Wiadomości

stat

Ruszyły jesienne nabory

Jesień to tradycyjny czas sportowych naborów. Dla młodych adeptów piłki nożnej ofertę przedstawiły gdańskie kluby Rozstaje i Olivia. Treningi mogą podjąć nawet pięciolatkowie

.

- Zaspa jest postrzegana jako wielkie blokowisko, siłą rzeczy jest tam mnóstwo młodzieży. Klub sportowy Rozstaje Gdańsk wychodzi z inicjatywą skierowaną do najmłodszych mieszkańców dzielnicy. Dwa lata temu rozpoczęliśmy regularną pracę z młodzieżą, której pasją jest piłka nożna. Powstała szkółka piłkarska zrzeszająca w ramach swojej działalności dzieci urodzone w latach 2000 oraz 2001. Dziś w tej drużynie gra ponad 20 chłopaków i ciągle dochodzą nowi - informuje trener i koordynator szkółki Arkadiusz Adamowski.

Rozstaje ogłosiły nabór dla dzieci urodzonych w latach 2002 oraz 2003. Zapisy i bliższe informacje pod numerem telefonu 695 752 221 oraz na stronie internetowej www.rozstaje2000.futbolowo.pl.

- Widząc jak wiele dzieci ugania się tutaj za piłką, stwierdziłem, że szkoda byłoby ich zostawić bez fachowej opieki trenerskiej. Skoro jest boisko, naturalna koleją rzeczy jest działanie szkółki piłkarskiej. W momencie, w którym przyszedłem do klubu istniała tylko drużyna seniorska oraz jeden rocznik juniorski (chłopcy urodzeni w roku 1997), widząc potencjał tej dzielnicy i nowo powstałe boisko ze sztuczną nawierzchnią, postanowiłem rozpocząć pracę od podstaw i wraz z prezesem klubu postawiliśmy sobie za cel utworzenie szkółki piłkarskiej na wzór jakie obowiązują w Gedanii czy Lechii. Oczywiście, jeśli są chłopcy urodzeni w latach 2000/2001 to też mogą się do nas zgłosić. Nabór wciąż trwa, miejsca starczy dla wszystkich, w tym sezonie do rozgrywek ligowych zgłosiłem aż dwie drużyny - zapewnia Adamowski.

Jeszcze większą liczbę roczników obejmuje nabór do KS Olivia. Klub, który w przeszłości zorganizował wyjazd dla swoich podopiecznych do Argentyny, tym razem zaprasza na treningi piłkarskie chłopców w wieku od lat 5 do 12.

Zgłoszenia należy kierować telefonicznie bezpośrednio do szkoleniowców poszczególnych grup wiekowych: Maciej Duraś (roczniki 1998-2000; tel. 660 750 857), Jacek Zygało (2001-02l 502 507 980, Adam Kozubski (2003-05; 501 656 832).

Opinie (1)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najczęściej czytane