stat
Impreza już się odbyła

Taniec brzucha i ćwiczenia oddechowe. Dla mam i kobiet w ciąży

Znajdź chwilę dla siebie w tym okresie i odetchnij przed Świętami tańcząc i relaksując się w kręgu innych kobiet - mam oraz kobiet w ciąży. Wspólnie zadbamy o to, by podniósł się nam poziom endorfin, by ciało się rozluźniło, a umysł powrócił do stanu harmonii i równowagi - poprzez taniec brzucha oraz świadomy oddech i elementy masażu. Warsztat poprowadzą dwie specjalistki - instruktorka tańca brzucha oraz doula.

w każdą sobotę (do 29.08), godz. 09:00

bilety 35 zł
TANIEC BRZUCHA - pozytywnie wpływa na całe ciało oraz umysł.
Ujędrnia m.in. mięśnie, brzucha, ud, łydek, poprawia krążenie. Daje kobiecie poczucie większej świadomości własnego ciała, a zatem dodaje pewności siebie i atrakcyjności.
Tańczony w ciąży pomaga złagodzić dolegliwości ciążowe i przygotować się do porodu, a po porodzie pomaga wrócić do formy.

Podstawowe figury tańca brzucha zmniejszają ból pleców, pomagają "rozruszać" miednicę i mięśnie w rejonach, które będą musiały pracować w czasie porodu.
W czasie tańca poprawia się również przepływ krwi przez łożysko, dziecko jest lepiej dotlenione i szczęśliwsze (endorfiny!)

Prowadząca Lena Marczykowska od 2011 roku tancerka oraz instruktorka tańca brzucha i innych stylów. Od 2015 roku aktywnie rozwija się jako instruktor fitness prowadząc takie zajęcia jak: aqua aerobic, fitness dla kobiet w ciąży oraz dla seniorów. Organizatorka cyklicznych warsztatów i spotkań dla kobiet.

RELAKS - Praca z ciałem i oddechem to dwa narzędzia do skutecznego i szybkiego poradzenia sobie ze stresem. Popracujemy nad świadomością Twojego oddechu, dzięki czemu łatwiej będzie Ci rozluźnić napięcia w ciele, skoncentrować się, poczuć, że jesteś tu i teraz, odzyskać równowagę umysłu. Pobawimy się też kilkoma formami prostego, a jednocześnie skutecznego masażu - do łatwego wykorzystania w domu!

Prowadząca: Dulovo Kalina Nowogórska - doula (m.in. pracująca nad redukcją stresu u kobiet w ciąży), prowadząca wielu warsztatów kobiecych, założycielka i liderka klubu mam Boborunia, promotorka karmienia piersią, specjalistka ochrony środowiska (chemik), miłośniczka masażu Rebozo i innych form pracy z ciałem i emocjami..
Link do strony fb

Zapraszamy:
- Kobiety - mamy oraz kobiety w ciąży.
- Aby uczestniczyć w zajęciach będąc w ciąży należy okazać pisemne zaświadczenie lekarza o braku przeciwwskazań do udziału w zajęciach fizycznych.
- By każda z uczestniczek mogła w pełni skupić się na sobie i swojej pracy z ciałem, prosimy by na czas warsztatu znaleźć opiekę dla dzieci.
- Weź ze sobą: matę do jogi/karimatę, wygodny strój, wodę do picia, ciepłe skarpety, kocyk

Miejsce: Dom Kultury Młyniec, ul. Pilotów 3, Sala nr 3

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    60 zł
  • Przedsprzedaż
    45 zł
Cena: 45 zł przy wpłacie do dnia 12 grudnia / 60 zł w dniu warsztatów

1.Zapisy: lena@react.com.pl

2. Ilość miejsc ograniczona! O udziale decyduje kolejność wpłat, które można dokonać na konto:
PKO Bank Polski 98 1020 4317 0000 5002 0287 8056

3. Zwrot przedpłaty możliwy jest na 5 dni przed terminem zajęć. Jeśli ktoś rezygnuje z udziału w warsztatach po ich opłaceniu po tym terminie, nie otrzymuje zwrotu pieniędzy ani gwarancji udziału w zajęciach w innym terminie. Istnieje wówczas możliwość znalezienia innej osoby na swoje miejsce.

4. Jeśli nie uzbiera się wystarczająca liczba osób, organizator ma prawo odwołać spotkanie. W takiej sytuacji zwracamy pieniądze osobom, które przelały je na nasze konto.

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij
11.07 g.15.00
ŁKS Łódź
11.07 g.16.00
Juvenia Kraków
11.07 g.16.30
Unia Tarnów
11.07 g.17.30
Jantar Ustka
12.07 g.17.30
Lech Poznań
08.07 g.20.00
Lech Poznań
04.07 g.20.00
Cracovia
03.07 g.20.30
Korona Kielce
28.06 g.15.00
Jagiellonia Białystok