Wiadomości

stat

Rozstaje 2000

Klub Sportowy Rozstaje Gdańsk zaprasza chłopców urodzonych w roku 2000 do trenowania piłki nożnej w szkółce piłkarskiej. Zajęcia dwa razy w tygodniu prowadzić będzie Arkadiusz Adamowski

.

- Nie wszyscy mogą trenować w Lechii. Oferta skierowana jest do młodzieży, która chce spróbować sił w futbolu. Jesteśmy w trakcie naboru do szkółki Rozstaje 2000. Zapewniam, że podchodzę do tego profesjonalnie, oczywiście na tyle, ile jestem w stanie - deklaruje szkoleniowiec.

Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Wtorki od godziny 17.30 do 19.30 przeznaczone będą na zajęcia ogólnorozwojowe oraz naukę techniki piłkarskiej. Drużyna spotykać się będzie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 przy ul. Meissnera 9. W piątki od 17.00 do 18.00 odbywać się mają gry szkoleniowe w małych zespołach na terenie hali Szkoły Podstawowej nr 35 w Oliwie przy ul. Wąsowicza 30.

Latem szkółka piłkarska ma korzystać z boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Żwirki i Wigóry na Zaspie. Bliższe informacje są dostępne pod numerem telefonu 695 752 221.

Opinie 2 zablokowane

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najczęściej czytane