stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Sportowe Pokolenia Gdańszczan (2 opinie)

Z przyjemnością informujemy, że Akademia Piłki Ręcznej Artura Siódmiaka wspólnie z Miastem Gdańsk organizuje imprezę Sportowe Pokolenia Gdańszczan. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest przypomnienie mieszkańcom Grodu nad Motławą najbardziej spektakularnych sukcesów i osiągnięć gdańskich sportowców oraz klubów.

W tę sentymentalną "podróż" po historii gdańskiego sportu zapraszamy w sobotę 20 września na Targ Węglowy w Gdańsku w godzinach 11-16. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Gdańska Pan Paweł Adamowicz.

Swoimi sportowymi wspomnieniami podzielą się gwiazdy nie tylko gdańskiego, ale także polskiego i światowego sportu - Zenon Plech, Sylwia Gruchała, Dariusz Michalczewski, Kazimierz Zimny, Aleksandra Kobielak, Adam Korol, Iwona Guzowska, Zbigniew Gutkowski, Grzegorz Kacała, Karolina Siódmiak, Jarosław Flont, Natalia Partyka, Adam Prabucki, Radosław Michalski, Ryszard Sobczak, Leszek Blanik, Bogdan Wenta, Adam Giersz, Leszek Kucharski, Jerzy Młynarczyk, Izabela Bełcik, Tomasz Tomiak oraz Artur Siódmiak.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będzie można porozmawiać z zaproszonymi znakomitymi sportowcami, uzyskać ich autograf i zrobić wspólną fotografię, a przy okazji spróbować swoich sił w takich dyscyplinach jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, unihokej, boks, szermierka, wioślarstwo, judo, tenis stołowy i gimnastyka - jednym z elementów tego projektu jest bowiem dedykowane głównie dzieciom centrum sportowe. W ramach aktywnej promocji zaprezentują się także gdańskie kluby i stowarzyszenia.

Integralną częścią tego wydarzenia jest również wystawa fotograficzna "Sportowe Pokolenia Gdańszczan", która przedstawia sportowców i zatrzymane w kadrze chwile ich triumfu.

Na Targu Węglowym nie zabraknie imprez towarzyszących, pokazów i konkursów z nagrodami. Imprezę zwieńczy debata "Gdański sport wczoraj, dziś, jutro", w której udział wezmą znani sportowcy i trenerzy związani z Naszych miastem.
Na Sportowe Pokolenia Gdańszczan zapraszamy całe rodziny. Ta impreza zawiera elementy edukacyjne i rozrywkowe - łączy bowiem sportową retrospekcję z aktywnym wypoczynkiem wzbogaconym mnóstwem różnego rodzaju atrakcji.

Z poważaniem
Artur Siódmiak

Sponsorzy i Partnerzy Sportowych Pokoleń Gdańszczan:
Miasto Gdańsk, ZKM Gdańsk, MOSiR Gdańsk, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, Hotel Arłamów, SPORT POLAND.COM, Interplastic, TU ZDROWIE, Europejska Karta Młodzieżowa Euro 26, Kancelaria Nowosielski Gotkowicz i Partnerzy - Adwokaci i Radcy Prawni, Kulik & Kurek, ZPRP, PKOl.

Patroni Medialni:
Polsat Sport, Trojmiasto.pl, Radio Gdańsk, Dziennik Bałtycki, SportoweFakty.pl

Przeczytaj także

Opinie (2)

 • Z całym szacunkiem....

  ..ale dlaczego i czyją decyzją, pomija się w takich przedsięwzięciach królową sportu jaką jest lekka atletyka???!!! Jak wiadomo to lekkoatletyka daje podstawy przygotowania wszechstronnego dla innych dyscyplin sportu, a dawnych i znanych lekkoatletów w Gdańsku nie brakuje...przypominam, że kiedyś Gdańsk i Trójmiasto stało lekkoatletyką! Nie chcę nikogo oskarżać, ale czy nie jest to wina okręgowych władz związku lekkoatletycznego, które zabijaja ta piękna dyscyplinę sporu...bo nie podejrzewam Pana Artura o takie niedopatrzenie na swojej imprezie :)

  • 0 1

 • ZUUmba...

  Będzie Zumba ( 14:45 i 15:35) z Anią Cegłowską...
  Uśmiechów i dobrej zabawy nie zabraknie...
  Ja zatańczę....

  • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

26.10 g.13.30
Lechia Zielona Góra
26.10 g.15.45
Świt Nowy Dwór Mazowiecki
27.10 g.18.00
Beretta Familia Schio
27.10 g.19.00
Hapoel Eilat
29.10 g.17.00
Unia Janikowo
24.10 g.17.30
81:86 po dogrywce
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
24.10 g.17.00
Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz
24.10 g.14.00
Posnania
24.10 g.13.00
Chrobry Głogów
24.10 g.12.50
Orkan Sochaczew