Lechia przegrała z Lechem w końcówce

10 sierpnia 2014 (artykuł sprzed 9 lat)

Czerwona karta dla Zaura Sadajewa zmieniła oblicze spotkania, a Lechia, z zespołu dominującego, stała się drużyną defensywną. Czerwona karta dla Zaura Sadajewa zmieniła oblicze spotkania, a Lechia, z zespołu dominującego, stała się drużyną defensywną.

Przy drugiej w historii PGE Areny frekwencji podczas meczu polskiej ekstraklasy, która wyniosła w niedzielę 25 529 widzów, Lechia przegrała z Lechem Poznań 1:2 (1:0). Gdańszczanie mieli w pierwszej połowie spotkanie pod kontrolą, karnego wykorzystał Stojan Vranjes, ale pod koniec tej części starcia nerwy stracił Zaur Sadajew. Napastnik otrzymał czerwoną kartkę, a grająca przez drugie 45 min. w "10" Lechia nie była w stanie przetrwać naporów Lecha. Biało-zielonych dobili Tomasz Kędziora - dwie asysty oraz rezerwowy tego dnia, Łukasz Teodorczyk - dwa gole. Dla gdańszczan oznaczało to pierwszą porażkę w sezonie.

Trela – Możdżeń, Valente, Janicki, Leković – Makuszewski, Borysiuk, Vranjes, Łukasik, Grzelczak – Sadajew
Sędziowie: Marciniak (Płock), Sokolnicki, Nejman
Widzów: 25 529
Kotorowski - Kędziora, Kamiński, Wołąkiewicz, Henriquez - Jevtić, Trałka - Lovrencsics, Hamalainen, Kownacki - Ubiparip
  • 55' Łukasik Zmiany Pietrowski
  • 75' Vranjes Zmiany Buksa
  • 86' Grzelczak Zmiany Pawłowski
  • 66' Hamalainen Zmiany Teodorczyk
  • 74' Lovrencsics Zmiany Douglas
  • 90+1 Jevtić Zmiany Formella
  • 36' Vranjes
  • 80' Teodorczyk
  • 84' Teodorczyk
  • 32' Sadajew
  • 87' Możdżeń
  • 32' Ubiparip
  • 70' Trałka
  • 83' Kownacki
  • 90+4 Teodorczyk
  • 45' Sadajew

Trenerzy po meczu

Joaquim Machado Joaquim Machado
Joaquim Machado (Lechia) - W pierwszej połowie zdecydowanie dominowaliśmy. Mieliśmy pięć szans, z których powinniśmy zdobyć gole. W końcówce Sadajew otrzymał czerwoną kartkę, ale ona była chyba niesłuszna. Nasz piłkarz, tak jak rywal, walczył o piłkę. W takich sytuacjach w całej Europie gra się ostro. Chcę dodać, że Zaur jest takim typem człowieka, który walczy o każdą piłkę, a to nie zawsze się podoba sędziom. Jego charakter pasuje do stylu gry w Hiszpanii, Włoszech czy Niemczech. Dlatego nie mam mu tego za złe. A decyzja sędziego pokrzyżowała nasze plany.

Na początku drugiej połowy Makuszewski zmarnował jednak okazję do podwyższenia wyniku. Gdyby ją wykorzystał mielibyśmy mecz pod kontrolą. Sądzę, że w dniu dzisiejszym sędzia nie był w najwyższej formie. Przy drugiej bramce Teodorczyka mógł być faul napastnika. Muszę oczywiście najpierw zobaczyć powtórki. Straciliśmy jednak dwie takie same bramki. Nasi środkowi obrońcy nie są zbyt wysocy i mogliśmy się obawiać, że właśnie w taki sposób padną gole dla rywali. Ale sami powinniśmy zachować się lepiej w naszych sytuacjach.

Mariusz Rumak Mariusz Rumak
Mariusz Rumak (Lech) - Trzeba przyznać, że Lechia dominowała w pierwszej połowie. Czerwona kartka zmieniła jednak oblicze spotkania i w drugiej połowie przejęliśmy inicjatywę. Zwracałem uwagę swoim piłkarzom, że Sadajew gra bardzo ostro i powinni go prowokować. Nasza cierpliwość została nagrodzona dwoma bardzo podobnymi i ładnymi bramkami Łukasza. Jesteśmy w czołówce tabeli, ale wiele meczów przed nami.

Przed ogłoszeniem decyzji władz klubu, która co do mojej przyszłości zapadnie we wtorek, panuje niepewność w zespole. Nie było warunków do tworzenia zespołowości, więc przed niedzielnym meczem odwoływałem się do motywacji indywidualnej.

Co do strzału Mateusza pod konie meczu z wolnego, to pracując z nim przez wiele lat byłem spokojny, gdy podchodził do piłki. Cieszyłem się, że nie znajduje się ona po drugiej stronie pola karnego.

Trener Machado zapowiadał zmiany w pierwszym składzie i słowa dotrzymał. Znaleźli się w nim Możdżeń (LECHIA), który zastąpił Marcina Pietrowskiego, Łukasik (LECHIA), zmieniający kontuzjowanego Piotra Wiśniewskiego oraz Grzelczak (LECHIA) za Bartłomieja Pawłowskiego.
Lechia dzisiaj również w niepełnym składzie. Brakuje Jasmina Buricia, Muhameda Keity i Szymona Pawłowskiego. Ostatni mecz w roli trenera poznańskiej ekipy spędzi dzisiaj na ławce trenerskiej Mariusz Rumak, który po porażce w el. LE we wtorek straci pracę.
Dzisiaj na PGE Arenie ma być ok. 20 tys. kibiców, co dałoby najlepszą frekwencję w 2014 rok. Ostatni raz, 24 276 widzów przyszło na gdański stadion podczas meczu z Górnikiem Zabrze (1:1) 30 sierpnia 2013 roku.
Dla Możdżenia (LECHIA) będzie to pierwszy mecz przeciwko byłemu klubowi, z którego trafił do Lechii. Jak przyznał w rozmowie z naszym portalem, nie odważy się, aby po meczu podejść do sektora kibiców Lecha.
Relacja live Fanów z Poznania jest ok. 1200. Oczywiście wywiesili transparent Arki Gdynia, z którą sympatyzują.
Dokładną ilość fanów podamy tradycyjnie w przerwie spotkania.
"My, wierzymy..." na trybunach
Lechia dzisiaj w zielonych koszulkach, białych spodenkach, Lech w białych koszulkach, niebieskich spodenkach.
1'
Gdańszczanie zaczynają od środka
1'
Lech rozgrywa piłkę w środkowej strefie
2'
Trela (LECHIA) wyłapuje dośrodkowanie gości
3'
"...Lechia dzisiaj gra" śpiewają fani biało-zielonych
4'
Vranjes (LECHIA) wygrał przebitkę na prawym skrzydle z Kamińskim (LECH) wbiegł w pole karne, ale piłkę kierowaną do Sadajewa (LECHIA) wybili obrońcy na rzut rożny
5'
Strzał Janickiego (LECHIA) po dośrodkowaniu z rogu minimalnie miną bramkę
7'
Najpierw Grzelczak (LECHIA) przedarł się lewą stroną, ale jego strzał został zablokowany, gdańszczanom udało się jednak dośrodkować, a po uderzeniu głową Vranjesa (LECHIA) piłka przeleciała po niewłaściwej stronie słupka
8'
Gdańska Lechia - śpiewają kibice
9'
Piłkarze Lechii mają dzisiaj problem z przyczepnością. Poślizgi i upadki zaliczyli już Makuszewski (LECHIA), Leković (LECHIA) i Łukasik (LECHIA)
10'
Małe spięcie po faulu na piłkarzu gości, ale sędzia uspokoił sytuację
12'
Lechia, Lechia, Lechia, gol - słychać na PGE Arenie
13'
Makuszewski (LECHIA) rozegrał klepkę, popędził prawą stroną, wyłożył piłkę Vranjesowi (LECHIA) przed pole karne, ale jego strzał został zablokowany
14'
Zbyt mocne dośrodkowanie Vranjesa (LECHIA)
16'
A kibice gości w czasie spotkania zupełnie nieaktywni
16'
Dośrodkowanie Lekovicia (LECHIA) wybite z pola karnego Lecha
18'
Podanie do Kownackiego (LECH) w pole karne, ten jednak nie doszedł do piłki
19'
BKS, BKS, BKS, każdy kibic wie... - śpiewają fani Lechii
20'
Możdżeń (LECHIA) urwał się na prawej stronie, podał w pole karne do niepilnowanego Makuszewski (LECHIA), ten strzelił w kierunku dalszego słupka, ale obok bramki
21'
Faul na Makuszewskim (LECHIA), Lechia będzie dośrodkowywać w pole karne w wolnego
22'
Podanie Vranjesa (LECHIA) wybite w aut
23'
Kolejny wolny dla Lechii i kolejne złe dośrodkowanie
23'
Wrzutka Lovrencsicsa (LECH) zatrzymuje się w rękawicach Treli (LECHIA)
24'
Bardzo niecelne dośrodkowanie Makuszewskiego (LECHIA)
25'
Lovrencsics (LECH) strzela, ale pocelował ok. 10 metrów obok bramki
26'
W wolnym mieście Gdańsku... - śpiewają kibice
27'
Za mocne podanie do Sadajewa (LECHIA), ale ten walczył o piłkę aż do końcowej linii boiska i za to został nagrodzony brawami
28'
Lovrencsics (LECH) ładnie urwał się obrońcom Lechii, ale podał do Treli (LECHIA)
30'
Lechia gol, Lechia gol, Lechia gol - słychać na PGE Arenie
30'
Kolejne spięcie pomiędzy piłkarzami obu drużyn. Najpierw popychany był Grzelczak (LECHIA), później atmosferę podgrzali Makuszewski (LECHIA) i Sadajew (LECHIA).
32'
Żółtą kartką został ukarany Sadajew (LECHIA).
32'
Żółtą kartką został ukarany Ubiparip (LECH).
34'
Sadajew (LECHIA) ładnie zastawił się w polu karnym, ale nie zdołał przepchnąć Kamińskiego (LECH)
35'
Rzut karny dla gdańszczan po faulu na Vranjesie (LECHIA)!
36'
[1:0] LECHIA STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Vranjes. Bośniak pewnie przymierzył przy prawym słupku bramki Kotorowskiego i dał prowadzenie biało-zielonym
37'
Lechia, biało-zieloni - fetują gola fani
39'
Goście strzelają gola, ale ze spalonego, więc sędzia go nie uznaje
41'
Faul na Łukasiku (LECHIA), kolejna szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego
41'
Kotorowski (LECH) sięga wrzutkę Vranjesa (LECHIA)
42'
Na murawie leży Janicki (LECHIA), któremu udzielana jest pomoc medyczna
44'
Janicki (LECHIA) na szczęście wraca do gry
czerwona kartka
45'
Sadajew (LECHIA) otrzymał czerwoną kartkę. Według sędzie zbyt mocno potraktował Trałkę. Napastnik biało-zielonych już wcześniej miał żółtą kartkę, ale tym razem otrzymał bezpośrednio czerwoną.
45'
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
Kibice gości na chwilę stali się aktywni, ale już opuszczają swój sektor na czas przerwy
Lechia kontrolowała sytuację na boisku w pierwszej połowie. Miała kilka sytuacji, po których Vranjes (LECHIA) czy Makuszewski (LECHIA) mogli trafić do siatki. Udało się temu pierwszemu, ale po rzucie karnym, który zresztą sam wywalczył. Niestety po raz kolejny nerwów na wodzy nie potrafił utrzymać Sadajew (LECHIA). Pod koniec pierwszej połowy tak sfaulował Trałkę (LECH), że sędzia pokazał mu bezpośrednio czerwoną kartkę (wcześniej dostał już żółtą). Jak biało-zieloni poradzą sobie w 10 w drugiej połowie? Już pod koniec pierwszej Lech przejął inicjatywę i oddał jeden groźny strzał.
Dzisiejszy mecz ogląda 25 529 kibiców, co daje drugi wynik w historii meczów ligowych Lechii na PGE Arenie
46'
Lech zaczyna drugą połowę
46'
My, wierzymy... - śpiewają kibice
47'
Przypomnijmy, że rekord frekwencji na gdańskim stadionie podczas meczu ekstraklasy wynosi 34 186 kibiców podczas inauguracyjnego starcia na PGE Arenie z Cracovią
48'
Makuszewski (LECHIA) pędzi w kontrze w asyście dwóch obrońców, wbiega w pole karne, strzela... ale obok bramki
49'
Trela (LECHIA) pewnie łapie piłkę
49'
Jevtić (LECH) strzela sprzed pola karnego, trafia tylko w poprzeczkę
50'
Kibice Lecha na moment wstali ze swoich miejsc, ale po chwili ponownie przestali kibicować
52'
Lech praktycznie nie opuszcza połowy Lechii
52'
Makuszewski (LECHIA) przez chwilę leżał we własnym polu karnym, ale podniósł się o własnych siłach
55'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Łukasik, w jego miejsce wchodzi Pietrowski.
56'
Wolny dla Lecha, Jevtić (LECH) będzie dośrodkowywał w pole karne
56'
Dobre dośrodkowanie, ale z piłką minęli się wszyscy zawodnicy, a ta opuściła boisko
57'
Tak prezentuje się druga w historii frekwencja na PGE Arenie podczas meczu ligowego Lechii
58'
Dośrodkowanie Kędziory (LECH) wybite na aut
59'
Zbyt mocne podanie do Ubiparipa (LECH) ląduje w rękach Treli (LECHIA)
59'
Kibice Lecha zaczęli skandować "Arka Gdynia" a to spotkało się z dużymi gwizdami
60'
Lovrencsics (LECH) podaje w pole karne do Henriqueza (LECH), ale za mocno
61'
Gdańska Lechia - śpiewają fani biało-zielonych
62'
Grzelczak (LECHIA) fauluje Jevticia (LECH), ale ma pretensje do sędziego za gwizdek. Arbiter uspokaja gracza Lechii, na szczęście bez kartki
63'
Kownacki (LECH) zgrywa piłkę głową w polu karnym, łapie ją Trela (LECHIA)
65'
Kędziora (LECH) wbiega w pole karne, wykłada piłkę Hamalainenowi (LECH), ale za bardzo do tyłu i ten strzela za lekko
66'
LECH przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Hamalainen, w jego miejsce wchodzi Teodorczyk.
68'
Lech stara się atakować skrzydłami, ale bez zagrożenia dla Treli (LECHIA)
68'
Teodorczyk (LECH) starał się rozegrać klepkę z Kownackim (LECH), ale przeszkodził im Valente (LECHIA)
69'
Grzelczak (LECHIA) wygrał przebitkę na lewym skrzydle, uderzył z powietrza sprzed rogu pola karnego, ale obok dalszego słupka
70'
Żółtą kartką został ukarany Trałka (LECH), który zatrzymał biegnącego w kontrze Grzelczaka
70'
Tak się bawią ludzie - śpiewają kibice Lechii
72'
Kolejna kontra Lechii. Grzelczak (LECHIA) dośrodkowuje z lewej strony, a z piłką, tuż przed bramką mija się Vranjes (LECHIA)
73'
Strzał obok słupka Lovrencsicsa (LECH)
74'
LECH przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Lovrencsics, w jego miejsce wchodzi Douglas.
75'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Vranjes, w jego miejsce wchodzi Buksa.
76'
Trela (LECHIA) pewnie wyłapuje dośrodkowanie
76'
Grzelczak (LECHIA) nieco rozpaczliwie wybija piłkę na połowę Lecha
77'
Jesteśmy z wami, Lechijko, jesteśmy z wami - skandują kibice
78'
Kownacki (LECH) fauluje Buksę (LECHIA), który najpierw musiał przepchnąć... sędziego
79'
Pietrowski (LECHIA) podaje w kontrze do Buksy (LECHIA), ale ten przegrywa walkę z czterema rywalami
80'
[1:1] LECH STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Teodorczyk. Napastnik gości wykorzystał dośrodkowanie Kędziory i strzałem głową z ok. 4. metra umieścił piłkę w bramce Lechii.
81'
Gdańska Lechia - starają się pomóc kibice
82'
Możdżeń (LECHIA) blokuje dośrodkowanie rywali i mamy rzut rożny
83'
I kolejny róg dla Lecha
83'
Żółtą kartką został ukarany Kownacki (LECH), który faulował Buksę biegnącego do kontry
84'
Zbyt mocne podanie Valente (LECHIA) do Grzelczaka (LECHIA)
84'
[1:2] LECH STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Teodorczyk. Kolejne dośrodkowanie z prawej strony Kędziory spada ponownie na głowę napastnika gości. To druga bramka rezerwowego w tym meczu.
84'
Gdańska Lechia - nie odpuszczają kibice
86'
LECHIA przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Grzelczak, w jego miejsce wchodzi Pawłowski.
87'
Żółtą kartką został ukarany Możdżeń (LECHIA). Lech będzie miał dogodną sytuację do strzału z rzutu wolnego
88'
Strzał w wolnego Wołąkiewicza (LECH) poleciał wysoko nad bramką
89'
Dwa strzały Borysiuka (LECHIA), oba zablokowane przed gości
89'
Buksa (LECHIA) fatalnie przyjął piłkę, zamiast odegrać do wychodzącego na czystą pozycję Pietrowskiego (LECHIA)
90'
Sędzia przerywa grę, gdyż na boisku leży jeden z zawodników gości
90'
Arbiter doliczył 4 min. do drugiej połowy
90+1
LECH przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Jevtić, w jego miejsce wchodzi Formella.
90+2
Faul na Pawłowskim (LECHIA), będzie szansa na strzał z wolnego z ok. 30 m od bramki Kotorowskiego (LECH)
90+2
Kotorowski (LECH) z kłopotami broni strzał Możdżenia (LECHIA)
90+3
Trałka (LECH) przetrzymał piłkę w bocznej strefie boiska i podał za linię końcową

• Cracovia - Korona Kielce 2:1 (1:0)
  • Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok 3:0 (1:0)
  • GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław 2:0 (1:0)
  • Legia Warszawa - Górnik Łęczna 5:0 (0:0)
  • Zawisza Bydgoszcz - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (1:0)
  • Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2:2 (1:1)
  • Pogoń Szczecin - Piast Gliwice 0:0

Opinie (425) ponad 50 zablokowanych

• (12)

Więcej ruskich sprowadźcie do Wielkiej Lechii!!!

• 137 31

• Koniec państwowego sponsoringu za rok po wyborach (2)

• To nie rusek tylko ciapaty (4)

..i jak widać jakiś "dżihad" mu się marzy, sądząc po tym jak się zachował na boisku i poza nim...

• 42 5

• (3)

Sadajew to Rosjanin. Co prawda etniczny Czeczen ale to nie zmienia faktu, że tak antykomunistyczny klub ma w swoich szeregach pupilka Putina i Kadyrowa.

• 27 13

• Lechia się sprzedała za drobne, to już nie ten klub o którym myślisz

• 21 22

• CIAPATY

..a nie żaden rusek. Jak ciapaty w Polsce dostanie obywatelstwo to będziesz do niego zwracał się per: POLAK???!!! To tylko ciapaty z polskim obywatelstwem i nic poza...on i tak wyznaje "religię pokoju" i poderżnąłby ci gardziołko, gdyby miał ku temu okazję.. siebie samego możesz oszukiwać, ale życia nie oszukasz. Sam Król Sedesów to powiedział!!

• 17 4

• Rosji teraz daleko do komuny, prędzej UE jest bliżej

• 6 4

• sorry Lechio

szkoda na was kasy. nastepny i jeszcze nastepny obejrze w necie az sie nauczycie szanowac kase kibicow

• 103 125

• sędziowie przeginają z tym gwizdaniem pod lehję (8)

kolejny mecz z karnym, gdy beton strzela ze spalonego sędzia uznaje, gdy przeciwnik strzela prawidłowo to gwizdając spalonego
      drukarze! ale oliwa sprawiedliwa
      Arka gratuluje Lechowi pokonania lehii

• 28 63

• slepy sledziu jestes, obejrzyj powtorki

• 43 20

• czerwoną też sobie Lechia dała ślepy śledziu (3)

• 36 13

• po tym co zrobił Sadajev, musiał wylecieć (2)

są kamery, powtórki, jak kacap tak ciemny to nawet drukarz nic nie mógł zrobić

• 21 15

• to była walka o piłkę, a sedzia nie ma kamer przed oczami durny śledziu. (1)

poducz się trochę śledziu, a jak nie lubisz walki o piłkę na boisku to zapraszam na futbol żeński

• 18 9

• Rugby nie myl z pilka

• 8 9

• Zostawmy gdyn ich arcę.

Kopaniny w gdyni mało kto ogląda.

• 16 8

• w kupowaniu karnych, nie ma, nie bylo i nie bedzie...lepszych od was (1)

Sledziu jeden albo sezonowy fanatyk z ciebie albo udaj sie do apteki po lecytyne bo problemy z pamiecia masz.

• 8 7

• nie trzeba było bluzgać na słońce peru. byście mieli karne jak w zeszłych sezonach a tak barcelony i majstry macie na trójmieście i wirtualnej buehehe

• 4 9

• nie zawsze można wygrywać... (7)

I tak mamy już 7 punktów po 4 kolejkach!

• 29 70

• Przegrać z Lechem i to w osłabieniu to nie wstyd.... (1)

• 10 36

• powiedz to studentom ze Stjarnen, gamoniu

• 36 3

• (4)

nic się nie stało, zaśpiewaj głupolku A ja powiem jedno dość mam tych głupków z Lechii, którzy wystawiają na pośmiewisko 25 tysięcy ludzi. Szambo, dno,dno

• 14 12

• koral niepotrzebujemy takich sezonowych kibiców jak Ty (3)

• 17 6

• Prezesem nie jesteś wiec się zamknij (2)

To ja nie potrzebuje takich jak ty co straszą dzieci i wulgaryzmów jak przecieków uzywaja

• 11 10

• Idź na balet niewiasto... (1)

• 7 2

• koleżanko, ale bez takich...

• 4 0

• (3)

Potrzebujemy w ataku pewniaków jak Rasiak, Dawidowski a nie nieokrzesanych graczy, którzy osłabiają drużynę.

• 55 20

• no Dawidowski to pewniak jak nic (2)

Ale tez w zbieraniu kartek i w bieganiu jak dziki....niestet bez efektu.

• 2 2

• zapomniałeś o Grzesiu Królu (1)

• 4 0

• a Duda

zapomnieliście o tym genialnym kopaczu

• 2 0

• Pozdrawiam wielbicieli trenera Machado ;/ (8)

to tej pory tego wfiste broniły wyniki nie gra, tym razem nic go nie broni.

• 111 24

• co ty piszesz (7)

do czerwonej kartki amica nie istniała

• 28 17

• A wziąłeś pod uwagę ustawienie i taktykę po czerwonej kartce? (4)

Obrona Częstochowy we własnym polu karnym prawie się nie sprawdziła z Podbieskidziem, to co dopiero z silniejszą Amiką?? Niezrozumiałe wejscie Buksy i zmiana Pawłowskiego dopiero na samą końcówkę.. Machado WTF?? Mając taką ławkę średnio inteligenty trener z Polskiej ligi ustawił by to lepiej. Z resztą widzę po drużynie, że nie bardzo rozumieją 'taktykę' trenera.

• 30 6

• dnoooooo !!! Makuszewski gdzie twoja forma z tamtego sezonu. (3)

Gramy już kolejny mecz tylko 1 połowę Łukasik zdjęty i wszedł Pietrowski masakra. Janicki 2 razy nie umiał wybić piłki i Teodorczyk dwa gole, Makuszewski 3 setki zero goli, Janicki nie umie trafić w pustą bramkę z 5 metrów, czerwona kartka dla Sadajewa za nic, nieuznany gol dla Lecha a nie było spalonego, za ten faul( co był karny) Wołąkiewicz powinien zobaczyć przynajmniej żółtą kartkę, Sędzia masakra no ale jak się nie trafia 4 setek to czego oczekiwać. Machado to dno Holender gdyby miał taki skład mieli byśmy 12pkt Lech jest słaby jak nie wiem w 1 połowie ledwo ze swojej połowy wychodzili zamek miała Lechia jak w hokeju 2 połowa dramat !!! Probierz byłby 100razy lepszy niż ten trener. Co to ma być !!!!!

• 25 9

• (1)

Akurat Pietrowski zagrał perfekcyjnie, z resztą zgadzam się.

• wygrane z piastem i podbeskidziem na ziemię nie powalają

przyjechał ktoś ciut mocniejszy (ale za słaby na amatorów z Islandii) i bańka pękła

• 6 1

• czub (12)

Sadajev niech lepiej idzie do MMA.
    Zawalił cały mecz przez swoją głupotę!!!!

• 222 9

• Psychol_

kończyć to wypożyczenie w trybie natychmiastowym!! myślał kto, że chłop mając świadomość ze jest na monitorowanym u sędziów choć trochę zbastuje...tymczasem odbiło mu totalnie, jeszcze kamerzyście się oberwało :/ widać nie ma na typa mocnych, żyje w swoim świecie to niech tam zostanie ale bez szkody dla Lechii !!!

• 56 4

• szkoda że w ramach testów medycznych nie zbadali go na głowę (1)

przecież niedawno skakał do Wiśni, gdyby klub go za to ukarał to może nie byłoby dzisiejszej katastrofy

• 59 0

• Dostał karę finansową, ale najwidoczniej to było za mało

• 30 0

• Niech trener go wysle gdzie chce ale (2)

jak moze do nie go nie miec pretensji skoro mecz nam przegral. Gramy w polskiej lidze a nie innej. Widac , ze i Zaur i Machado nie bardzo wiedza gdzie sa

• 29 2

• Ej malkotencji, a zapomnieliście jak w rundzie wiosennej strzelił Amice 2 gole. (1)

a w przerwie letniej błagaliście klub żeby go wykupił z Tereka, a teraz co Sadajev zły........ właśnie on jest dobry, walczy do końca, nie odstawia nogi tak jak panienki z gdyni.

Zobaczycie jeszcze będziecie go wychwalać

• 20 15

• Nie żyj historią, co było a nie jest. Grzelczak tez strzelił Fcb a teraz można reanimowac typa,bo oddycha rękawami. Mamy ciągle żyć przeszłością??? I co to da??? Punkty, chyba nie, więc nie pamiętam co zrobił wtedy tylko wczoraj