TLB Futsal Gdynia

Tomasz Łunkiewicz
20 października 2004 (artykuł sprzed 19 lat)
Po dwóch seriach spotkań Trójmiejskiej Ligi Biznesu Futsal Gdynia trzy zespoły mogą pochwalić się kompletem punktów. Bez strat pozostają Stena Line (dwa mecze) oraz IPA Policja i BMG Bogdan Goworowski (po jednym spotkaniu).

Drugą kolejkę spotkań rozpoczęła konfrontacja Silverscreenu ze Strażą Graniczną. W pierwszej połowie mecz był zacięty i dość wyrównany. Do przerwy Straż prowadziła tylko jedną bramką. Po zmianie stron ludzie kina dali sobie wbić sześć goli, odpowiadając dwoma. Cztery bramki zdobyła również Stena Line, ale to wystarczyło do odniesienia drugiego zwycięstwa w lidze. Stena pokonała Multimedia Polska 4:1. W pierwszej połowie żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Gole padły w drugiej części.

Fatalnie zaczęli rozgrywki gracze Atemu. W pierwszej kolejce zostali rozgromieni przez IPA Policję 21:1. W drugim meczu było niewiele lepiej. Grający pierwszy mecz w lidze BMG Bogdan Goworowski wbił Atemowi 13 bramek, nie tracąc żadnej. Snajperskimi umiejętnościami błysnął Rafał Jaciński strzelając pięć bramek. Wyrównał rezultat Aleksandra Piwko (Silverscreen). Rekordzistą ligi jest Dariusz Pyśk (IPA Policja), który również przeciwko Atemowi trafiał do siatki osiem razy.

Silverscreen - Straż Graniczna 4:9 (2:3), Kusio 2, Kiliński, Piwko - Jarantewicz 3, Maszk 2, Szczotka 2, Piotrowski, Trafalski; Stena Line - Multimedia Polska 4:1 (0:0), Jachimski 2, Studziński, Knut - Wańczyk; Atem - BMG Bogdan Goworowski 0:13 (0:7), Jaciński 5, Dakowicz 2, Czekoński 2, Wojtas, Sławomir Lewandowski, Andrzejczak, Rynkowski.

1. Stena Line 2 6 9-4
2. IPA Policja 1 3 21-1
3. BMG Bogdan Goworowski 1 3 13-0
4. Silverscreen 2 3 17-10
5. Straż Graniczna 2 3 12-9
6. Multimedia Polska 2 0 2-17
7. Atem 2 0 1-34