Wiadomości

SMS Gdańsk na "ostrzu noża"

Piłkarze ręczni SMS Gdańsk nie wygrali w I lidze od czterech kolejek i są na 12. miejscu w tabeli, a do pierwszej "bezpiecznej" pozycji tracą już trzy punkty. W rozgrywanym awansem meczu z 20. kolejki nie powinni więc pozwolić sobie na kolejne straty. A zadanie będzie trudne o tyle, że przyjdzie im stawić czoła na wyjeździe Kasztelanowi Sierpc, który także zagrożony jest degradacją.

- Chcieliśmy ten mecz rozegrać tydzień wcześniej, ale związek nie wyraził zgody. Musimy grać bezpośrednio po ciężkim pojedynku z Gwardią Opole, w którym straciliśmy kolejnego zawodnika, Marcina Miacia. W tej sytuacji nawet remis wzięlibyśmy w ciemno - mówi Andrzej Lisiewicz, kierownik SMS.

Kasztelan, który w minionych latach uchodził za filię Orlenu Płock, wygrał w pierwszej rundzie w Gdańsku 24:22. Teraz w tabeli plasuje się na 9. miejscu, ale nadal nie jest pewny ligowego bytu. Nad SMS, która przewodzi tercetowi "pod kreską", ma zaledwie cztery punkty przewagi.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane