Terminarz

20.02 (wt) godz.18:00 SPÓJNIA Gdynia typuj Zagłębie Lubin
28.02 (śr) PGE Vive Kielce SPÓJNIA GDYNIA
07.03 (śr) SPÓJNIA Gdynia Orlen Wisła Płock
15.02 (czw) godz.18:00 SPÓJNIA Gdynia 27:34 Energa MKS Kalisz
10.02 (sob) godz.18:30 Gwardia Opole 33:24 SPÓJNIA GDYNIA
04.02 (nd) godz.16:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 33:27 SPÓJNIA GDYNIA

Statystyki

Rozegrane spotkania: 22

ligowe: 21

pucharowe: 1

Sezon: 2017/18

Zwycięstwa: 3

Remisy: 0

Porażki: 19

Aktualna passa porażek: 3

Najwyższe zwycięstwo:

Gwardia Koszalin
SPÓJNIA Gdynia
(31.01.2018)

Najwyższa porażka:

SPÓJNIA Gdynia
PGE Vive Kielce
(28.11.2017)

Wiadomości Klubowe

archiwum wiadomości »

Sport w obiektywie

zobacz więcej »

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 PGE VIVE Kielce 22 22 0 0 0 837:520 77
2 Górnik Zabrze 18 14 0 0 4 534:479 48
3 MMTS Kwidzyn 20 13 0 0 7 550:561 46
4 Chrobry Głogów 20 12 0 0 8 543:551 42
5 Zagłębie Lubin 22 7 2 0 13 643:673 29
6 KPR Legionowo 20 2 2 1 15 482:582 12
7 Meble Wójcik Elbląg 21 3 0 0 18 476:598 11
8 SPÓJNIA GDYNIA 21 2 0 0 19 550:694 7
1 Orlen Wisła Płock 22 20 1 0 1 711:497 72
2 Azoty Puławy 22 17 1 1 3 661:553 64
3 Gwardia Opole 21 10 1 2 8 564:580 39
4 Energa MKS Kalisz 22 11 0 0 11 553:595 38
5 WYBRZEŻE GDAŃSK 21 8 0 1 12 543:573 29
6 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 21 7 0 2 12 562:616 26
7 Stal Mielec 22 7 1 0 14 642:702 26
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 21 4 1 2 14 522:599 18

W tabeli najpierw kolejność w grupie granatowej, następnie w grupie pomarańczowej.
W Superlidze przyznawane są 3 pkt za zwycięstwo w regulaminowym czasie gry, 2 pkt za zwycięstwo po rzutach karnych i 1 pkt za porażkę po karnych. Dodatkowo drużyna zdobywa punkt bonusowy, gdy pokona rywala ze swojej grupy.
Do play-off awansują po 3 najlepsze drużyny z każdej z grup. Te z miejsc 4. i 5. rozegrają dwumecz o "dziką kartę

Najwyżej ocenieni zawodnicy Spójni

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 20.02.2018 godz. 18:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

5%

10 typowań

x

0%

1 typowanie

2

95%

191 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Spójni

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Artur Dargacz 21 38 100%
2. Adam Markuszewski 21 38 100%
3. Marek Lamczyk 22 38 95.5%
4. Karol Zubel 22 38 95.5%
5. Tomasz Bobkowski 22 38 95.5%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »