Wiadomości

Skutery na start!

Gdyński Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Car & Jet zapraszają na Mistrzostwa Europy Centralnej Formuły 1 - II Grand Prix skuterów wodnych w klasach AB1 i AB2, które odbędą się 4 i 5 sierpnia w Gdyni. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

Rywalizacja toczyć się będzie w dwóch klasach: AB1 (pojemność 785 ccm) i AB2 (1200 ccm). W zawodach, oprócz reprezentantów Polski, wystąpią zawodnicy Niemiec, Węgier, Słowacji, Czech, Chorwacji, Belgii, Francji, a także Kanady. Trening i wyścigi o pozycje startowe przewidzinane są na sobotę. Biegi finałowe rozegrane zostaną w niedzielę (klasa AB1 w godzinach 13.30-14.30, klasa - AB2 15.00-16.00).

Imprezą towarzyszącą będzie VIP Jet Ski Race - Gwiazdy dla Powodzian, nad którą patronat objęła Iwona Guzowska. Odbędzie się ona w sobotę. W programie przewidziano wyścigi skuterów wodnych oraz aukcję na rzecz gdańszczan, którzy ucierpieli w czasie powodzi. Do udziału zaproszeni zostali m.in. Leszek Blanik, Erwina Ryś Ferens, Dariusz Dziekanowski, Roman Kosecki i inni. Z gwiazd estrady można będzie zobaczyć Krzysztofa Skibę, Jarosława Jakimowicza, Stefana Friedmana, zespoły H20 i Brathanki.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Plebiscyt na Ligowca Roku 2020

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »