Trefl uległ liderowi ze Zgorzelca

16 kwietnia 2014 (artykuł sprzed 10 lat)

W odróżnieniu od pierwszego meczu w Ergo Arenie w barwach Turowa, kiedy Filip Dylewicz zagrał fatalnie a Trefl wygrał, tym razem skrzydłowy bardzo przyczynił się do porażki swojego byłego klubu. W odróżnieniu od pierwszego meczu w Ergo Arenie w barwach Turowa, kiedy Filip Dylewicz zagrał fatalnie a Trefl wygrał, tym razem skrzydłowy bardzo przyczynił się do porażki swojego byłego klubu.

Jedna połowa zagrana koncertowo to za mało, aby pokonać lidera koszykarskiej Tauron Basket Ligi. Niestety po zmianie storn Trefl oddał panowanie na boisku PGE Turowowi Zgorzelec i przegrał 89:94 (22:20, 30:21, 17:22, 20:31). Rywali do zwycięstwa w meczu i pozostania na pierwszym miejscu poprowadził najskuteczniejszy tego dnia Filip Dylewicz, czyli były lider Trefla. Dla sopocian porażka oznacza przybliżenie się do 3. miejsca przed play-off.

Waczyński 16 (1x3, 5 zb.), Leończyk 15 (1x3), Vasiliauskas 11, Gadri-Nicholson 10, Buterlevicius 10 (1x3) oraz Majstorović 10, Jeter 6, Stefański 5, Brembly 4, Michalak 2, Dzierżak 0
Miejsce: Ergo Arena
Sędziowie: Trawicki, Zapolski, Nowak
Widzów: 2536
Dylewicz 18 (4x3), Prince 17, T. Taylor 9 (1x3), Wiśniewski 8 (1x3), Zigeranović 4 (6 zb.) oraz M. Taylor 16, Kulig 16 (2x3), Nikolić 6, Chyliński 0

Trenerzy po meczu:

Miodrag Rajković Miodrag Rajković
Miodrag Rajković (Turów) - Od kilku meczów obserwujemy taką sytuację, że słabo zaczynamy. Doświadczony zespół, taki jak mój, powinien wcześniej zorientować się, jak gra przeciwnik i na to zareagować. Nie jestem zadowolony z tego, jaki poziom zaangażowania zaprezentowali moi rezerwowi na początku spotkania. Po drugie nie wiemy, jak wykorzystywać limit fauli, który posiadamy. Ale mimo tych błędów udało się wygrać. Natomiast muszę powiedzieć, że potrafimy wrócić do gry, nawet przy dużej stracie, jak dzisiaj. To oznacza, że mamy charakter. Jak nauczymy się reagować szybciej na to, co dzieje się na boisku, to pokażemy, że jesteśmy mistrzowskim zespołem.

Darius Maskoliunas Darius Maskoliunas

Darius Maskoliunas (Trefl) - Turów pokazał charakter, nie podał się po naszych niezłych dwóch kwartach. W czwartej kwarcie zdominował nas i zasłużenie wygrał. Szkoda takiego meczu, gdyż przez 20 min. wszystko nam wychodziło w ataku i czasami całkiem nieźle graliśmy w obronie. Ale tylko momentami, bo stracone 94 pkt. wskazują na to, że jej nie było. Graliśmy przeciwko silnemu zespołowi, który ma długą ławkę, a na niej bardzo dobrych zawodników. Nam tego w pewnych momentach zabrakło, a zmiennicy czasami podejmowali niezbyt mądre decyzje. Przeciwko Turowowi, popełniając 22 błędy, ciężko wygrać mecz.

Starcie Trefla z Turowem, to powrót do Sopotu Filipa Dylewicza (PGE TURÓW). W barwach innej, polskiej drużyny grał on w Ergo Arenie raz, w rundzie zasadniczej TBL. Powrotu do Trójmiasta nie mógł uznać za udany, gdyż trafił jedynie 2 z 12 rzutów z gry
Treflowi lepiej gra się ostatnio w Hali 100-lecia, niż w Ergo Arenie, gdzie przegrał dwa poprzednie starcia.
Adam Waczyński (TREFL) odbiera nagrodę dla najlepszego koszykarza Pomorza, za którego został uznany w plebiscycie Pomorskiego Związku Koszykówki oraz Radia Gdańsk
zapraszamy do śledzenia bezpośredniej relacji nie tylko z meczu koszykarzy Trefla. Równolegle relacjonujemy na żywo mecz o finał Pucharu Polski piłkarzy Arki z Zagłębiem Lubin
Gospodarze rozpoczną piątką: Waczyński (TREFL), Leończyk (TREFL), Vasiliauskas (TREFL), Gadri-Nicholson (TREFL), Buterlevicius (TREFL)
Pierwsza piątka gości: Prince (PGE TURÓW), T. Taylor (PGE TURÓW), Dylewicz (PGE TURÓW), Zigeranović (PGE TURÓW), Wiśniewski (PGE TURÓW)
Trefl Sopot, Trefl Sopot - skandują fani. Dokładną liczbę kibiców, którzy przyszli obejrzeć hit TBL, podamy w przerwie spotkania.
1'
Rozpoczynamy mecz. Pierwsza piłka dla Turowa.
za 2 punkty
1'
[0:2] 2 punkty rzutem o deskę zdobywa T. Taylor (PGE TURÓW).
za 2 punkty
1'
[2:2] 2 punkty z półdystansu zdobywa Waczyński (TREFL).
za 2 punkty
1'
[2:4] 2 punkty zdobywa również Dylewicz (PGE TURÓW).
za 3 punkty
2'
[2:7] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Wiśniewski (PGE TURÓW).
za 2 punkty
2'
[2:9] 2 punkty zdobywa Prince (PGE TURÓW). Do tego jest faulowany przez Buterleviciusa
2'
Prince (PGE TURÓW) pudłuje wolnego
wolne (trafione oba)
3'
[4:9] Vasiliauskas (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 3 punkty
3'
[4:12] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Dylewicz (PGE TURÓW).
za 2 punkty
4'
[6:12] 2 punkty zdobywa Buterlevicius (TREFL) i faul Dylewicza
za 1 punkt
4'
[7:12] Rzut wolny trafia Buterlevicius (TREFL).
za 2 punkty
4'
[7:14] 2 punkty wsadem, z kontry zdobywa Prince (PGE TURÓW).
za 2 punkty
5'
[9:14] 2 punkty po wejściu w polu trzech sekund zdobywa Buterlevicius (TREFL).
za 2 punkty
6'
[9:16] 2 punkty rzutem z odchylenia zdobywa Zigeranović (PGE TURÓW).
za 2 punkty
6'
[11:16] 2 punkty po ograniu Dylewicza zdobywa Leończyk (TREFL).
za 3 punkty
7'
[14:16] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Leończyk (TREFL).
7'
Trefl Sopot, Trefl Sopot - skandują kibice
8'
[16:16] Majstorović (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
8'
[18:16] Jeter (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
8'
[18:18] Nikolić (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
8'
Hej Trefl, hej Trefl - skandują kibice
za 2 punkty
8'
[20:18] 2 punkty zdobywa Majstorović (TREFL).
za 2 punkty
10'
[22:18] 2 punkty spod kosza zdobywa Jeter (TREFL).
za 2 punkty
10'
[22:20] 2 punkty również spod kosza zdobywa M. Taylor (PGE TURÓW).
10'
Koniec pierwszej kwarty
11'
Trefl rozpoczyna drugą kwartę
za 2 punkty
11'
[24:20] 2 punkty rzutem o tablicę zdobywa Brembly (TREFL).
wolne (tylko 1 trafiony)
11'
[24:21] Tylko jeden rzut wolny trafia Wiśniewski (PGE TURÓW).
11'
Hej Tref, hej Trefl - wciąż skandują fani
za 2 punkty
12'
[26:21] 2 punkty rzutem "hakiem" zdobywa Stefański (TREFL) i faul Kuliga
za 1 punkt
12'
[27:21] Rzut wolny trafia Stefański (TREFL).
12'
A na trybunach ogromy aplauz, gdyż celny wolny w wykonaniu Stefańskiego (TREFL) zawsze budzi takie emocje
za 2 punkty
13'
[27:23] 2 punkty spod kosza zdobywa M. Taylor (PGE TURÓW).
za 2 punkty
13'
[29:23] 2 punkty wsadem po podaniu nad kosz zdobywa Gadri-Nicholson (TREFL).
za 2 punkty
13'
[29:25] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa Kulig (PGE TURÓW).
za 2 punkty
13'
[31:25] Szybka odpowiedź i 2 punkty zdobywa Michalak (TREFL).
za 2 punkty
13'
[33:25] Efektowne 2 punkty zdobywa Brembly (TREFL).
czas
13'
Przerwa na żądanie Rajkovicia (PGE TURÓW).
13'
za 2 punkty
14'
[33:27] 2 punkty z półdystansu zdobywa M. Taylor (PGE TURÓW).
za 2 punkty
14'
[35:27] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa Stefański (TREFL).
za 3 punkty
14'
[35:30] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty równo z syreną kończącą akcję zdobywa Dylewicz (PGE TURÓW).
za 2 punkty
15'
[37:30] 2 punkty po ofensywnej zbiórce zdobywa Gadri-Nicholson (TREFL).
15'
Kulig (PGE TURÓW) efektownie blokuje Leończyka (TREFL)
16'
Let's go Sopot, let's go - skandują fani
za 2 punkty
16'
[39:30] 2 punkty zdobywa Vasiliauskas (TREFL).
17'
[39:31] Tylko jeden rzut wolny trafia Dylewicz (PGE TURÓW).
za 3 punkty
17'
[42:31] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Vasiliauskas (TREFL).
za 3 punkty
17'
[42:34] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Dylewicz (PGE TURÓW).
za 2 punkty
18'
[44:34] 2 punkty po ofensywnej zbiórce zdobywa Waczyński (TREFL).
18'
[46:34] Waczyński (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
19'
[46:36] 2 punkty z półdystansu zdobywa T. Taylor (PGE TURÓW).
za 2 punkty
19'
[48:36] 2 punkty spod kosza zdobywa Leończyk (TREFL).
za 3 punkty
19'
[48:39] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Dylewicz (PGE TURÓW).
20'
[50:39] Buterlevicius (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
20'
[50:41] 2 punkty zdobywa T. Taylor (PGE TURÓW).
20'
[52:41] Vasiliauskas (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
20'
Waczyński (TREFL) rzuca przez całe boisko, ale nie trafia. Koniec pierwszej połowy
W przerwie wręczenie nagród dla czterech najlepszych drużyn w Finał Nordea Trefl Basket Cup, które przed meczem Trefla z Turowem wygrała SP 14 z Gdyni
Najskuteczniejsi do przerwy wśród gospodarzy: Vasiliauskas (TREFL) - 9 pkt, po 7 pkt. Leończyk (TREFL) i Buterlevicius (TREFL)
Dla gości 15 pkt zdobył Dylewicz (PGE TURÓW)
Trefl prowadzi w zbiórkach 18:10, sopocianie trafili 18 z 29 rzutów z gry, goście 16 z 33
21'
Turów zaczyna trzecią kwartę
za 3 punkty
21'
[55:41] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Waczyński (TREFL).
za 2 punkty
21'
[55:43] 2 punkty rzutem z półdystansu zdobywa Wiśniewski (PGE TURÓW).
za 2 punkty
22'
[57:43] 2 punkty spod kosza zdobywa Leończyk (TREFL).
22'
Trefl Sopot, Trefl Sopot - skandują fani
za 2 punkty
23'
[59:43] 2 punkty spod kosza zdobywa Leończyk (TREFL).
za 2 punkty
23'
[59:45] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa Prince (PGE TURÓW).
24'
Błąd 24 sekund Trefla
za 2 punkty
25'
[61:45] 2 punkty z ponowienia akcji zdobywa Leończyk (TREFL).
25'
Teraz błąd 24 sekund Turowa
za 2 punkty
25'
[63:45] 2 punkty zdobywa Gadri-Nicholson (TREFL), a do tego faul T. Taylora po rzucie i piłka dla Trefla
za 2 punkty
26'
[63:47] 2 punkty wsadem zdobywa Prince (PGE TURÓW) i faul
za 1 punkt
26'
[63:48] Rzut wolny trafia Prince (PGE TURÓW).
26'
Lets' go Sopot, let's go - skandują kibice
27'
[63:50] Kulig (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
27'
[65:50] Majstorović (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 3 punkty
28'
[65:53] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Kulig (PGE TURÓW).
28'
[65:55] Kulig (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
28'
Trefl Sopot, Trefl Sopot, Trefl Sopot - śpiewają kibice
za 2 punkty
29'
[67:55] 2 punkty rzutem z półdystansu zdobywa Waczyński (TREFL).
za 2 punkty
29'
[67:57] Szczęśliwe 2 punkty zdobywa M. Taylor (PGE TURÓW).
za 3 punkty
30'
[67:60] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Kulig (PGE TURÓW).
czas
30'
Przerwa na żądanie Maskoliunasa (TREFL). 29,4 sekundy przed końcem kwarty
30'
[69:60] Gadri-Nicholson (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 3 punkty
30'
[69:63] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa T. Taylor (PGE TURÓW). I koniec trzeciej kwarty
31'
Trefl zaczyna ostatnią kwartę
31'
Grać na całego i walczyć do upadłego - niesie się z trybun
za 2 punkty
31'
[69:65] 2 punkty spod kosza zdobywa Nikolić (PGE TURÓW).
za 2 punkty
31'
[71:65] 2 punkty wsadem zdobywa Gadri-Nicholson (TREFL).
32'
[71:67] Nikolić (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
32'
Czwarty faul Nikolicia (PGE TURÓW), który w ostatnich minutach zrobił sporo krzywdy Treflowi
za 2 punkty
33'
[73:67] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa Leończyk (TREFL).
za 2 punkty
33'
[73:69] 2 punkty spod kosza zdobywa Kulig (PGE TURÓW).
za 2 punkty
34'
[73:71] 2 łatwe punkty zdobywa Wiśniewski (PGE TURÓW).
czas
34'
Przerwa na żądanie Maskoliunasa (TREFL).
34'
Jesteśmy z wami, hej Treflu, jesteśmy z wami - słychać z trybun
34'
[75:71] Waczyński (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
35'
[75:73] 2 punkty po ograniu Majstorovicia zdobywa Dylewicz (PGE TURÓW).
za 2 punkty
35'
[77:73] 2 punkty po wejściu w pole trzech sekund zdobywa Waczyński (TREFL).
35'
[77:75] M. Taylor (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
35'
Oba zespoły mają już po 5 fauli, więc każdy następny, poza tymi w ataku, to rzuty wolne
35'
[79:75] Jeter (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
36'
[79:77] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa Prince (PGE TURÓW).
36'
za 3 punkty
36'
[82:77] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Buterlevicius (TREFL).
37'
Majstorović (TREFL) popełnia czwarte przewinienie
37'
[82:79] Kulig (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
37'
Tylko zwycięstwo, hej Treflu, tylko zwycięstwo - śpiewają kibice
za 2 punkty
37'
[82:81] 2 punkty z kontry zdobywa M. Taylor (PGE TURÓW).
za 2 punkty
37'
[82:83] 2 punkty z szybkiego ataku zdobywa Prince (PGE TURÓW).
38'
Czwarty faul również na koncie Jetera (TREFL)
38'
[82:85] Prince (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
38'
[83:85] Tylko jeden rzut wolny trafia Waczyński (TREFL).
za 2 punkty
38'
[83:87] 2 punkty rzutem o tablicę zdobywa Zigeranović (PGE TURÓW).
39'
Przewinienie techniczne Prince'a (PGE TURÓW), za symulowanie faulu w ataku
39'
[85:87] Vasiliauskas (TREFL) wykorzystuje oba rzuty wolne i piłka dla sopocian
za 2 punkty
39'
[85:89] 2 punkty po wejściu pod kosz zdobywa M. Taylor (PGE TURÓW).
40'
[86:89] Tylko jeden rzut wolny trafia Majstorović (TREFL).
za 2 punkty
40'
[86:91] 2 punkty rzutem o tablicę zdobywa M. Taylor (PGE TURÓW).
czas
40'
Przerwa na żądanie (TREFL). 27,2 sekundy do końca kwarty
za 3 punkty
40'
[89:91] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Majstorović (TREFL).
40'
[89:93] Prince (PGE TURÓW) wykorzystuje oba rzuty wolne.
40'
Waczyński (TREFL) pudłuje rzut za trzy
schodzi za faule
40'
Jeter (TREFL) fauluje po raz 5 i kończy udział w tym spotkaniu. 12,4 sekundy do końca kwarty
40'
[89:94] Tylko jeden rzut wolny trafia Dylewicz (PGE TURÓW).
40'
Pudło Vasiliauskasa (TREFL)
40'

• o miejsca 1-6:
  • TREFL Sopot - PGE Turów Zgorzelec 89:94 (22:20, 30:21, 17:22, 20:31)
  • Rosa Radom - Energa Czarni Słupsk 57:83 (12:23, 24:15, 11:27, 10:18)
  • Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek 83:66 (21:20, 28:12, 21:14, 13:20)
  • o miejsca 7-12:
  • ASSECO Gdynia - AZS Koszalin 79:77 (20:14, 18:20, 26:21, 15:22)
  • Polpharma Starogard Gdański - Stabill Jezioro Tarnobrzeg 87:73 (28:13, 20:22, 27:13, 12:25)
  • Śląsk Wrocław - Kotwica 93:70 (24:17, 25:24, 24:19, 20:10)

Opinie (27) 1 zablokowana

• Trefl1 (2)

Trefl przegral po walce z przeciwnikiem moim zdaniem,ktory kandyduje na mistrza i jest lepszy od Zastalu!Walczyli ale braklo troszke szczescia!Rywal byl dzisiaj lepszy!

• 20 4

• Trefl

To był dobry mecz !

• 10 1

• Nie o szczęście tutaj chodzi a brakowało dzisiaj umiejętności. Turów pokazał jak dużo nam brakuje. Oby chłopaki odrobili lekcje i na Czarnych byli lepiej przygotowani i zmotywowani bo może być tylko 1 runda i koniec sezonu.Do boju Trefl!

• 9 0

• prowadzic po 2 kwarcie 18pkt i dac sobie napukac to trzeba byc ciemnym i na slepo grac (1)

patałachy

• 21 13

• dziś zagrali dobrze, trochę pogubili się w IV kw.
      zobacz relację z poprzedniego meczu Turowa ze Stelmetem.
      tam też przegrywali, żeby na koniec dobić mistrzów.

Dzięki chłopaki za walkę!
      Mało brakowało a wygralibyśmy z tegorocznym mistrzem TBL.
      To dobry prognostyk przed play-off.

• 12 2

• napiszę coś, czego nie może zrobić drużyna bo dostałaby karę

sędziowie nadają się do zmiany, zwłaszcza Trawicki i Zapolski. Decyzje jakie podejmowali (w obie strony żeby było jasne) wołały o pomstę do nieba. Poprzedni mecz z Czarnymi też był zresztą "popisem" Trawickiego. Oni poza przepisami gry, których i tak nie zawsze pilnują, całkowicie nie czają ducha gry.

• 28 0

• dobrze gada

• 4 0

• dla tych co nie byli na meczu

koncowka youtu.be/JXsA3ZsZ_jY

• 0 0

• Rozpacz. Trzecia porażka z rzędu u siebie (1)

Dla mnie, bo na meczu z Czarnymi nie byłem.
    Chyba zacznę kibicowac tylko on-line

• 4 8

• nie chodź na mecze to będą wygrywać;)

• 6 1

• Dylu was zadowolił? - pytam poważnie (a propos "genialnego artykułu przedmeczowego)

• 14 0

• (3)

Miękki Adaś tak bardzo chce być liderem, aż zapomniał, że w stratach trzeba mieć jak najmniej :) Skupił się na rzucaniu punktów a obrona leży.

• 8 5

• (2)

Maskoliunas - prowadzisz drużynę jak Niedbalski rok temu. Dlatego odpadniesz w pierwszej rundzie play off.

• 10 6

• Zgadzam się. Styl łudząco podobny do Niedbalskiego z jedną różnicą - więcej bezproduktywnie się wydziera!

• 12 3

• Dopóki klub będzie tolerował to, że trener realizuje taktykę "drewniany ziomal" to czarno to widzę.

• 7 0

• Waca

Adaś wracaj do Torunia do pierników. Będziecie do siebie pasować - oni też są mięccy. Kupią ci dziką kartę i będziesz sobie liderował ile będziesz chciał.

• 7 12

• (5)

Szkoda mi Michalaka bo przy Buterleviciusie nie pogra. Powinien już szukać innego klubu na przyszły rok. Najlepiej poza Polską.

• 6 9

• (1)

Ma dobrego agenta i pewnie już trwają poszukiwania. :)

• 5 4

• Szkoda, ze nie umozliwiaja mu rozwoju w treflu :(

• 6 1

• (2)

Z całą ogromną sympatią do Michała, uważam że dostaję bardzo dużo szans. jest z reguły bardzo długo na boisku mimo słabej, często bez punktowej gry. Wiemy że potrafi rozegrać bardzo dobry mecz, ale bilans tych dobrych a słabych jest zdecydowanie na nie korzyść Michała - przynajmniej w ostatnim czasie.
      Jasne, często nie potrzebnie trener wydziera się na chłopaków i pewnie to dość mocno może blokować psychicznie, ale nie tylko na niego - cały team dostaje tak samo. Myślę że Michał zdaję sobie z tego świetnie sprawę że często wina leży po jego stronie.
      Życzę mu samych sukcesów i wiary w siebie !

• 0 5

• Ha ha ha. Do końca szóstek jeszcze trzy mecze bez znaczenia dla końcowej tabeli. Proponuję zrobić doświadczenie - Michalak i Brembley dostają wolną rękę i 30 minut gry a Waczyński i Jeter po każdym błędzie i niecelnym rzucie idą na ławę i z***ki. I jestem przekonany, że Dawid i Michał sobie poradzą i wspólnie z kolegami wygrają te mecze a Waczyński i Jeter nie będą potrafili się ogarnąć. Coś jak w filmie "Nieoczekiwana zmiana miejsc". Zależnie w jakim środowisku się znajdziesz tak fjnkcjonujesz pod jego wpływem. Z każdego zawodnika można zrobić szmatę (przykład Hodga i Uwalina przez kilka kolejek w ubiegłym sezonie) a Michał i Dawid są w stanie już teraz grać na wysokim poziomie tylko trener musi zmniejszyć swoje ego, przestać leczyć komleksy (sam szansę w dorosłej koszykówce dostał w znacznie starszym wieku) i pozbyć się "kupy" w spodniach. A obaj młodzi zawodnicy odpłacą się dobrą grą na boisku.

• 2 0

• Cały team dostaje tak samo? Młodzi po trzeciej stracie już nie wychodzą na boisko a Adaś hasa sobie w najlepsze robiąc bezmyślnie kolejne straty.
        Szkoda że nie ma Tabaka - on wiedział jak mobilizować zawodników i osiągać sukcesy. No ale to jest inna półka a nie litewska "szkoła" podwórkowa.