Stoczniowiec zwycięski

Marta
21 listopada 2008 (artykuł sprzed 15 lat)

Gdańscy hokeiści udanie rozpoczęli weekend. W Tychach pokonali miejscowy GKS 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) podtrzymując, jak na lidera przystało, zwycięską passę. W niedzielę Energa Stoczniowiec ugości w "Olivii" Wojasa Podhale Nowy Targ. Początek gry o godzinie 18.00.

0:1 Furo as. Zachariasz, Urbanowicz (4.28)
1:1 Wołkowicz as. Gonera, Parzyszek (13.41 w przewadze)
1:2 Rzeszutko as. Łopuski, Urbanowicz (39.46)

STOCZNIOWIEC: Odrobny, Bigos - Leśniak, Smeja - Kostecki, Rompkowski - Skrzypkowski, Maj - B.Wróbel; Skutchan - Hurtaj - Vitek, Furo - Zachariasz - Urbanowicz, Jankowski - Rzeszutko - Łopuski, Ziółkowski - M.Wróbel - Strużyk

Gdańszczanie mieli zdobyć w Tychach 3 punkty i zadanie wykonali - przyznał po meczu trener Energi Stoczniowca Henryk Zabrocki. W pierwszej wyrównanej tercji obydwie drużyny musiały sie zadowolic jedną strzeloną bramką.

-W drugiej zagraliśmy dobrze, momentami bardzo dobrze, tą przewagę udokumentowaliśmy bramką Jarka Rzeszutki strzeloną w końcówce tercji. W trzeciej, gospodarze chcieli wyrównać ale i my mieliśmy okazje do podwyższenia rezultatu. Była to jednak tercja bramkarzy. Zarówno nasz Przemysław Odrobny jak i Arkadiusz Sobecki spisywali się bez zarzutu - powiedział po meczu trener Henryk Zabrocki.

Gospodarze w końcówce zaczęli faulować i w ostatnich 2 minutach gdańszczanie najpierw grali 5 na 4 później 5 na 3. Gdański szkoleniowiec desygnował na lód najbardziej doświadczonych graczy z zadaniem jak najdłuższego utrzymania krążka w tercji rywali i zadanie to gdańszczanom się udało.

W niedzielę ekipę Energi Stoczniowca czeka arcytrudny mecz z Wojasem Podhale Nowy Targ. "Szarotki" w piątek rozgromiły Zagłębie Sosnowiec 9:3 co dało im awans na pozycję wicelidera.

Tabela wprowadzona: 2008-11-21
Pozostałe mecze 24 kolejki PLH: Wojas Podhale Nowy Targ - Pol-Aqua Zagłębie Sosnowiec 9:3 (1:0, 5:0, 3:3), Comarch Cracovia Kraków - Akuna Naprzód Janów 2:3 (2:1, 0:2, 0:0), Bisset Polonia Bytom - TKH Nesta Toruń 2:3 (0:0, 1:1, 1:2), JKH GKS Jastrzębie - KH Sanok 0:1 po karnych (0:0, 0:0, 0:0, d. 0:0, k. 0-2)

• LECHIA GRATULUJE

LECHIA wygrywa STOCZNIA wygrywa śmierdziele w plecy i aż się chce żyć!!!!!!!!!

• 0 0

• BRAWOOO !!! TRWAJMY W TYM ŚNIE AŻ DO FINAŁU !!!

• 0 0

• NEXT . PLEASE !

• 0 0

• TO MOŻE BYĆ TEN ... ! W KOŃCU ! NASZ BIAŁO-NIEBIESKI SEZON !!!

• 0 0

• OPINIE

Co za KRETY -KIBICE daja oceny po wygranym meczu ktorego nikt nie ogladal na zywo np.Trener ocena 1,Odrobny 4.6, Kostek 1 ze o innych nie wspomne, 6 dla wsystkich i koniec