Wiadomości

stat

Sportowcy oddają hołd prezydentowi Pawłowi Adamowiczowi

Paweł Adamowicz wspierał nie tylko piłkarzy Lechii Gdańsk. Powyżej zrzut ekranu z Twittera piłkarza biało-zielonych Joao Nunesa.
Paweł Adamowicz wspierał nie tylko piłkarzy Lechii Gdańsk. Powyżej zrzut ekranu z Twittera piłkarza biało-zielonych Joao Nunesa. fot. twitter

Świat sportu pogrążył się w żałobie po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza. Piłkarze Lechii Gdańsk sparing z Bytovią zamienili na zamkniętą przed kibicami i mediami grę wewnętrzną, a siatkarze Trefla Gdańsk chcą przełożyć mecz w Lidze Mistrzów. Wiele klubów, zawodników i działaczy nie tylko z Trójmiasta, oddają hołd prezydentowi Gdańsk. Poniżej niektóre wpisy i zdjęcia w mediach społecznościowych.



PRZECZYTAJ O DECYZJI LECHII W RAMACH ŻAŁOBY PO ŚMIERCI PREZYDENTA

fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram
fot. facebook, twitter, instagram

Opinie (70) 6 zablokowanych

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najbliższe spotkanie Lechii

początek meczu: 23.11.2019 godz. 20:00 LIVE!

mecz ligowy

Jak typują inni

1

88%

200 typowań

x

5%

13 typowań

2

7%

15 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Kowalewski 20 33 60%
2. Maciej Żurawski 19 32 57.9%
3. Piotr Gollnik 20 32 55%
4. Stefan Sandach 20 32 55%
5. Adam Durkalec 20 30 55%

Aktualna tabela

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogoń Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Śląsk Wrocław 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisła Płock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia Białystok 15 6 5 4 25:20 23
8 LECHIA GDAŃSK 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznań 15 5 5 5 24:18 20
10 Zagłębie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Raków Częstochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Górnik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 ARKA GDYNIA 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 ŁKS Łódź 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisła Kraków 15 3 2 10 14:26 11

Terminarz

23.11 (sob) godz.20:00 LECHIA Gdańsk typuj ŁKS Łódź LIVE!
01.12 (nd) godz.17:30 Wisła Kraków typuj LECHIA Gdańsk
04.12 (śr) godz.17:45 LECHIA Gdańsk typuj Zagłębie Lubin
10.11 (nd) godz.17:30 LECHIA Gdańsk 0:1 Pogoń Szczecin LIVE!
02.11 (sob) godz.17:30 Cracovia 1:0 LECHIA Gdańsk LIVE!

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 24.11.2019 godz. 17:30

Cuprum Lubin
:
TREFL Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

4%

5 typowań

2

96%

114 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Wojciech Hajdamowicz 4 11 100%
2. Krystian Kaźmierczak 4 11 100%
3. Grzegorz Szustkiewicz 5 11 80%
4. Wojtek Ellwart 5 11 80%
5. Bogusław Połom 5 11 80%

Aktualna tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 5 5 0 15:2 15
2 Projekt Warszawa 5 5 0 15:4 14
3 Indykpol AZS Olsztyn 6 5 1 16:9 13
4 PGE Skra Bełchatów 5 4 1 14:7 12
5 Aluron Virtu CMC Zawiercie 6 4 2 15:11 12
6 Jastrzębski Węgiel 7 4 3 12:9 12
7 Cerrad Enea Czarni Radom 6 3 3 12:12 9
8 TREFL GDAŃSK 5 3 2 11:9 8
9 Asseco Resovia Rzeszów 6 2 4 10:13 7
10 GKS Katowice 5 1 4 11:14 6
11 Cuprum Lubin 6 2 4 10:16 5
12 Ślepsk Malow Suwałki 4 1 3 5:10 3
13 Visła Bydgoszcz 6 0 6 3:18 1
14 MKS Będzin 6 0 6 3:18 0

Terminarz

24.11 (nd) godz.17:30 Cuprum Lubin typuj TREFL Gdańsk
27.11 (śr) godz.19:00 TREFL Gdańsk typuj Visła Bydgoszcz
02.12 (pon) godz.20:30 BKS Będzin typuj TREFL Gdańsk
17.11 (nd) godz.14:45 TREFL Gdańsk 1:3 Indykpol AZS Olsztyn
13.11 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 Asseco Resovia LIVE!

Najbliższe spotkanie Lotosu

początek meczu: 19.11.2019 godz. 18:00

JKH GKS Jastrzębie
:
LOTOS PKH Gdańsk
mecz ligowy

Jak typują inni

1

95%

244 typowania

x

1%

4 typowania

2

4%

10 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lotosu

Najlepiej typujący wyniki Lotosu

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Muszyński 19 27 57.9%
2. Janusz Ruszkiewicz 19 27 57.9%
3. Maciej T 19 27 57.9%
4. Jacek J 18 26 61.1%
5. Tomek Marcinkowski 17 24 58.8%

Aktualna tabela

Polska Hokej Liga
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 JKH GKS Jastrzębie 19 15 2 0 2 88:34 49
2 GKS Tychy 19 14 1 0 4 96:39 44
3 Podhale Nowy Targ 19 10 3 1 5 80:41 37
4 Re-Plast Unia Oświęcim 18 10 2 2 4 64:31 36
5 GKS Katowice 19 10 2 2 5 57:31 36
6 LOTOS PKH GDAŃSK 19 7 4 3 5 62:37 32
7 Zagłębie Sosnowiec 18 7 2 1 8 49:62 26
8 Comarch Cracovia 19 4 1 8 6 53:62 22
9 Energa Toruń 19 4 2 2 11 53:67 18
10 Kadra PZHL 15 1 0 0 14 22:117 3
11 Naprzód Janów 18 0 0 0 18 17:120 0

Drużyny Polskiej Hokej Ligi rozgrywają w sezonie zasadniczym cztery rundy systemem
„każdy z każdym”, piątą rundę systemem rozstawienia według tabeli Bergera, przy czym
rozstawienie drużyn odbędzie się na podstawie miejsc uzyskanych po czterech rundach
oraz dwa mecze z Kadrą PZHL (łącznie 47 spotkań). Najlepszych 8 drużyn awansuje do play-off.

Terminarz

19.11 (wt) godz.18:00 JKH GKS Jastrzębie typuj LOTOS PKH Gdańsk
22.11 (pt) godz.18:00 Podhale Nowy Targ typuj LOTOS PKH Gdańsk
24.11 (nd) godz.17:00 LOTOS PKH Gdańsk typuj JKH GKS Jastrzębie
17.11 (nd) godz.17:00 LOTOS PKH Gdańsk 1:3 Podhale Nowy Targ LIVE!
15.11 (pt) godz.18:30 GKS Katowice 0:1 karne 1:2 LOTOS PKH Gdańsk

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Emil P. 12 33 91.7%
2. Jerzy Giernatowski 12 33 91.7%
3. Ryszard Kupidura 12 33 91.7%
4. Robert Jaworski 12 33 91.7%
5. Stefan Radlicki 12 33 91.7%

Tabela końcowa

Nice 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 PGG ROW Rybnik
2 Arged Malesa Ostrovia
3 Car Gwarant Start Gniezno
4 Unia Tarnów
5 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
6 Lokomotiv Daugavpils
7 Orzeł Łódź

Do rozgrywek nie została dopuszczona Stal Rzeszów. Po rundzie zasadniczej cztery najlepsze drużyny awansowały do play-off. Ostatni zespół pojedzie w barażach z drugim zespołem II ligi.

Playoff

Półfinały
PGG ROW Rybnik
1 miejsce po rundzie zasadniczej
94
Agred Malesa TŻ Ostrovia
2 miejsce po rundzie zasadniczej
90
Unia Tarnów
4 miejsce po rundzie zasadniczej
76
Car Gwarant Start Gniezno
3 miejsce po rundzie zasadniczej
89
Finał
PGG ROW Rybnik
zwycięzca półfinału 1
93
Agred Malesa TŻ Ostrovia
zwycięzca półfinału 2
87

Terminarz

03.08 (sob) godz.16:15 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 48:42 Car Gwarant Start Gniezno LIVE!
27.07 (sob) godz.20:15 Unia Tarnów 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
30.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 47:43 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
15.06 (sob) godz.16:15 Arged Malesa Ostrovia 49:41 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
09.06 (nd) godz.14:30 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 40:50 PGG ROW Rybnik LIVE!

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 23.11.2019 godz. 19:30

BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Jak typują inni

1

19%

30 typowań

x

0%

0 typowań

2

81%

131 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Sidney Polak 8 17 75%
2. Ryszard Kiwatrowski 6 15 83.3%
3. Marcin Chylonia 6 15 83.3%
4. Edward Grot 6 15 83.3%
5. Sławomir Orlanczyk 7 15 71.4%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Polski Cukier Toruń 8 7 1 720:604 15
2 Stelmet Enea BC Zielona Góra 8 6 2 756:652 14
3 Start Lublin 8 6 2 678:659 14
4 TREFL SOPOT 8 6 2 673:663 14
5 Anwil Włocławek 8 5 3 762:687 13
6 ASSECO ARKA GDYNIA 8 5 3 636:584 13
7 King Szczecin 8 5 3 703:673 13
8 MKS Dąbrowa Górnicza 8 4 4 704:758 12
9 HydroTruck Radom 8 4 4 634:688 12
10 WKS Śląsk Wrocław 8 3 5 694:693 11
11 PGE Spójnia Stargard 8 3 5 620:637 11
12 GTK Gliwice 8 3 5 702:729 11
13 Enea Astoria Bydgoszcz 8 3 5 703:733 11
14 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. 8 2 6 605:657 10
15 Legia Warszawa 8 2 6 630:700 10
16 Polpharma Starogard Gdański 8 0 8 642:745 8

Terminarz

23.11 (sob) godz.19:30 BM Slam Stal Ostrów Wlkp. typuj TREFL Sopot
30.11 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Polski Cukier Toruń
05.12 (czw) Legia Warszawa TREFL Sopot
16.11 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 82:95 Start Lublin LIVE!
07.11 (czw) godz.20:20 Śląsk Wrocław 71:87 TREFL Sopot

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 24.11.2019 godz. 15:00 LIVE!

Jagiellonia Białystok
:
ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

69%

161 typowań

x

14%

33 typowania

2

17%

41 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Bogusław karpowicz Karpowicz 16 38 75%
2. Piotr Fritza 16 37 75%
3. Hubert Kowalik 16 36 75%
4. Ryszard Kupidura 16 33 68.8%
5. Marta B 16 33 68.8%

Terminarz

24.11 (nd) godz.15:00 Jagiellonia Białystok typuj ARKA Gdynia LIVE!
30.11 (sob) godz.15:00 ARKA Gdynia typuj Pogoń Szczecin
06.12 (pt) godz.18:00 Korona Kielce typuj ARKA Gdynia
09.11 (sob) godz.20:00 Wisła Kraków 0:1 ARKA Gdynia LIVE!
03.11 (nd) godz.17:30 ARKA Gdynia 0:1 Legia Warszawa LIVE!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Kazimierz Wróblewski 8 19 100%
2. Witold Stasiewski 8 19 100%
3. Maciej T 8 17 87.5%
4. Adam Sekuła 8 17 87.5%
5. Paweł Drzewiecki 8 17 87.5%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Łódź 8 8 0 0 336:118 37
2 OGNIWO SOPOT 8 6 0 2 207:126 30
3 Pogoń Awenta Siedlce  8 6 0 2 211:125 30
4 Juvenia Kraków 8 5 0 3 230:189 25
5 Skra Warszawa 8 4 0 4 256:196 20
6 LECHIA GDAŃSK 8 3 0 5 187:156 17
7 Orkan Sochaczew 8 3 0 5 151:198 14
8 Budowlani Lublin 8 1 0 7 109:313 5
9 ARKA GDYNIA 8 0 0 8 101:367 1

Przed sezonem z rozgrywek wycofali się KS Budowlani Łódź i w ekstralidze gra 9 zespołów. Zdegradowana zostanie najsłabsza drużyna, a ósma zagra w barażu ze zwycięzcą I ligi.

Terminarz

16.11 (sob) godz.14:00 LECHIA Gdańsk 16:22 OGNIWO Sopot
10.11 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 5:47 LECHIA Gdańsk
12.10 (sob) godz.15:00 LECHIA Gdańsk 19:34 Juvenia Kraków
05.10 (sob) godz.15:00 Orkan Sochaczew 20:19 LECHIA Gdańsk
28.09 (sob) godz.12:30 LECHIA Gdańsk 33:7 Budowlani Lublin

Najbliższe spotkanie Wybrzeża

początek meczu: 23.11.2019 godz. 13:00

mecz ligowy

Jak typują inni

1

64%

102 typowania

x

2%

3 typowania

2

34%

55 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Marek Lamczyk 11 28 100%
2. Kasia Lamczyk 10 25 100%
3. Radosław Dymkowski 11 25 90.9%
4. Jacek Urbanek 11 25 90.9%
5. Jacek Dąbrowski 11 25 90.9%

Aktualna tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Orlen Wisła Płock 11 11 0 0 0 322:231 33
2 PGE VIVE Kielce 11 10 0 0 1 390:253 30
3 Górnik Zabrze 11 9 0 0 2 316:281 27
4 Gwardia Opole 11 7 1 0 3 316:300 23
5 Azoty Puławy 11 7 0 1 3 319:288 22
6 Energa Kalisz 11 6 0 0 5 293:301 18
7 Sandra Spa Pogoń Szczecin 11 5 0 0 6 290:313 15
8 Zagłębie Lubin 11 4 0 0 7 297:327 12
9 TOTUS WYBRZEŻE GDAŃSK 11 4 0 0 7 272:322 12
10 Chrobry Głogów 11 3 0 1 7 286:303 10
11 Piotrkowianin 11 3 0 0 8 297:309 9
12 MMTS Kwidzyn 11 3 0 0 8 259:304 9
13 Grupa Azoty Tarnów 11 2 1 0 8 260:330 8
14 Stal Mielec 11 1 0 0 10 268:323 3

Terminarz

23.11 (sob) godz.13:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj MMTS Kwidzyn
27.11 (śr) godz.18:00 Zagłębie Lubin typuj TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
04.12 (śr) Chrobry Głogów TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
17.11 (nd) godz.13:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:22 Grupa Azoty Tarnów
05.11 (wt) godz.18:00 Orlen Wisła Płock 34:20 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane