stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Spotkanie z kibicami Trefl Gdańsk

Dla Trefla Gdańsk okres przygotowawczy do sezonu już od kilku lat oznacza także tradycyjne spotkanie z kibicami na plaży. Zanim rozpoczną się sparingi, zanim nastąpi przedsezonowa prezentacja drużyny, nim porwą wszystkich plusligowe emocje, fani "gdańskich lwów" spotkają się z zespołem w nadmorskiej atmosferze, spędzając aktywnie wakacyjne popołudnie. W tym roku Trefl zaprasza wszystkich żółto-czarnych kibiców na LOTOS Stadion Letni Gdańsk w piątek, 20 sierpnia.

To już tradycja. Wyjątkowe miejsce, dobry klimat i przyjacielskie spotkanie kibiców Trefla Gdańsk z drużyną na kolejny sezon PlusLigi. W piątek 20 sierpnia w godzinach od 18 do 20 "gdańskie lwy" zapraszają wszystkich fanów sportu do Moloteki na LOTOS Stadionie Letnim Gdańsk. Wydarzenie rozpocznie się od mini prezentacji drużyny, a następnie głos zabiorą i przywitają się z kibicami nowi gracze Trefla - mistrz Polski Lukas Kampa, plusligowy debiutant Patryk Łaba, a także młodzi wychowankowie klubu Dawid Pruszkowski i Jordan Zaleszczyk. Tradycyjnie przed nowym sezonem fanów powitają również trener Michał Winiarski i kapitan zespołu Mariusz Wlazły. Po bliższym poznaniu całego składu Trefla nadejdzie czas na animacje, do których zaproszeni zostaną również kibice. "Gdańskie lwy" szykują już formę na wspólne granie z fanami w plażówkę, a także szlifują celność do rozgrywki w bule, czy ćwiczą szybkość do dobrze znanej z przerw meczów zabawy w wielkie kółko i krzyżyk. O wspaniałą atmosferę wśród najmłodszych dbać będzie mewa Airnest z Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy, a na wszystkich uczestników sportowych zabaw i konkursów czekać będą oczywiście upominki m.in. od marki Trefl. Spotkanie zakończy się oczywiście rozdawaniem autografów, pamiątkowymi zdjęciami i rozmowami z zawodnikami w wyjątkowej, nadmorskiej atmosferze.

"Gdańskie lwy" zameldują się na LOTOS Stadionie Letnim w niemal pełnym składzie - później do drużyny dołączy tylko Moritz Reichert, który obecnie przygotowuje się z kadrą Niemiec do mistrzostw Europy.

Spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu z zachowaniem wszelkich obostrzeń epidemiologicznych. Maksymalna liczba uczestników to 150 osób, a do limitu nie wliczają się osoby w pełni zaszczepione przeciwko SARS-CoV-2. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

17.10 g.12.30
Edach Budowlani Lublin
17.10 g.12.40
ŁKS Łódź
17.10 g.15.00
Energa MKS Kalisz
17.10 g.17.00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
17.10 g.17.30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
16.10 g.17.00
CTL Zagłębie Sosnowiec
16.10 g.15.30
PGE Spójnia Stargard
16.10 g.15.00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.10 g.15.00
Świt Skolwin
16.10 g.14.00
Juvenia Kraków