Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk 2:1. Pierwsza ligowa przegrana w sezonie

18 sierpnia 2019 (artykuł sprzed 4 lat)

Artur Sobiech (pierwszy z lewej) toczył boje nie tylko z piłkarzami Rakowa Częstochowa, ale także z VAR. System anulował gola napastnika Lechii Gdańsk w pierwszej połowie, ale w końcówce meczu pozwolił mu strzelać z rzutu karnego, mimo że chwilę wcześniej arbiter jedenastki nie widział. Artur Sobiech (pierwszy z lewej) toczył boje nie tylko z piłkarzami Rakowa Częstochowa, ale także z VAR. System anulował gola napastnika Lechii Gdańsk w pierwszej połowie, ale w końcówce meczu pozwolił mu strzelać z rzutu karnego, mimo że chwilę wcześniej arbiter jedenastki nie widział.

Lechia Gdańsk przegrała w Bełchatowie z Rakowem Częstochowa 1:2 (0:1). To pierwsza porażka biało-zielonych w tym sezonie w ekstraklasie. Honorowego gola strzelił Artur Sobiech, który trafił w trzecim kolejnym meczu ligowym. Napastnik wykorzystał rzut karny, który został podyktowany po interwencji VAR, ale w pierwszej połowie ten sam system anulował bramkę 29-latka. Podopieczni Piotra Stokowca najbardziej ustępowali beniaminkowi krajowej elity pod względem pokonanego dystansu. Na boisku przebiegli aż o 10 kilometrów mniej.

Raków Częstochowa Raków Częstochowa
1 Gliwa - 77 Szymonowicz, 2 Petrasek, 5 Azemović - 39 Apolinarski, 10 Sapała, 30 Szczepański, 17 Schwarz, 23 Kun - 9 Musiolik, 91 Brown Forbes
Sędziowie: Przybył (Kluczbork) oraz Myrmus, Pierściński
Widzów: 3607
12 Kuciak - 19 Fila, 25 Nalepa, 26 Augustyn, 22 Mladenović - 36 Makowski - 28 Paixao, 6 Kubicki, 9 Lipski, 17 Haraslin - 90 Sobiech
  • 80' 30 Szczepański Zmiany 22 Skóraś
  • 86' 9 Musiolik Zmiany 4 Piątkowski
  • 90+4 18 Apolinarski Zmiany 27 Bartl
  • 46' 17 Haraslin Zmiany 21 Peszko
  • 46' 36 Makowski Zmiany 7 Gajos
  • 72' 28 Paixao Zmiany 27 Wolski
  • 41' Brown Forbes
  • 51' Sapała
  • 90+1 Sobiech karny
  • 18' Apolinarski
  • 35' Sapała
  • 45+1 Papszun trener
  • 3' Makowski
  • 39' Nalepa
  • 49' Gajos
  • 62' Sobiech
  • 69' Mladenović
  • 90+5 Wolski

oba zespoły w Bełchatowie powinny postawić na grę o zwycięstwo, gdyż tylko komplet punktów może wydatnie poprawić ich sytuacje w tabeli. Lechia w przypadku wygranej awansuje na 3. miejsce, a Raków zdecydowanie odbije się z 14. pozycji, czyli w tym sezonie spadkowej i znajdzie się około 9. miejsca, czyli tak gdzie jest obecnie Lechia

Przeczytaj co nie tylko o meczu z Rakowem mówił nam Michał Nalepa

po ostatnim meczu trener Stokowiec nie był zadowolony z gry na skrzydłach. Dlatego jedyna zmiana w "11" ma miejsce właśnie na boku pomocy. Haraslin zastępuje Peszko

Kiedy znów Lechia Gdańsk będzie uskrzydlona? Przeczytaj o ograniczeniach na bokach pomocy

jakość gry na skrzydłach zależy nie tylko od bocznych pomocników, ale także od bocznych pomocników. Tutaj ten sam zestaw piłkarzy

Sprawdź, dlaczego Filip Mladenović musi poskromić swój temperament?

poza dążeniem do strzelania goli Lechii musi dbać także o defensywę

Jakie marzenia ma Błażej Augustyn? Przeczytaj wywiad z obrońcą Lechii Gdańsk

za strzelanie goli znów odpowiada Sobiech. Raków dobrze go zapamiętał, gdyż w półfinale Pucharu Polski przegrał 0:1 właśnie po bramce tego napastnika

Artur Sobiech rozegrał w ekstraklasie 100 meczów. Sprawdź, co odpowiedział, gdy zapytaliśmy, czy zostanie w Lechii Gdańsk?

ławka rezerwowych Lechii: 1 Alomerović, 4 Chrzanowski, 7 Gajos, 10 Vikri, 21 Peszko, 23 Maloca, 27 Wolski, 35 Łukasik
Raków w poprzedniej kolejce przegrał z Górnikiem 0:1. W porównaniu z tamtą "11" dwie zmiany. Do gry weszli Musiolik (Raków Częstochowa) i Apolinarski (Raków Częstochowa)
ławka rezerwowych Rakowa: 29 Szumski, 4 Piątkowski, 7 Domański, 8 Luković, 11 Nouvier, 14 Kościelny, 18 Babenko, 22 Skóraś, 27 Bartl
Raków w ustawieniu z trzema obrońcami, Lechia w tradycyjnym schemacie
po raz pierwszy w tym sezonie władze Bełchatowa wyraziły zgodę, aby do sektora gości mogli wejść kibice. Tym samym Lechia będzie miała wsparcie z trybun
piłkarze wychodzą na prezentację. Lechia biało-zielone koszulki, Raków czerwone koszulki z niebieskim pasem i niebieskie spodenki
1'
od środka mecz rozpoczęła Lechia
1'
od razu dośrodkowanie Mladenovicia (LECHIA Gdańsk), Petrasek (Raków Częstochowa) nie trafił w piłkę, ale Paixao (LECHIA Gdańsk) nie zdążył dojść do strzału
3'
Haraslin (LECHIA Gdańsk) z piłką w polu karnym, ale też nie oddał strzału
3'
Żółtą kartką został ukarany Makowski (LECHIA Gdańsk), który faulował Szczepańskiego
4'
groźna akcja Rakowa, wymiana piłki na jeden kontakt. Szczepański z prawego skrzydła zagrał w pole bramkowe do Musiolika, ale Nalepa skutecznym wślizgiem nie pozwolił rywalowi na oddanie strzału
4'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę po dośrodkowaniu Kuna
6'
do strzału doszedł Lipski (LECHIA Gdańsk). Uderzył celnie, ale zbyt lekko
7'
doskonały blok Nalepy (LECHIA Gdańsk), który zatrzymał tuż przed własnym polu karnym piłkę po strzale Szczepańskiego (Raków Częstochowa)
8'
na razie otwarty mecz z obu stron
10'
zbyt mocne podanie Schwarza (Raków Częstochowa) do Kuna. Najszybszy przy piłce Kuciak (LECHIA Gdańsk)
9'
zablokowany strzał Paixao (LECHIA Gdańsk) i korner dla Lechii
10'
niecelnie główkował Augustyn (LECHIA Gdańsk) po dośrodkowaniu z narożnika boiska Mladenovicia (LECHIA Gdańsk)
11'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) doskonale przeniósł piłkę nad poprzeczką po "bombie" z dystansu Apolinarskiego (Raków Częstochowa), która zmierzała w okienko bramki Lechii
12'
bez zagrożenia dla Lechii po rzucie rożnym Rakowa
14'
Makowski (LECHIA Gdańsk) faulował Szczepańskiego (Raków Częstochowa) na wysokości własnego pola karnego
14'
Szymonowicz (Raków Częstochowa) nie doszedł do strzału głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kuna
15'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) ratuje Lechię od straty gola, odbijając piłkę do strzale Musiolika, a chwilę wcześniej Nalepa zablokował strzał Brown Forbesa
15'
od kilku minut Lechia pozwala się zdominować przez rywali
17'
Mladenović (LECHIA Gdańsk) stracił piłkę w narożniku polu karnego i natychmiast sfaulował Szczepańskiego (Raków Częstochowa), by rywal nie wyprowadził kontry
18'
Żółtą kartką został ukarany Apolinarski (Raków Częstochowa) po faulu na Mladenoviciu
19'
niecelny strzał przewrotką Sobiecha (LECHIA Gdańsk)
20'
niedokładne dośrodkowanie Paixao (LECHIA Gdańsk). Piłka wyszła bezpośrednio poza boisko
22'
Lechia przetrwała napór Rakowa i przeniosła grę do środka boiska
25'
siadło tempo gry, dużo niecelnych podań z obu stron
26'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) zablokował strzał Brown Forbesa
26'
niecelny strzał Schwarza (Raków Częstochowa) z dystansu
27'
posiadanie piłki 58:42 na korzyść Rakowa
28'
zmieszanie na linii pola karnego Lechii. Wreszcie wybija piłkę Fila (LECHIA Gdańsk)
29'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) udany wślizg i tym samym podanie Kuna nie doszło do stojącego przed bramką Brown Forbesa
30'
Musiolik (Raków Częstochowa) mógł strzelać, ale zdecydował się w polu karnym na podanie, które nie doszło do żadnego z jego kolegów
32'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) wybił poza bramkę piłkę po dośrodkowaniu Kuna
32'
Szczepański (Raków Częstochowa) zagrał z narożnika boiska na pierwszy słupek, a Azemović (Raków Częstochowa) próbował strzelać piętą. Kuciak (LECHIA Gdańsk) złapał piłkę
33'
Kubicki (LECHIA Gdańsk) wrzucił piłkę w "16" Rakowa. Minęli się z nią Sobiech (LECHIA Gdańsk) i Haraslin (LECHIA Gdańsk), a jaki ostatni dotknął jej Gliwa (Raków Częstochowa) i będzie rzut rożny
34'
po dośrodkowaniu z narożnika boiska Haraslina (LECHIA Gdańsk) piłka wybita przez Brown Forbesa przed pole karne. Dopadł do niej Fila (LECHIA Gdańsk). Oddał strzał, ale niecelny
35'
Żółtą kartką został ukarany Sapała (Raków Częstochowa) po faulu na Haraslinie
35'
zablokowany strzał z dystansu Paixao (LECHIA Gdańsk)
36'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) we własnym polu karnym blokuje Musiolika (Raków Częstochowa)
36'
m.in. o umiejętności blokowania strzałów rywali rozmawialiśmy z Nalepą przed tym spotkaniem

37'
zablokowane dośrodkowanie LIpskiego i rzut rożny dla Lechii
38'
Lipski (LECHIA Gdańsk) z narożnika boiska zagrał przed pole karne do Fili (LECHIA Gdańsk), który próbował dośrodkować, ale został zablokowany
39'
kontra Rakowa zakończona niecelnym strzałem Brown Forbesa
39'
Żółtą kartką został ukarany Nalepa (LECHIA Gdańsk).
40'
Gliwa (Raków Częstochowa) odbił piłkę po strzale głową Sobiecha (LECHIA Gdańsk)
41'
[1:0] Raków Częstochowa STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Brown Forbes. Fila nie trafił w piłkę po długim zagraniu Schwarza. Szczepański wyłożył futbolówkę przed bramkę do swojego napastnika, który z 5 metrów musiał trafić
43'
LECHIA Gdańsk strzela gola. Po długim podaniu Lipskiego dobywcą bramki Sobiech. Artur wbiegł między dwóch obrońców i celnie strzelił w tzw. krótki róg
44'
sędzia czeka jeszcze na podpowiedź z VAR, czy nie było spalonego
44'
sędzia pokazał charakterystyczny kwadrat w powietrzu, a następnie anuluje gola, gdyż uznał, że był spalony. Lechia nadal przegrywa 0:1
45'
60 sekund doliczonych do pierwszej połowy
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. LECHIA PRZEGRYWA 0:1
45+1
Żółtą kartką został ukarany Papszun (Raków Częstochowa). Trener Rakowa wszedł na środek boiska i najwyraźniej miał pretensje do arbitra, który szykował się do zejścia do szatni
w statystykach pierwszej połowy rzuca się duża dysproporcja w przebiegniętym dystansie przez piłkarzy. Lechia pokonała niewiele ponad 51 kilometrów, to jest aż o 5 km mniej niż rywale.
Stąd brała się przewaga w posiadaniu piłki Rakowa (59:41) oraz to że Lechia nie mogła się dłużej utrzymać przy futbolówce, a tym samym narzucić swoich warunków.
Już w pierwszym kwadransie Kuciak (LECHIA Gdańsk) kapitalnymi interwencjami dwukrotnie ratował Lechię przed stratą gola. Ponadto było wiele akcji Rakowa, kończonych zablokowanymi strzałami bądź niedokładnymi zagraniami w polu karnym.
Szczęście opuściło Lechię po 40 minucie. Najpierw Raków skorzystał z błędu Fili (LECHIA Gdańsk) i zdobył prowadzenie, a 2 minuty później gol Sobiecha (LECHIA Gdańsk) nie został uznany, gdyż napastnik Lechii nieznacznie spalił.
Z przebiegu gry prowadzenie Rakowa jest jak najbardziej zasłużone. Lechia po przerwie nie może już czekać na to, co robią rywale, ale sama musi przejąć kontrolę nad grą, jeśli nie chce stracić miana niepokonanej drużynie w tym sezonie w ekstraklasie
będą aż dwie zmiany w Lechii w przerwie
46'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Haraslin, w jego miejsce wchodzi Peszko.
46'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Makowski, w jego miejsce wchodzi Gajos.
46'
roszady Lechii na lewym skrzydle oraz na środku drugiej linii
46'
drugą połowę rozpoczął Raków, który w "11" nie dokonał żadnej zmiany
46'
warto przypomnieć, że Gajos (LECHIA Gdańsk) jest wychowankiem... Rakowa. Klub z Częstochowy opuścił w 2012 roku
47'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) na wysokości własnego pola karnego fauluje Kuna
48'
szczęście przy Lechii. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kuna spudłował głową Szymonowicz (Raków Częstochowa), którego nikt nie pilnował
49'
Żółtą kartką został ukarany Gajos (LECHIA Gdańsk) za faul na Sapale
49'
rzut wolny dla Rakowa niespełna 25 metrów od bramki Lechii
51'
[2:0] Raków Częstochowa STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Sapała. Pomocnik Rakowa strzelił w środek muru. Piłka odbiła się od Nalepy, zmyliła Kuciaka i wpadła do siatki przy słupku
52'
szybka kontra Lechii i Gliwa (Raków Częstochowa) wybił na róg piłkę po strzale z bliska Paixao (LECHIA Gdańsk)
52'
po rzucie rożnym Lechii piłka odbiła się od ręki Szymonowicza (Raków Częstochowa) i wyszła poza boisko
52'
sędzia czeka na podpowiedź z VAR
53'
nie będzie karnego, sędzia nakazał Lipskiemu (LECHIA Gdańsk) wykonać rzut rożny
53'
bez zagrożenia dla Rakowa po zagraniu z narożnika boiska Lipskiego (LECHIA Gdańsk)
55'
kontra Lechii zakończona po zbyt mocnym podaniu Peszki (LECHIA Gdańsk)
56'
dośrodkowanie Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) w pole karne. Nie doszedł jednak do piłki Paixao (LECHIA Gdańsk)
57'
Petrasek (Raków Częstochowa) w pojedynku powietrznym uprzedził Sobiecha (LECHIA Gdańsk) i to on wybił piłkę po dośrodkowaniu Gajosa (LECHIA Gdańsk)
58'
niecelna główka Augustyna (LECHIA Gdańsk) po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Mladenovicia (LECHIA Gdańsk)
59'
Kuciak (LECHIA Gdańsk) ratuje znów Lechię. Na róg sparował piłkę po strzale Brown Forbesa (Raków Częstochowa)
59'
po dośrodkowaniu z narożnika boiska znów był niepilnowany Szymonowicz (Raków Częstochowa), ale nie strzelał, a dogrywał piłkę i nie zaskoczył tym defensywy Lechii
60'
Gliwa (Raków Częstochowa) broni strzał głową Lipskiego (LECHIA Gdańsk), do którego dośrodkował Fila (LECHIA Gdańsk)
62'
pomocy medycznej potrzebuje Schwarz (Raków Częstochowa)
62'
Żółtą kartką został ukarany Sobiech (LECHIA Gdańsk), gdyż to on faulował Schwarza
63'
Raków na razie w "10". Schwarz (Raków Częstochowa) poza boiskiem
64'
Gliwa (Raków Częstochowa) przejmuje piłkę po zagraniu głową Lipskiego (LECHIA Gdańsk)
64'
Schwarz (Raków Częstochowa) wrócił na boisko, ale Raków przygotowuje też zmianę
65'
Sapała (Raków Częstochowa) faulowany przez Lipskiego (LECHIA Gdańsk) tuż przed polem karnym Lechii
66'
Schwarz (Raków Częstochowa) z wolnego strzelił w mur Lechii
66'
nieznacznie niecelny strzał z dystansu Lipskiego (LECHIA Gdańsk)
67'
Peszko (LECHIA Gdańsk) zablokowany w polu karnym Rakowa
68'
rozgrzewa się Wolski
68'
nieudane dośrodkowanie z rzutu wolnego Lipskiego (LECHIA Gdańsk)
69'
Żółtą kartką został ukarany Mladenović (LECHIA Gdańsk) po faulu na Apolinarskim
69'
i znów faul Mladenovicia (LECHIA Gdańsk)
70'
sędzia upomina Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) słownie. Mediował też Paixao (LECHIA Gdańsk), jako kapitan drużyny, a wcześniej Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) starał się "temperować" Lipski (LECHIA Gdańsk)
70'
Gliwa (Raków Częstochowa) broni zaskakujący strzał Peszki (LECHIA Gdańsk), do którego podawał Gajos (LECHIA Gdańsk)
71'
Fila (LECHIA Gdańsk) leży na boisku
72'
LECHIA Gdańsk przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Paixao, w jego miejsce wchodzi Wolski.
73'
niecelny strzał z dystansu Nalepy (LECHIA Gdańsk)
73'
mocniejszy doping kibiców Lechii, starają się pomóc piłkarzom
73'
Lechia przeszła do gry trzema obrońcami. Do Nalepy (LECHIA Gdańsk) i Augustyna (LECHIA Gdańsk) dołączył Kubicki (LECHIA Gdańsk)
74'
w ataku Sobiecha (LECHIA Gdańsk) wspiera Wolski (LECHIA Gdańsk)
76'
Azemović (Raków Częstochowa) wybił piłkę na korner spod nóg Wolskiego (LECHIA Gdańsk)
77'
bez zagrożenia dla Rakowa po dośrodkowaniu z narożnika boiska Wolskiego (LECHIA Gdańsk)
78'
rykoszet po strzale Mladenovicia (LECHIA Gdańsk). Gliwa (Raków Częstochowa) dopędził jednak piłkę i nie pozwolił, by był korner dla Lechii

78'
Oficjalna frekwencja 3607 kibiców
80'
Raków Częstochowa przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Szczepański, w jego miejsce wchodzi Skóraś.
81'
zablokowany strzał Musiolika (Raków Częstochowa) przez Nalepę (LECHIA Gdańsk). Rzut rożny dla gospodarzy
81'
"Jeszcze jeden" - z trybun
82'
niecelnie strzelał głową Petrasek (Raków Częstochowa) po dośrodkowaniu z narożnika boiska Kuna
83'
Lechia stara się atakować, ale zbyt dużo niecelnych podań, by zagrozić na dobre Rakowowi
84'
po dośrodkowaniu Mladenovicia (LECHIA Gdańsk) Sobiech (LECHIA Gdańsk) zagrał piłkę głową, ale nie w kierunku bramki
85'
i już jesteśmy z drugiej strony boiska. Korner dla Rakowa
85'
Nalepa (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę głową po dośrodkowaniu z narożnika boiska Kuna
86'
Raków Częstochowa przeprowadza drugą zmianę. Boisko opuszcza Musiolik, w jego miejsce wchodzi Piątkowski.
88'
Sobiech (LECHIA Gdańsk) przewraca się w polu karnym po prostopadłym podaniu Peszki (LECHIA Gdańsk)
88'
88'
na razie wstrzymuje się z decyzją
89'
sędzia biegnie do monitora, by samemu obejrzeć zapić tej sytuacji
90'
rzut karny dla Lechii. Sędzia uznał, że Azemović (Raków Częstochowa) faulował Sobiecha (LECHIA Gdańsk)
90+1
[2:1] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Sobiech z rzutu karnego. Artur mocno uderzył w lewy róg bramki i Gliwa, choć wyczuł intencje strzelca, nie sięgnął piłki
90+1
5 minut doliczonych do drugiej połowy
90+2
Lechia w ataku pozycyjnym, Raków cofnięty na własną połowę
90+3
na murawie leżą Fila (LECHIA Gdańsk) i Brown Forbes (Raków Częstochowa)
90'
Raków ma jeszcze jedną zmianę, Lechia wykorzystała wszystkie
90+3
obaj zawodnicy wracają do gry
90+4
Gliwa (Raków Częstochowa) łapie piłkę po dośrodkowaniu Lipskiego (LECHIA Gdańsk)
90+4
Raków Częstochowa przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Apolinarski, w jego miejsce wchodzi Bartl.
90+8
z rzutu wolnego Mladenović (LECHIA Gdańsk) dośrodkował prosto w ręce Gliwy (Raków Częstochowa)
90+8
KONIEC MECZU. LECHIA PRZEGRAŁA Z RAKOWEM 1:2
Lechia przegrała pierwszym mecz w tym sezonie w ekstraklasie i w tabeli spadła aż na 10. miejsce. Gdańszczanie najbardziej ustępowali rywalom w pokonanym dystansie. Przebiegli o około 10 kilometrów mniej. W innych statystykach dogonili rywali. Obie drużyny oddały po 19 strzałów, w tym po 5 celnych. Jednak najważniejsze są statystyki goli, a te są korzystne dla Rakowa.
Trener Stokowiec po przerwie próbował pobudzić drużynę zmianami tak personalnymi jak i taktycznymi, ale nie wystarczyło to, by dogonić choćby punkt. Inna sprawa, że z nielicznymi fragmentami gra biało-zielonych nie wyglądała najlepiej.

Wyniki 5 kolejki

• Raków Częstochowa - LECHIA GDAŃSK 2:1 (1:0)
  • ARKA GDYNIA - Lech Poznań 0:0
  • Wisła Kraków - ŁKS Łódź 4:0 (2:0)
  • Śląsk Wrocław - Cracovia 2:1 (1:0)
  • Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 3:1 (2:0)
  • Piast Gliwice - Wisła Płock 1:0 (1:0)
  • Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1:0 (1:0)
  • Korona Kielce - Pogoń Szczecin 0:1 (0:1)

Opinie (382) ponad 10 zablokowanych

Wszystkie opinie

• Masakra (7)

Stokowiec chyba nie ma pomysłu na tą druzynę gwiazdorów... Ale cała nasza liga to jedno dno. Każdy z kazdym moze wygrać. Grać u buka, to jak w lotto

• 160 9

• Nie biegają i nie walczą. Nawet Kubicki tylko 10km w meczu.

Co robi w składzie Makowski, Lipski i Flavio wie tylko Stokowiec

• 38 0

• Stokowiec i grajki, biorą kase i jest cacy

A reszta się nie liczy. Jak go z Lechii zwolnią, zawsze znajdzie sie sierota, która jego przygarnie. To samo z kopaczami. A jak zawodnik nie gra, też ma płacone. Po co się więc ma wysilać. Niestety, ale taka jest nasza liga. Płacą im jak na nasze warunki dobrze (w porównaniu z pensją szaraka), to się nie starają o nic więcej, bo i tak nie mają szans sie wybić, bo są za ciency. I mamy wtedy co mamy. Miernotę i cień tego, co byc powinno.
      Ku uciesze tłumu. Igrzysk i chleba!
      :-)

• 20 4

• Wrócił Peszko i już zwalniają trenera, tak samo grali za późnego Nowaka. (2)

W każdym meczu przebiegają 10 km mniej niż przeciwnik.

• 14 3

• Akurat Peszko był jednym z nielicznych, którzy coś próbowali... (1)

i mu wychodziło

• 1 3

• Dokładnie, efekt tez mizerny

• 0 0

• (1)

jeśli ktoś ma pojecie o aktualnej formie zespołów to nic we wczorajszym meczu takiej osoby nie zaskoczylo.Sam wczoraj postawilem Over 2.5 / wygrana Rakowa . Proponuję dobrze przeanalizować jak STOKO w innych klubach wyglądał.Po udanym sezonie ,kolejny byla lipa i tak jest do dzis i tak bedzie przez najblizsze 20 lat w tej lidze.

• 0 0

• Autorska lipa? A wcześniej zastany skład i sukces

• 0 0

• tragedia (2)

fart się skończył, a defensywny styl gry możne doprowadzić do rozpaczy. Co robi Lipski na boisku...nic.

• 154 5

• A Flavio? Tez nic. A Makowski biega pochylony jak garbus. Kryje na radar a w ataku panika

Jak nie grasz nic to zespół gra -1 zawodnika

• 16 2

• A co Karol zrobił?

Zresztą cała defensywa gorszy dzień - Błażej z Michałem co chwila spóźnieni albo pechowi, chyba tylko Filip trzymał normę. Skrzydłowi dalecy od optymalnej formy. Tomek nierówno - czasem genialnie ale nierzadko fatalnie. Przeciwnik więcej biegał i to wystarczyło aż nadto, przy takiej grze niewielka porażka to niestety sukces. Nawet przy optymalnej formie nie mamy aż tak dobrych piłkarzy, żeby mecze wygrywać spacerkiem, trzeba się nabiegać i tyle.

• 3 2

• Haha (37)

ci se ta flagę zrobili Gdynia, nic dziwnego ze wstydzą sie swojego miasta. Legia też sobie robi.

• 92 56

• Dokładnie,być z Gdanska to wiocha dlatego zrobili sobie Gdynie (11)

• 42 26

• Boli śledzi, że w Gdyni wiecej Lechistów niż Arkowców (9)

najwięcej śledzi jest w Rumi Redzie Pucku i na wiochach.
        Wiadomo wstyd być kibicem Arki za korupcje i bicie dzieci, a teraz do ostatniego przedziału w Pendolino i cisza