Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 55%[116]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Gwardia Opole
(TYP 2) 45%[95]
 
25.09 sob
godz. 12:20
23
:
23
Gwardia Opole
Superliga piłkarzy ręcznych: Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 23:23, kar. 2:4 Superliga piłkarzy ręcznych: Torus Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 23:23, kar. 2:4 25 września 2021 (29 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk przegrało po karnych z Gwardią Opole 23:23, k. 2:4...

Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena
3.59 (17 ocen)

Zawodnicy

Miłosz Wałach
ocena
4.72 (18 ocen)
Mateusz Kosmala
ocena
4.29 (17 ocen)
Leonardo Comerlatto
ocena
4.06 (16 ocen)
Santiago Mosquera
ocena
3.56 (16 ocen)
Kelian Janikowski
ocena
3.40 (15 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
3.38 (16 ocen)
Patryk Pieczonka
ocena
3.08 (13 ocen)
Dmytro Doroszczuk
ocena
2.94 (16 ocen)
Damian Woźniak
ocena
2.79 (14 ocen)
Mateusz Jachlewski
ocena
2.71 (14 ocen)
Jacek Sulej
ocena
2.38 (13 ocen)
Krzysztof Gądek
ocena
2.31 (13 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
2.27 (11 ocen)
Mateusz Wróbel
ocena
2.14 (14 ocen)
Daniel Leśniak
ocena
2.09 (11 ocen)
Piotr Papaj
ocena
1.69 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Powarzyński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jeremi Stojek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

17.10 (nd) godz.15:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Energa MKS Kalisz
22.10 (pt) godz.19:00 Chrobry Głogów typuj TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
30.10 (sob) godz.19:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Łomża Vive Kielce
10.10 (nd) godz.15:00 Górnik Zabrze 22:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
25.09 (sob) godz.12:20 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 23:23 karne - 2:4 Gwardia Opole
18.09 (sob) godz.19:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:33 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
11.09 (sob) godz.19:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:37 Orlen Wisła Płock
04.09 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 26:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
02.06 (śr) godz.17:00 Orlen Wisła Płock 29:19 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
29.05 (sob) godz.14:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:28 Zagłębie Lubin

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Orlen Wisła Płock 6 6 0 0 0 195:137 18
2 Łomża Vive Kielce 5 5 0 0 0 186:123 15
3 Azoty Puławy 5 4 0 0 1 169:129 12
4 Zagłębie Lubin 6 3 0 0 3 164:170 9
5 Grupa Azoty Unia Tarnów 6 3 0 0 3 156:163 9
6 Piotrkowianin 6 3 0 0 3 155:171 9
7 Górnik Zabrze 5 2 1 0 2 125:131 8
8 Gwardia Opole 6 2 1 0 3 149:163 8
9 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 5 2 0 1 2 127:135 7
10 MMTS Kwidzyn 5 2 0 0 3 115:122 6
11 Energa MKS Kalisz 5 2 0 0 3 133:136 6
12 Chrobry Głogów 5 1 0 1 3 149:177 4
13 Sandra Spa Pogoń Szczecin 6 1 0 0 5 144:177 3
14 Handball Stal Mielec 5 0 0 0 5 112:145 0

Każdy zespół rozegra po 26 meczów, na zasadzie mecz i rewanż, bez fazy play-off. Najlepsza drużyna zostanie mistrzem Polski, a ostatnia spadnie do ligi centralnej. Przedostatni zespół PGNiG Superligi rozegra dwumecz barażowy z drugim uprawnionym do awansu zespołem z zaplecza ekstraklasy.

Wyniki 6 kolejki:

  • TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK - Energa MKS Kalisz (niedziela, godz. 15)
  • Piotrkowianin - Orlen Wisła Płock 22:25 (8:14)
  • Grupa Azoty Unia Tarnów - Gwardia Opole 27:24 (16:13)
  • Zagłębie Lubin - Sandra Spa Pogoń Szczecin 32:24 (12:7)
  • sobota
  • Azoty Puławy - Łomża Vive Kielce
  • Stal Mielec - Górnik Zabrze
  • MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża