Arka ze Śląskiem od 1:0 do 1:4

19 maja 2017 (artykuł sprzed 6 lat)

W Arce nie tylko Antoni Łukasiewicz nie potrafił powstrzymać Ryoki Moriki. Japończyk miał udział przy trzech golach dla Śląska. W Arce nie tylko Antoni Łukasiewicz nie potrafił powstrzymać Ryoki Moriki. Japończyk miał udział przy trzech golach dla Śląska.

Piłkarze Arki Gdynia "umocnili" się w strefie spadkowej na dwie kolejki przed zakończeniem ekstraklasy. Żółto-niebiescy przegrali na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław 1:4 (1:3) w dużej mierze na własne życzenie. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego pierwsi strzelili gola, dobrze zagrali przez pół godziny, ale ich gra zupełnie posypała się przez feralne 7 minut, w których zainkasowali trzy trafienia. - Można powiedzieć, że sami sobie strzelaliśmy bramki. To były kardynalne błędy. Sytuacja w tabeli jest fatalna, ale walczyć będziemy do końca. Nikt nie odpuszcza - zapewniał Adam Marciniak, przed kamerami Eurosport 2.

33 Pawełek - 30 Dankowski, 3 Celeban, 17 Pawelec, 5 Augusto - 16 Pich, 8 Kovacević, 18 Madej, 9 Engels - 10 Morioka - 19 Biliński
Sędziowie: Gil (Lublin) oraz Borkowski, Arys
Widzów: 7228
1 Steinbors - 33 Zbozień, 4 Sołdecki, 3 Sobieraj, 17 Marciniak - 6 Łukasiewicz - 20 Hofbauer, 21 Sambea, 10 Szwoch, 77 Formella - 11 Siemaszko
  • 73' 8 Kovacević Zmiany 32 Stjepanović
  • 82' 5 Augusto Zmiany 28 Lewandowski
  • 83' 19 Biliński Zmiany 77 Zwoliński
  • 46' 10 Szwoch Zmiany 14 Nalepa
  • 46' 20 Hofbauer Zmiany 8 Marcus
  • 74' 11 Siemaszko Zmiany 45 Zarandia
  • 34' Pawelec
  • 35' Pich
  • 41' Biliński
  • 60' Engels
  • 15' Sołdecki
  • 31' Dankowski
  • 70' Morioka
  • 27' Hofbauer
  • 30' Sołdecki
  • 33' Marciniak
  • 50' Nalepa
  • 71' Sobieraj

Sytuacja finansowa Arki nie jest najlepsza. Tymczasem po największym sukcesie klubu od 38 lat klub musi zapłacić 40 tys. zł kary oraz pokryć koszty zniszczeń spowodowanych przez własnych kibiców na Stadionie Narodowym podczas meczu finału Pucharu Polski

ZOBACZ JAK KIBICE ARKI DOPINGOWALI PODCZAS FINAŁU PUCHARU POLSKI. DUŻO FILMÓW Z NARODOWEGO
ostatnio w bardzo dobrej formie jest bramkarz Arki. Steinbors (ARKA) uważa, że sytuacja w tabeli to masakra, a zatem nie można niczego odkładać na później

PRZECZYTAJ, CO MÓWI BRAMKARZ ARKI O FINISZU EKSTRAKLASY
w utrzymanie wierzy także kapitan Arki. Jednak on ocenia, że kluczowy na finiszu ekstraklasy będzie mecz z Ruchem w Gdyni

KRZYSZTOF SOBIERAJ MÓWI JAK JEST. MOCNE SŁOWA M.IN. O KIBICACH I KONTRAKTACH
w ostatnim meczu do ataku Arki musiał wejść obrońca, a mimo to rozwiązano kontrakt z... napastnikiem

JOSIP BARISIĆ JUŻ NIE ZAGRA W ARCE. SPRAWDŹ, DLACZEGO PRZEDWCZEŚNIE ROZWIĄZANO UMOWĘ, SKORO ARCE BRAKUJE NAPASTNIKÓW
do Wrocławiu Arka przyjechała z jednym napastnikiem, w dodatku gra on ze stabilizatorem na prawej dłoni, w której doszło do pęknięcia kości

NA FINISZU EKSTRAKLASY ARKA NIE MA ŻADNEGO ZDROWEGO NAPASTNIKA. PRZECZYTAJ, JAK RADZI SOBIE Z TYM PROBLEMEM TRENER
Siemaszko (ARKA) ostatnio strzela gola co drugi mecz. Jeśli ta statystyka będzie podtrzymana, Rafał we Wrocławiu strzeli 10. gola w ekstraklasie

PRZECZYTAJ WYWIAD Z RAFAŁEM SIEMASZKO. SPRAWDŹ, Z JAKĄ CZĘSTOTLIWOŚCIĄ STRZELA ON GOLE W TYM SEZONIE
Trener Ojrzyński tak jak na poprzednich wyjazdach ustawia skład, w którym są defensywni gracze w drugiej linii
w porównaniu z ostatnim meczem w Arce 4 zmiany w "11", w tym trzy w obronie. Na boki tej formacji wracają Zbozień (ARKA) i Marciniak (ARKA), a w środku w miejsce pauzującego za kartki Marcjanika zagra Sołdecki (ARKA). Ponadto na środku drugiej linii jest Łukasiewicz (ARKA), niegdyś piłkarz... Śląska

ARKA - WISŁA 0:1: RELACJA, VIDEO, FOTO. WYSTAW OCENY PIŁKARZOM
natomiast na ławkę trafił gdyński... wychowanek Śląska - Socha
jeśli ustawienie się potwierdzi to Hofbauer (ARKA) operować będzie dziś bliżej pozycji skrzydłowego
rezerwowi Arki: 13, Jałocha, 2 Socha, 8 Marcus, 14 Nalepa, 19 Bożok, 23 Warcholak, 45 Zarandia

Śląsk ma tyle samo punktów co Arka. Jest wyżej w tabeli, bo zajął wyższe miejsce po 30 kolejkach
wrocławianie grają ostatnio w kratkę. U siebie wygrali z Ruchem 6:0, by w ostatniej kolejce przegrać w Lubinie 0:2
Na koniec poprzedniego roku Arka wygrała we Wrocławiu 2:0 po golach Siemaszki (ARKA) i Marcjanika

TAK 18 GRUDNIA 2016 ROKU RELACJONOWALIŚMY WYGRANĄ ARKI WE WROCŁAWIU 2:0

doskonałe warunki do gry. Temperatura we Wrocławiu wynosi 27 stopni Celsjusza
Śląsk dokonał dwóch zmian w po porażce w Lubinie. Nowi piłkarze to: Augusto i Engels
rezerwowi Śląska: 12 Budzyński, 11 Zwoliński, 23 Zieliński, 25 Łyszczarz, 28 Lewandowski, 29 Grajciar, 32 Stjepanović

piłkarze na prezentacji. Śląsk na zielono, Arka na żółto-niebiesko
1'
od środka rozpoczął Śląsk
3'
spokojny początek z obu stron
5'
nadal gra głównie w środku boiska
6'
pierwszy strzał. Niecelnie uderzył z dystansu Augusto (ŚLĄSK)
7'
niedokładne dośrodkowanie Zbozienia (ARKA). Marciniak (ARKA), który próbował zamknąć akcje, faulował
9'
zablokowane dośrodkowanie aktywnego na początku meczu Marciniaka (ARKA)
10'
Siemaszko (ARKA) w ataku faulował Pawelca, ale szybko przeprosił i skończyło się bez kartki
11'
Hofbauer (ARKA) w kierunku Formelli (ARKA), ale Darek nie opanował piłki w polu karnym
12'
niecelny strzał Formelli (ARKA) z 20. metra
14'
Arka częściej przy piłce od gospodarzy, ale bez konkretów pod bramką przeciwnika
15'
[0:1] ARKA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Sołdecki. Gdynianie zaskoczyli rywali po aucie. Z boku piłkę wyrzucił Zbozień, Sołdecki celnie uderzył głową z około 11 metrów
15'
wyśmienity początek. Pierwszy celny strzał Arki i od razu gol. Dla Sołdeckiego (ARKA) może być to wielki powrót, gdyż wiosną gra dopiero po raz drugi i to tylko dlatego, że za kartki pauzuje Marcjanik. To drugi gol Dawida w Arce. Poprzedni miał miejsce w Białymstoku, gdzie gdynianie przegrali 1:4. Oby teraz wynik był dużo lepszy
17'
Arka nadal atakuje. Wywalczyła róg
18'
bez zagrożenia dla Śląska po rogu Szwocha (ARKA)
20'
Pawełek (ŚLĄSK) przejął piłkę po dośrodkowaniu Marciniaka (ARKA)
21'
statystyki Ekstraklasa SA potwierdzają przewagę Arki. Posiadanie piłki 56:44 na korzyść gdynian
22'
Pawełek (ŚLĄSK) dobrze na przedpolu, wybija piłkę w aut
25'
Arka nadal kontroluje mecz. Z łatwością rozbija ataki rywali z dala od własnej bramki
25'
dobry powrót Łukasiewicza (ARKA) wybił piłkę po dośrodkowaniu Engelsa (ŚLĄSK)
26'
Augusto (ŚLĄSK) wybił piłkę po dośrodkowaniu Szwocha (ARKA) z wolnego
27'
Żółtą kartką został ukarany Hofbauer (ARKA), gdyż nie pozwolił na szybkie rozegranie wolnego przez Picha
27'
to już 8. żółta kartka Hofbauera (ARKA) w tym sezonie. Nie zagra w następnej kolejce w ważnym meczu z Ruchem
28'
przypominaliśmy już wygraną Arki we Wrocławiu z grudnia. Dodajmy, że w Gdyni żółto-niebiescy pokonali Śląsk także 2:0. Gole strzelali Marcus z karnego oraz Siemaszko (ARKA)

TAK RELACJONOWALIŚMY ZWYCIĘSTWA ARKI W GDYNI NAD ŚLĄSKIEM 2:0

29'
zagranie ręką Sołdeckiego (ARKA) przed polem karnym Arki
30'
Żółtą kartką został ukarany Sołdecki (ARKA) za zagranie ręką i jeszcze wolny dla gospodarzy około 25 metrów od bramki
31'
długo ustawiany mur, który odsuwa sędzia
31'
Dankowski (ŚLĄSK) z wolnego strzelił w mur
31'
Żółtą kartką został ukarany Dankowski (ŚLĄSK), który po wolnym zebrał piłkę, a następnie próbował symulować faul
32'
starcie z udziałem Dankowskiego (ŚLĄSK) już z drugiej strony boiska. Siemszce nie udało się wywalczyć rogu
33'
Żółtą kartką został ukarany Marciniak (ARKA) po faulu na Engelsie
34'
[1:1] ŚLĄSK STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Pawelec. Piłkarze Arki sygnalizowali zagranie ręką Morioki, który doszedł do piłki po dośrodkowaniu z wolnego Picha i zgraniu piłki głową przez Bilińskiego. Sędzia jednak puścił grę, a Pawelec z pola bramkowego wepchnął piłkę do siatki
35'
[2:1] ŚLĄSK STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Pich. Zaspała defensywa Arki, jeszcze coś próbowali wskórać piłkarze gości u sędziego, ale ten uznał, że nie ma spalonego. Pich po podaniu Morioki z okolic linii środkowej wyszedł sam na sam ze Steinborsem i nie zmarnował okazji
36'
niespodziewanie załamanie Arki. Ponad pół godziny nie pozwalała praktycznie na nic Śląskowi, a w ciągu kilkudziesięciu sekund straciła dwa gole. Były to pierwsze celne strzały gospodarzy w tym spotkaniu
39'
znów pretensje Arki do sędziego. Piłkarzy wspiera trener Ojrzyński, ale arbiter uznaje, że Marciniak (ARKA) ostatni dotknął piłkę przez jej wyjściem poza boisko i rozpocznie Śląsk
41'
zablokowane uderzeni Hofbauera (ARKA) z wolnego z 30 metrów
41'
[3:1] ŚLĄSK STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Biliński. Sobieraj 30. metrów od własnej bramki chciał zwodem minąć napastnika Śląska. Stracił piłkę i Biliński poszedł na bramkę, a nie do obrony uderzył z 16. metra
41'
gol na własnej życzenie, nieodpowiedzialne zachowanie kapitana Arki w tej sytuacji
45'
celny strzał Formelli (ARKA). Pawełek (ŚLĄSK) wypuścił piłkę, ale zdążył ją ponownie złapać nim dobiegł do niej Hofbauer (ARKA)
45'
minuta doliczona
45+1
już 13. faul Arki. Siemaszko (ARKA) na połowie rywali faulował Augusto (ŚLĄSK)
45+1
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. ARKA PRZEGRYWA WE WROCŁAWIU 1:3
Śląsk oddał trzy celne strzały i prowadzi 3:1. Minuty między 34. a 41. przekreśliły dobre wrażenie, które Arka pozostawiła we Wrocławiu przez pół godziny gry, a przede wszystkim korzystny dla niej wynik zamieniły w już 2 bramki straty. Goście nie mogą liczyć na korzystny wynik, jeśli będą takie błędy popełniać będą w defensywie.
Po przerwie raczej będą kolejne gole. Arka nie ma już nic do stracenia, gdyż jeśli będzie przegrana, to jej rozmiary nie mają żadnego znaczenia. Żółto-niebiescy muszą atakować, co ułatwi Śląskowi grę z kontry. Trener Ojrzyński poczynić już w przerwie zmiany w ofensywie, choć dużego pola manewru w tej formacji nie ma. Na ławce nie ma żadnego napastnika, ale można korzystać z trzech skrzydłowych.
dwie zmiany w Arce w przerwie
46'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Szwoch, w jego miejsce wchodzi Nalepa.
46'
ARKA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Hofbauer, w jego miejsce wchodzi Marcus.
46'
drugą połowę rozpoczęła Arka
46'
róg dla Arki
46'
po dośrodkowaniu z rogu Nalepy (ARKA) strzelał Sobieraj (ARKA). Jego uderzenie zablokował Madej (ŚLĄSK), a Siemaszko (ARKA), próbujący dobijać wywalczył tylko róg
47'
bez zagrożenia dla Śląska po drugim rogu Nalepy
48'
niecelny strzał Siemaszki (ARKA) z 12. metra. Zadanie utrudnił Rafałowi Pawelec (ŚLĄSK), który rzucił się do blokowania tego uderzenia
50'
Żółtą kartką został ukarany Nalepa (ARKA), który faulem taktycznym powstrzymał Picha. Michał ratował błąd obrońców, którzy podali piłkę do skrzydłowego gospodarzy
52'
z wolnego Dankowski (ŚLĄSK) strzelił w mur
52'
po zmianach nie zmienia się dużo system gry Arki. Marcus (ARKA) poszedł na prawe skrzydło, a Nalepa (ARKA) na pozycję numer "10"
53'
niemal kopia sytuacji, która dała Arce prowadzenie. Tym razem wrzut z autu z lewej strony boiska, ale znów doszedł do strzału Sołdecki (ARKA). Po podaniu Marciniaka (ARKA) strzelił niecelnie
56'
Sobieraj (ARKA) wybił piłkę na róg w pojedynku z Bilińskim (ŚLĄSK)
57'
bez zagrożenia dla Arki po rogu Picha (ŚLĄSK)
57'
niecelny strzał z dystansu Morioki (ŚLĄSK)
59'
Arka w drugiej połowie nie potrafi narzucić swojego stylu gry
60'
w posiadaniu piłki przewaga Arki 57:43, ale mało ostatnio gry pod bramką przeciwnika
60'
ryzykownie tym razem Steinbors (ARKA), który po podaniu Sobieraja (ARKA) zdecydował się na drybling w polu karnym. Minął Bilińskiego (ŚLĄSK)
60'
[4:1] ŚLĄSK STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Engels. Zbozień na własnej połowie stracił piłkę. Morioka zagrał na lewe skrzydło, a tam Engels uderzeniem "po długim rogu" nie dał szans Steinborsowi
61'
znów gol stracony na własne życzenie przez Arkę
61'
Śląsk 4 celne strzały, 4 gole!
64'
niecelny strzał Sambei (ARKA)
66'
piłkarze Arki sygnalizują zagranie piłki ręką przez Kovacevicia w polu karnym gospodarzy, ale sędzia nie podziela tego zdania, nie ma jedenastki, choć należała się gościom
70'
Steinbors (ARKA) szybszy od Engelsa (ŚLĄSK). Przejął piłkę, bo gdyby nie to, byłby piąty gol miejscowych
70'
Żółtą kartką został ukarany Morioka (ŚLĄSK) po faulu na Łukasiewiczu
70'
rozgrzewa się Zarandia
71'
Żółtą kartką został ukarany Sobieraj (ARKA) po faulu na Bilińskim
72'
Zbozień (ARKA) wybił piłkę na róg spod nóg Picha (ŚLĄSK)
73'
ŚLĄSK przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Kovacević, w jego miejsce wchodzi Stjepanović.
73'
bez zagrożenia dla Arki po dośrodkowaniu z rogu Picha (ŚLĄSK)
74'
Biliński (ŚLĄSK) w sytuacji sam na sam ze Steinborsem (ARKA) zdecydował się na loba. Przerzucił piłkę nad bramkarzem, ale i bramką
74'
ARKA przeprowadza ostatnią zmianę. Boisko opuszcza Siemaszko, w jego miejsce wchodzi Zarandia.
74'
Arka obecnie bez nominalnego napastnika
75'
75'
bez zagrożenia dla Śląska po dośrodkowaniu z rogu Nalepy (ARKA)
76'
zablokowany strzał Sołdeckiego (ARKA) w polu karnym Śląska
77'
zablokowany strzał Morioki (ŚLĄSK)
78'
dośrodkowanie Nalepy (ARKA) z wolnego prosto w ręce Pawełka
78'
jeszcze kontra Arki, ale Nalepa (ARKA) za mocno podaje w kierunku Formelli (ARKA) i piłkę przejął Pawełek (ŚLĄSK)
79'
teraz w ataku Arki Formella (ARKA), Marcus (ARKA) na lewym, Zarandia (ARKA) na prawym skrzydle
79'
niecelny strzał Morioki (ŚLĄSK)
80'
Dankowski (ŚLĄSK) wybił piłkę na róg, przecinając podanie Nalepy (ARKA)
80'
dośrodkowanie Nalepy (ARKA) z rogu w ręce Pawełka
81'
na spalonym Engels (ŚLĄSK)
82'
ŚLĄSK przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Augusto , w jego miejsce wchodzi Lewandowski.
83'
ŚLĄSK przeprowadza zmianę napastników. Boisko opuszcza Biliński, w jego miejsce wchodzi Zwoliński, który w przeszłości przez rundę grał na wypożyczeniu także w Arce
85'
strzał Zarandii (ARKA) wysoko nad poprzeczką
87'
Zbozień (ARKA) w polu karnym zablokował strzał Zwolińskiego (ŚLĄSK). Będzie róg
87'
88'
Sołdecki (ARKA) wybił wślizgiem piłkę spod nóg Morioki (ŚLĄSK). Kolejny róg
89'
krótko rozegrany róg przez Śląsk, a potem gospodarze się w tych swoich kombinacjach pogubili
90'
Zarandia (ARKA) przewrócił się w polu karnym po pojedynku z Lewandowskim (ŚLĄSK), ale faulu nie było
90'
niecelny strzał Formelli (ARKA)
90'
3 minuty doliczone
90+1
Sołdecki (ARKA) wybija piłkę, ubiegając Zwolnińskiego po dośrodkowaniu Lewandowskiego (ŚLĄSK)
90+1
celny strzał z dystansu, ale za słaby, by zaskoczyć Pawełka
90+3
Dankowski (ŚLĄSK) zablokował dośrodkowanie Marciniaka (ARKA). Piłka trafiła w narożną chorągiewkę i wyszła na aut
90+3
teraz róg po strzale Nalepy (ARKA)
90+3
krótko rozegrany róg przez Arkę i strata piłki
90+3
KONIEC MECZU. ARKA PRZEGRAŁA WE WROCŁAWIU AŻ 1:4
Mimo dwóch zmian już w przerwie Arka nie potrafiła wrócić do dobrej gry z pierwszych 30 minut, gdy dominowała we Wrocławia i prowadziła 1:0. Co prawda liczbę strzałów gdynianie podnieśli do 15, ale praktycznie żaden z nich nie zmusił do większego wysiłku Pawełka.
Natomiast Śląsk dołożył czwartego gola, a miał okazje jeszcze na kolejne. Goście zbyt dużo błędów popełnili nawet w wyprowadzaniu piłki z własnej połowy. Takich prezentów Śląsk nie mógł przepuścić.

16 Ruch Chorzów 35 10 6 19 39:59 17
* Przed rozgrywkami wiosennymi Komisja ds Licencji Klubowych PZPN ukarała Ruch Chorzów odjęciem 4 punktów za zaległości finansowe wobec byłych piłkarzy i pracowników.
* Po 30. kolejce nastąpił podział na dwie grupy - mistrzowską i spadkową. Dorobek punktowy zespołów podzielono na pół z zaokrągleniem do góry.
Tabela wprowadzona: 2017-05-22

Wyniki 35 kolejki

• Grupa o miejsca 1-8
  • Lech Poznań - LECHIA GDAŃSK 0:0
  • Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 4:0 (4:0)
  • Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 0:0
  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce 0:2 (0:1)
  • Grupa o miejsca 9-16
  • Śląsk Wrocław - ARKA GDYNIA 4:1 (3:1)
  • Cracovia - Ruch Chorzów 2:0 (2:0)
  • Wisła Płock - Zagłębie Lubin 1:2 (0:1)
  • Piast Gliwice - Górnik Łęczna 2:1 (2:1)

Opinie (384) ponad 10 zablokowanych

• Time to say goodbye aRKA (10)

Brawo Kotwica, piękny wywiad potwierdzony fenomenalnym meczem! :D

Spływać niżej nieudaczniki...

ps. sędzia ustawił mecz?! ojej karma przybywa

• 165 13

• Łeb do góry! kurka, nie pozbawiajmy się derbów... (1)

• 12 17

• Ale arka gra PIACH japier.... z taka gra to meczu nie wygramy do konca rozgrywek

• 25 3

• zatrudnili fachowca od spadkow aaahahahahaha

• 26 2

• Uwaga chamy do I Ligi wracamy. (1)

Następny awans za 12 lat. Trzeba będzie uczcić ...100 rocznicę powstania Arki Gdynia.

• 33 3

• przecież to kłamstwo, każdy to wie..

• 17 2

• ooooooo arka najlepszy skad w polsce ma.....

• 12 2

• Kochany Surmiku spuść BUŁGarkę do 1-szej ligi gdzie jej miejsce na wieczne czasy!!!

• 6 2

• sobieraj

Dawaj łeb

• 2 0

• sprawiedliwie

ręka Marioki i Kovacevica w polach karnych to nie ustawienie meczu??

• 2 0

• arka nuestety

• 0 0

• Pan Piłkarz Krzysztof Sobieraj (26)

to najlepszy dostarczyciel beki w całej lidze. Facet wyszczekany jest, trzeba przyznać. Ale to, co prezentuje sobą na boisku i poza nim, to jest jakaś tragifarsa, facet prezentuje sobą tylko to, co najgorsze. Buta: "obronimy Ekstraklasę, daję głowę", pyszałkowatość: "kibice nie mają prawa nas krytykować", zwyczajne chamstwo: "siostry Paixao". A do tej buty, pyszałkowatości i chamstwa dochodzi zupełny brak umiejętności grania w piłkę, co w połączeniu z tymi wypowiedziami najzwyczajniej w świecie gościa kompromituje. Dziś mieliśmy creme de la creme kunsztu piłkarskiego Pana Piłkarza. Obrazu nędzy i rozpaczy dopełnia fakt, że grubawy Krzysiu to skazany wyrokiem sądu zwykły przestępca. Jako Lechista dziwię się Wam, że taką piłkarską miernotę, taką intelektualną miernotę, taką moralną miernotę uczyniliście kapitanem... mi by było zwyczajnie wstyd. Powinniście "Pana Piłkarza" w ostatnim meczu sezonu pożegnać solidną porcją gwizdów i symboliczną taczką. Skoro utrzymanie raczej nierealne, pozbądźcie się tego parodysty z klubu i od przyszłego sezonu zacznijcie marsz do Ekstraklasy. Ja będę na Was czekał. Z kibicowskim pozdrowieniem dla normalnych,

• 505 13

• Lepiej..

Tego nie można opisać..

• 78 3

• Sobieraj to przewidział!

Mówił w wywiadzie, że liczy się tylko mecz z Ruchem ( w domyśle do Wrocławia pojechał podziwiać uroki miasta) - nie powiedzieli mu, że spadają z ligi DWIE drużyny. Teraz trzeba będzie łeb pod topór położyć.
      To komediant, a nie piłkarz!

• 78 2

• W 100% sie z toba zgadzam,pisze o tym caly czas,nawet pod poprzednim artykulem i sprawdzilo sie to ,co napisalem.Przewaznie piszac negatywnie o tym pseudopilkarzu dostaje sie minusy.

• 44 4

• Teraz oglądam powtórkę drugiej bramki i Sobieraj się zbiera do biegu jakby grał sumo... jak to powiedzieł kiedyś Hajto o Dixonie Choto "zwrotny jak MS Batory".