Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Energa Wybrzeże Gdańsk
(TYP 1) 89%[255]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Zagłębie Lubin
(TYP 2) 10%[30]
 
20.04 sob
godz. 15:00
35
:
30
Zagłębie Lubin
Energa Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin 35:30. Pierwsze zwycięstwo w fazie play-out Energa Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin 35:30. Pierwsze zwycięstwo w fazie play-out 20 kwietnia 2019 (10 opinii)

Energa Wybrzeże Gdańsk pokonała Zagłębie Lubin 35:30 (19:15). Pozbawieni...

Trener

Thomas Orneborg
ocena
1.93 (30 ocen)

Zawodnicy

Krzysztof Komarzewski
ocena
3.98 (45 ocen)
Michał Bednarek
ocena
3.74 (39 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
3.71 (41 ocen)
Adrian Kondratiuk
ocena
3.67 (46 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena
3.30 (43 oceny)
Ksawery Gajek
ocena
3.17 (42 oceny)
Paweł Salacz
ocena
3.10 (39 ocen)
Kelian Janikowski
ocena
3.10 (30 ocen)
Mateusz Wróbel
ocena
3.05 (41 ocen)
Przemysław Witkowski
ocena
2.86 (29 ocen)
Piotr Papaj
ocena
2.57 (21 ocen)
Kamil Adamczyk
ocena
2.00 (3 oceny)
Krzysztof Gądek
ocena
2.00 (3 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Konrad Ciołak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Frańczak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Gauden
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Ramon Oliveira
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Suchowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jacek Sulej
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wodziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

05.12 (sob) godz.13:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 16:31 bez publiczności Orlen Wisła Płock
13.12 (nd) godz.16:00 Zagłębie Lubin typuj TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
15.12 (wt) godz.18:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Azoty Puławy
05.12 (sob) godz.13:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 16:31 bez publiczności Orlen Wisła Płock
02.12 (śr) godz.19:30 Grupa Azoty Tarnów 29:30 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
25.11 (śr) godz.19:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 28:33 bez publiczności Piotrkowianin
15.11 (nd) godz.16:00 MMTS Kwidzyn 22:28 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
11.11 (śr) godz.19:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:27 bez publiczności Stal Mielec
07.11 (sob) godz.13:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 29:25 bez publiczności Chrobry Głogów
31.10 (sob) godz.12:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 21:36 bez publiczności Gwardia Opole

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 9 9 0 0 0 328:228 27
2 Azoty Puławy 7 7 0 0 0 247:176 21
3 Gwardia Opole 10 6 0 1 3 285:281 19
4 Orlen Wisła Płock 7 6 0 0 1 205:154 18
5 Górnik Zabrze 10 6 0 0 4 262:235 18
6 Energa MKS Kalisz 9 4 2 0 3 233:248 16
7 Zagłębie Lubin 11 3 0 3 5 304:336 12
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 9 4 0 0 5 225:241 12
9 TORUS WYBRZEZE GDAŃSK 11 3 0 1 7 278:330 10
10 Stal Mielec 8 2 1 1 4 209:229 9
11 MMTS Kwidzyn 9 2 1 0 6 225:242 8
12 Piotrkowianin 10 2 1 0 7 277:305 8
13 Chrobry Głogów 7 2 1 0 4 195:223 8
14 Grupa Azoty SPR Tarnów 11 2 0 0 9 272:323 6

Końcową kolejność wyłoni runda zasadnicza (mecz i rewanż każdy z każdym). Ostatni zespół spadnie do I ligi, a drużyna, która zajmie drugie miejsce od końca, rozegra baraż o utrzymanie w PGNiG Superlidze z drugim zespołem I ligi.

Wyniki 12 kolejki:

  • TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK - Orlen Wisła Płock 16:31 (8:17)
  • Górnik Zabrze - Chrobry Głogów
  • Gwardia Opole - Zagłębie Lubin
  • MMTS Kwidzyn - Energa MKS Kalisz
  • niedziela
  • Grupa Azoty SPR Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - Azoty Puławy
  • Mecz zaległy z 4. kolejki
  • Chrobry - Energa MKS (środa)
  • Mecz zaległy z 7. kolejki
  • Piotrkowianin - Stal (środa)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża