Wiadomości

stat

Rozstaje 2000

Klub Sportowy Rozstaje Gdańsk zaprasza chłopców urodzonych w roku 2000 do trenowania piłki nożnej w szkółce piłkarskiej. Zajęcia dwa razy w tygodniu prowadzić będzie Arkadiusz Adamowski

.

- Nie wszyscy mogą trenować w Lechii. Oferta skierowana jest do młodzieży, która chce spróbować sił w futbolu. Jesteśmy w trakcie naboru do szkółki Rozstaje 2000. Zapewniam, że podchodzę do tego profesjonalnie, oczywiście na tyle, ile jestem w stanie - deklaruje szkoleniowiec.

Treningi odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Wtorki od godziny 17.30 do 19.30 przeznaczone będą na zajęcia ogólnorozwojowe oraz naukę techniki piłkarskiej. Drużyna spotykać się będzie w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 8 przy ul. Meissnera 9. W piątki od 17.00 do 18.00 odbywać się mają gry szkoleniowe w małych zespołach na terenie hali Szkoły Podstawowej nr 35 w Oliwie przy ul. Wąsowicza 30.

Latem szkółka piłkarska ma korzystać z boiska ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Żwirki i Wigóry na Zaspie. Bliższe informacje są dostępne pod numerem telefonu 695 752 221.
Dodaj zdjęcie do artykułu

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane