stat
Impreza odwołana

Ring3city: Nawrocki vs Wach

Biznes Boxing Polska, największa organizacja Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce, zaprasza na "main event" w Olivia Buisness Centre! 21 marca na 34 piętrze w ringu staną Dyrektor Muzeum II Wojny Światowej dr Karol Nawrocki z olbrzymem polskiego boksu, Mariuszem Wachem.

Dla tych, którzy nie widzą szans dyrektora musimy przypomnieć, że boks trenuje on od kilkunastu lat, mając na koncie m.in. Mistrzostwo Województwa amatorów w wadze ciężkiej. Wach to jeden z czołowych ciężkich na świecie. Szykuje się interesujące widowisko na najwyższym ringu w Europie!

Zanim dojdzie do walk między managerami, prawnikami, przedsiębiorcami i innymi osobami, które na co dzień pracują intelektualnie, zawodnicy będą musieli przejść 8 tygodni ciężkich treningów bokserskich. Biorąc udział w gali nasi zawodnicy mają szanse nauczyć się boksu, doprowadzić się do życiowej formy, przeżyć wspaniałe chwile w ringu na Gali i ponad wszystko pomóc tym w potrzebie! Najważniejsze, żeby uczestnicy czuli wsparcie od bliskich nie tylko na Gali, ale i w trakcie samych treningów poprzez wpłaty na Fundację na ich indywidualne konta. Każda najmniejsza wpłata się liczy!

Impreza będzie miała charakter oficjalnego bankietu. Fundusze zebrane podczas gali przekażemy na cel charytatywny. Między walkami odbędą się aukcje, które zasilą dwie fundacje onkologiczne - Brzostek Top Team (Gdański Odział Onkologii) i Fundację Bądź Małgorzaty Braunek.

WESPRZYJ AKCJĘ


Biznes Boxing Polska jest największą organizacją Boksu Białych Kołnierzyków w Polsce. Po 7 Galach zebraliśmy ponad 700,000zł na cele charytatywne. Na pierwszej Gali na której walczył Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak z najlepszym polskim bokserem w historii Dariuszem Michalczewskim zebraliśmy 116,000zł na odnowę oddziału Kardiochirurgii w Poznaniu. Kolejna Gala odbyła się na PGE Narodowym gdzie na karcie walk znalazł się satyryk Tomasz Jachimek, dziennikarz sportowy Michał Pol, aktor Wojtek Zieliński a głównej walce wieczoru w ringu spotkali się srebrny medalisty w boksie olimpijskim Paweł Skrzecz z Wice Ministrem Sportu i Turystki Jarosławem Stawiarskim. Wspólnymi siłami zebraliśmy ponad 110,000 na Fundację Akogo, która zajmuje się pacjentami w śpiączce.

Trzecia Gala ponownie w Poznaniu przebiła zbiórkę charytatywną obydwu poprzednich Gal razem wziętych, wynikiem ponad 230,000zł! Tego wieczoru Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak skrzyżował rękawice z Przemkiem Saletą a zbiórka była na Dzieciaki Chojraki - czyli budowę nowego oddziału onkologii dziecięcej w Poznaniu. Cała Gala była transmitowana w telewicji , a wśród licytujących tego wieczoru były takie osoby jak biznesmen Sebastian Kulczyk, srebrny medalista w zapasach Andrzeja Supron,były podwójny mistrz świata w boksie Krzysztof Włodarczyk, obecny wtedy mistrz świata Krzysztof Głowacki. Kolejna Gala w Warszawie zawitała Księdza Stryczka do ringu gdzie pojedynek stoczył z Andrzejem Supronem. Wspaniałe aukcje jak trening z Krychowiakiem, luksusowy zegarek Tag Heura i wiele innych pozwołiły nam zasilić konto Szlachetnej Paczki o 70,000zł. Na karcie walk tego wieczoru był też założyciel Runmagedonu Jarek Bieniecki, który stoczył pamiętny bój z aktorem Wojtkiem Zielińskim. Tego wieczoru odbyła się również najcięższa ( wagowo ) walka w historii Gal , między redaktorem Super Expressu Sławkiem Jastrzębowskim , a jednym z lepszych zawodników w wadze ciezkiej UFC- Marcinem Tyburą.

W 2017 Gala odbyła się ponownie na Legii Fight Club, gdzie wspieraliśmy Fundację Między Niebem a Ziemią, która pomaga dzieciom niepełnosprawnym. Poza walkami tzw białych kołnierzyków , powalczył poseł Paweł Szramka a jego przeciwnikiem był legendarny zawodnik KSW Łukasz 'Juras' Jurkowski. Łącznie zebraliśmy ponad 80,000zł.

Szósta i Siódma Gala odbyły się w Warszawie i w Poznaniu w Kwietniu 2019 i wspierały Fundację Bądź, która została założona przez świętej pamięci Małgorzatę Braunek a dziś jest prowadzona przez jej córkę Orinę Krajewską. Fundacja promuje holistyczne podejście do walki z rakiem. Wspaniałe aukcje na obydwu Galach takich rzeczy jak podpisany plakat Czesława Niemiena, tatuaż Pawła Reducha, pierścionek Małgorzaty Braunek, podpisana koszulka Roberta Lewandowskiego, osobiście przekazanie przez Prezydenta Poznania Jacka Jaskowiakia podpisane rękawice Witali Kliczko pomogły łącznie zebrać ponad 115,000zł na walkę z rakiem.

Przeczytaj także

Informacja o biletach

Bilety są sprzedawane w formie stolików 10 osobowych - koszt od 3000 zł do 5000 zł,
w zależności od bliskości do ringu i pakietu alkoholi. W celu rezerwacji prosimy o kontakt mailowy julian@biznesboxing.pl lub pod nr tel. 506070625.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
30.03 g.17.30
HydroTruck Radom
04.04
Enea Astoria Bydgoszcz
0:0 mecz odwołany
05.04
MKS Dąbrowa Górnicza
0:0 mecz odwołany
08.04
King Szczecin
0:0 mecz odwołany
11.04
0:0 mecz odwołany
Anwil Włocławek
29.03 g.15.00
Legia Warszawa
24.03 g.20.30
Polski Cukier Toruń
22.03 g.17.30
Stelmet Enea BC Zielona Góra
22.03 g.16.00
Zagłębie Lubin
21.03 g.18.00
Asseco Resovia Rzeszów