stat
Impreza już się odbyła

Tańcz z Dance Atelier: Projekt kultura w sieci

gru 6-7

niedziela - poniedziałek, godz. 14:35 - 16:45

Gdańsk,
bilety 70 - 130 zł
Kultura w sieci to program Narodowego Centrum Kultury, w ramach którego powstał cykl darmowych lekcji on-line (salsy i bachaty) pt: TAŃCZ z DANCE ATELIER.Celem programu jest szerzenie kultury aktywności fizycznej oraz zdrowia psychicznego poprzez taniec on-line. Terapeutyczna moc tańca jest ogromna. Poprzez różne style oraz ich artystyczny wyraz staramy się uświadamiać oraz pokazywać jak pozytywnie wpływa on na samopoczucie i jednocześnie poprawiają kondycję fizyczną. Taniec dzięki swojej rytmicznej i przyjemnej formie może okazać się alternatywnym i przyjemnym sposobem efektywnego i ciekawego spędzania czasu w pojedynkę lub z rodziną, posiadając  jedynie łącze internetowe.

Dla kogo jest ten program?
Taniec nie zna ograniczeń, dlatego  program ten skierowany jest do dzieci, młodzieży i dorosłych, a także do osób starszych. Zajęcia odbywają się na poziomie podstawowym a kroki oraz choreografie zostały tak stworzone, aby każdy, kto zechce pobawić się z nami w rytm salsy i/lub bachaty, na pewno da sobie radę!
Tańcz w domu, w ogródku, na plaży, na łącewszędzie, gdzie tylko zechcesz. Wystarczy, że będziesz on-line.

WYBIERZ SWÓJ STYL I ZACZNIJ TAŃCZYĆ Z DANCE ATELIER! 
SALSA --> KLIK
Salsa New York Style on 2 to styl cross-body, czasem nazywany mambo on 2 lub salsą on 2. Taneczny styl stworzony w latach 70. przez Eddiego Torresa przez połączenie oryginalnego mambo z latin hustle i innymi stylami tańca takimi jak pachanga i boogaloo. Zmiana kierunku ruchu (czyli break) następuje na drugie uderzenie w takcie, stąd nazwa salsa na 2.

BACHATA --> KLIK
to najbardziej zmysłowy taniec pochodzący z Dominikany. Wyróżnia się prostotą kroków i spokojniejszą muzyką. Domeną bachatowych utworów są emocje przekazywane głównie w języku hiszpańskim. Spośród innych tańców karaibskich bachatę wyróżnia niezwykła zmysłowość i charakterystyczny ruch bioder połączony z tempem muzyki.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Kultura w sieci.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

05.12 g.13.00
typuj! bez publiczności
Orlen Wisła Płock
05.12 g.17.00
CTL Zagłębie Sosnowiec
typuj! bez publiczności
05.12 g.17.30
Cuprum Lubin
typuj! bez publiczności
05.12 g.20.00
Legia Warszawa
typuj! bez publiczności
06.12 g.12.40
Radomiak Radom
typuj! bez publiczności
04.12 g.18.30
1:13 bez publiczności
Tauron Podhale Nowy Targ
04.12 g.18.00
76:85 bez publiczności
ZVVZ USK Praga
03.12 g.17.30
85:76 bez publiczności
MKS Dąbrowa Górnicza
03.12 g.15.00
Fenerbahce Stambuł
80:70 bez publiczności
03.12 g.12.00
1:0 bez publiczności
Korona Kielce