Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 3%[9]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Orlen Wisła Płock
(TYP 2) 97%[292]
 
03.03 wt
godz. 18:00
19
:
32
Orlen Wisła Płock
Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 19:32. Wicemistrz Polski bez litości Torus Wybrzeże Gdańsk - Orlen Wisła Płock 19:32. Wicemistrz Polski bez litości LIVE! 3 marca 2020 (18 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk przegrało z zespołem Orlen Wisła Płock 19:32 (13:15)....

Trener

Krzysztof Kisiel
ocena
3.10 (10 ocen)

Zawodnicy

Paweł Salacz
ocena
3.45 (29 ocen)
Krzysztof Komarzewski
ocena
3.24 (29 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena
3.17 (30 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
3.11 (28 ocen)
Jacek Sulej
ocena
3.08 (25 ocen)
Michał Bednarek
ocena
3.00 (14 ocen)
Michał Frańczak
ocena
2.71 (17 ocen)
Ramon Oliveira
ocena
2.64 (14 ocen)
Kelian Janikowski
ocena
2.63 (16 ocen)
Przemysław Witkowski
ocena
2.57 (14 ocen)
Ksawery Gajek
ocena
2.54 (13 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
2.48 (21 ocen)
Jakub Moryń
ocena
2.41 (17 ocen)
Kamil Adamczyk
ocena
2.17 (12 ocen)
Artur Sadowski
ocena
1.55 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Damian Didyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Krzysztof Gądek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Kiepulski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Malinski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Papaj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Powarzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Dawid Wodziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Wróbel
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.11 (śr) godz.19:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj bez publiczności Piotrkowianin
02.12 (śr) godz.19:30 Grupa Azoty Tarnów typuj TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
05.12 (sob) godz.13:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Orlen Wisła Płock
08.12 (wt) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Azoty Puławy
13.12 (nd) godz.16:00 Zagłębie Lubin typuj TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
15.11 (nd) godz.16:00 MMTS Kwidzyn 22:28 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
11.11 (śr) godz.19:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:27 bez publiczności Stal Mielec
07.11 (sob) godz.13:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 29:25 bez publiczności Chrobry Głogów
31.10 (sob) godz.12:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 21:36 bez publiczności Gwardia Opole
11.10 (nd) godz.16:45 Górnik Zabrze 38:21 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 9 9 0 0 0 328:228 27
2 Gwardia Opole 10 6 0 1 3 285:281 19
3 Azoty-Puławy 5 5 0 0 0 176:123 15
4 Orlen Wisła Płock 6 5 0 0 1 174:138 15
5 Górnik Zabrze 9 5 0 0 4 232:215 15
6 Energa MKS Kalisz 7 3 2 0 2 181:180 13
7 Zagłębie Lubin 9 3 0 3 3 256:273 12
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 9 4 0 0 5 225:241 12
9 Stal Mielec 8 2 1 1 4 209:229 9
10 Chrobry Głogów 7 2 1 0 4 195:223 8
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 8 2 0 1 5 204:237 7
12 Grupa Azoty Tarnów 9 2 0 0 7 216:265 6
13 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 8 1 1 0 6 224:247 5
14 MMTS Kwidzyn 8 1 1 0 6 198:223 5

Końcową kolejność wyłoni runda zasadnicza (mecz i rewanż każdy z każdym). Ostatni zespół spadnie do I ligi, a drużyna, która zajmie drugie miejsce od końca, rozegra baraż o utrzymanie w PGNiG Superlidze z drugim zespołem I ligi.

Wyniki 9 kolejki:

  • TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK - Stal Mielec 26:27 (12:15)
  • Łomża Vive Kielce - Chrobry Głogów 37:26 (19:13)
  • MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole 21:21 (7:11), karne 4:3
  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - Piotrkowianin 19:30 (11:16)
  • Grupa Azoty Tarnów - Zagłębie Lubin 24:26 (13:12)
  • Górnik Zabrze - Energa MKS Kalisz 24:2 (9:10)
  • Orlen Wisła Płock - Azoty Puławy (przełożony)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża