)

Na prawde nie mozna sciagnac tragicznego Drewniaka i wpuscic drugiego napastnika?Trzeba sciagnac Jankowskiego?
    Mamrot mnie dosłownie leczy z oglądania Arki.
    Zaczynam sie zastanawiać czy ja jestem masochistą żeby marnować niedzielne południe na coś takiego?

• 48 1

• wprowadzil Wolsztynskiego

gramy tym co mamy jak slaby jest Letniowski i Młynski pokazali po przerwie

• 5 2

• Od nowego roku

Multimedia likwidują Polsat Sport. Będzie spokój.

• 0 2

• Wniosek po meczu:Brakuje skuteczności napastnikom.Brać Janczukowicza z Olimpii Grudziądz. (3)

On ma 20 lat jest perspektywiczny,z potencjałem i grał w Stuttgarter Kickers.