• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Grupa Azoty Unia Tarnów
(TYP 1) 35%[69]
Remis
(TYP X) 3%[6]
Wygrywa
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 62%[121]
 
30.10 nd
godz. 18:00
Grupa Azoty Unia Tarnów
23
:
22
Grupa Azoty Unia Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 23:22. Zwycięstwo wypuszczone z rąk Grupa Azoty Unia Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk 23:22. Zwycięstwo wypuszczone z rąk 30 października 2022 (21 opinii)

Torus Wybrzeże Gdańsk przegrał na wyjeździe z Grupą Azoty Unia Tarnów 22:23...

Trener

Mariusz Jurkiewicz
ocena
2.88 (17 ocen)
Jakub Bonisławski
ocena
2.28 (18 ocen)

Zawodnicy

Patryk Pieczonka
ocena
4.56 (18 ocen)
Miłosz Wałach
ocena
4.53 (19 ocen)
Nejc Zmavc
ocena
4.23 (13 ocen)
Damian Woźniak
ocena
3.75 (16 ocen)
Maciej Papina
ocena
2.88 (17 ocen)
Rafał Stępień
ocena
2.83 (12 ocen)
Mateusz Jachlewski
ocena
2.81 (16 ocen)
Jakub Powarzyński
ocena
2.62 (13 ocen)
Wiktor Tomczak
ocena
2.56 (16 ocen)
Piotr Papaj
ocena
2.38 (13 ocen)
Jovan Milicević
ocena
2.31 (13 ocen)
Jakub Będzikowski
ocena
2.23 (13 ocen)
Mateusz Kosmala
ocena
2.08 (13 ocen)
Veljko Davidović
ocena
1.85 (13 ocen)
Kornel Poźniak
ocena
1.77 (13 ocen)

Poza składem

Adam Witkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.05 (sob) godz.18:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 38:30 Zepter Legionowo
04.05 (sob) godz.18:30 Industria Kielce 33:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
28.04 (nd) godz.18:00 Zagłębie Lubin 36:37 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
19.04 (pt) godz.18:00 Grupa Azoty Unia Tarnów 25:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
13.04 (sob) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 31:29 Corotop Gwardia Opole
06.04 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
30.03 (sob) godz.18:00 Corotop Gwardia Opole 29:33 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
24.03 (nd) godz.16:00 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 36:28 Arged Rebud Ostrovia
20.03 (śro) godz.20:00 Azoty Puławy 35:32 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
08.03 (pt) godz.16:30 ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk 28:24 Grupa Azoty Unia Tarnów

Tabela końcowa

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Orlen Wisła Płock
2 Industria Kielce
3 Górnik Zabrze
4 KGHM Chrobry Głogów
5 Azoty Puławy
6 Energa Kalisz
7 Arged Rebud Ostrovia
8 MMTS Kwidzyn
9 Gwardia Opole
10 Grupa Azoty Unia Tarnów
11 Energa Wybrzeże Gdańsk
12 Piotrkowianin
13 Zagłębie Lubin
14 Zepter Legionowo
  • Finał (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - Orlen Wisła Płock 0:2
  • Mecze o 3. miejsce (do dwóch zwycięstw)
  • Górnik Zabrze - KGHM Chrobry Głogów 2:0
  • Półfinały play-off (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - KGHM Chrobry Głogów 2:0
  • Orlen Wisła Płock - Górnik Zabrze 2:0
  • Kolejność na miejscach 5-8
  • drużyny, które odpadły w ćwierćfinałach play-off na podstawie miejsc zajętych po sezonie zasadniczym
  • Azoty Puławy - MMTS Kwidzyn 37:36
  • Energa Kalisz - Arged Rebud Ostrovia 27:22
  • Azoty Puławy - Energa Kalisz 30:25
  • MMTS Kwidzyn - Arged Rebud Ostrovia 28:33
  • Ćwierćfinały play-off (do dwóch zwycięstw)
  • Industria Kielce - MMTS Kwidzyn 2:0
  • KGHM Chrobry Głogów - Azoty Puławy 2:1
  • Orlen Wisła Płock - Arged Rebud Ostrovia 2:0
  • Górnik Zabrze - Energa Kalisz 2:0
  • Kolejność na miejsca 11-14
  • ustalona na podstawie wyników sezonu zasadniczego oraz pięciu kolejek między tymi drużynami systemem każdy z każdym bez rewanżów
  • Spadek do Ligi Centralnej: Zepter Legionowo
  • Awans z Ligi Centralnej: Śląsk Wrocław
  • Baraż o prawo gry w Orlen Superlidze w sezonie 2024/25
  • (przedostatnia drużyna Orlen Superligi z wicemistrzem Ligi Centralnej)
  • Zagłębie Lubin - Padwa Zamość (29:29, 38:28)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża