stat
Impreza już się odbyła

Tańce czterech stron świata

W każdy czwartek o godzinie 20 w Miejskiej Hali Sportowej (ul. Kołobrzeska 61) organizowane są spotkania z różnymi rodzajami tańców z całego świata. Zajęcia poprowadzą instruktorki z wieloletnim doświadczeniem i taneczną pasją.

Taniec Hula - tańcząc Hula podnosimy wewnętrzną energię. To co jest cenione ponad wszystko na Hawajach, to wszechobecna radość i pogoda ducha. Warte podkreślenia jest to, iż Hula to bardzo łagodna i "nieinwazyjna" forma aktywności fizycznej, przez co jest dostępna dla każdego, niezależnie od wieku i formy fizycznej. Systematyczna praca w bardzo istotny sposób wzmocni ogólną kondycje, stawy nabiorą giętkości i elastyczności, a mięśnie się wzmocnią. Poprawie ulegnie również koordynacja ruchowa i koncentracja.
PROWADZĄCA: Justyna Miąc

Tańce Etniczne - poprzez północną Europę z tańcami Fińskimi, Niemieckimi i Polskimi, przez wschodnie tańce z Rosji, Armenii czy Izraela po bogactwo południowych tańców greckich, bałkańskich czy afrykańskich, aż po zachodnie kroki z Francji, Irlandii i Anglii a nawet Ameryki. Tańce odbywają się w kręgu, korowodzie lub rzędach. Celem spotkań jest poruszanie ciała, odstresowanie się i wspólna zabawa! Na zajęciach nie ma znaczenia wiek, płeć ani kondycja. Na zajęciach konieczny jest swobodny ubiór i wygodne buty. Mile widziane u Pań, aczkolwiek nie jest to niezbędne, będą chustki czy spódnice.
PROWADZĄCA: Edyta Bonk

Tańce w kręgu i nie tylko
... - tańce w kręgu to dawne i współczesne tańce wspólnotowe - ludowe, dworskie, związane z tradycją danej grupy etnicznej. Tańczono je, by wspólnie świętować lub po prostu dla zabawy. Na zajęciach tańczone są proste tańce z różnych obszarów etnicznych np. tańce rosyjskie, greckie, ormiańskie, szkockie, irlandzkie, arabskie oraz współczesne tańce integracyjne. Zajęcia pozwalają odreagować stres i napięcie, odnaleźć źródło radości, szczęścia i spontaniczności, poznać możliwość wspólnego bawienia się w grupie, poprawić koordynację ruchową i kondycję.
PROWADZĄCA: Agnieszka Miłaja Głuszczyńska

Paneurytmia
- czyli zbiór łagodnych, tonizujących ćwiczeń i układów ciała wykonywanych w takt relaksującej muzyki. Całość tworzy harmonijny, spokojny taniec. Tańcząc można się zrelaksować, odmłodzić, uzdrowić się, dostroić się do natury...
PROWADZĄCA: Arleta Brzezińska

Świadomość ciała - warsztaty ruchowe - pozwól sobie czerpać przyjemność z ruchu, tańca, kontaktu ze swoim ciałem i z drugą osobą. Zajęcia pozwalają rozbudzić świadomość ciała, zyskać gibkość, sprawność i energię.
PROWADZĄCA: Aleksandra Widuto

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij
28.02 g.17.45
BM Slam Stal Ostrów Wlkp.
28.02 g.19.00
GTK Gliwice
29.02 g.14.45
Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle
29.02 g.17.00
Ślęza Wrocław
29.02 g.17.00
Wisła Kraków
26.02 g.18.30
Re-Plast Unia Oświęcim
26.02 g.18.30
MKS Będzin
26.02 g.17.00
Dynamo Kursk
25.02 g.18.30
Re-Plast Unia Oświęcim
23.02 g.20.30
Visła Bydgoszcz