Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Nielba Wągrowiec
(TYP 1) 20%[70]
Remis
(TYP X) 5%[15]
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 2) 75%[257]
 
10.12 śr
godz. 17:00
Nielba Wągrowiec
28
:
23
Nielba wyrzuciła Wybrzeże z Pucharu Polski Nielba wyrzuciła Wybrzeże z Pucharu Polski 10 grudnia 2014 (20 opinii)

Szczypiorniści Wybrzeża Gdańsk ulegli na wyjeździe Nielbie Wągrowiec 23:28...

Trener

Daniel Waszkiewicz
ocena
1.07 (14 ocen)
Damian Wleklak
ocena
1.07 (14 ocen)

Zawodnicy

Patryk Plaszczak
ocena
4.39 (18 ocen)
Łukasz Rogulski
ocena
3.35 (20 ocen)
Krzysztof Mogielnicki
ocena
3.14 (14 ocen)
Jacek Sulej
ocena
3.00 (17 ocen)
Adrian Kondratiuk
ocena
2.94 (17 ocen)
Piotr Papaj
ocena
2.81 (16 ocen)
Hubert Kornecki
ocena
2.80 (15 ocen)
Ireneusz Żak
ocena
2.79 (14 ocen)
Andrzej Rakowski
ocena
2.79 (14 ocen)
Patryk Abram
ocena
2.79 (14 ocen)
Kacper Adamski
ocena
2.67 (15 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena
2.64 (14 ocen)
Sebastian Sokołowski
ocena
2.00 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Artur Chmieliński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dzierżawski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Lijewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

06.10 (wt) godz.19:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Piotrkowianin
10.10 (sob) Górnik Zabrze TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
17.10 (sob) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Chrobry Głogów
24.10 (sob) Grupa Azoty Tarnów TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
11.11 (śr) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Azoty Puławy
19.09 (sob) godz.20:00 Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:26 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
12.09 (sob) godz.15:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 28:28 karne 2:4 Energa MKS Kalisz
06.09 (nd) godz.13:50 Łomża Vive Kielce 34:25 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
22.03 (nd) godz.16:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 0:0 mecz odwołany Zagłębie Lubin
14.03 (sob) godz.17:00 MMTS Kwidzyn 0:0 mecz odwołany TORUS WYBRZEŻE Gdańsk

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Azoty Puławy 3 3 0 0 0 110:72 9
2 Łomża Vive Kielce 3 3 0 0 0 102:71 9
3 ORLEN Wisła Płock 3 2 0 0 1 78:66 6
4 Gwardia Opole 3 2 0 0 1 93:95 6
5 Sandra Spa Pogoń Szczecin 3 2 0 0 1 75:87 6
6 Energa Kalisz 3 1 1 0 1 88:83 5
7 Zagłębie Lubin 3 1 0 2 0 91:89 5
8 Chrobry Głogów 3 1 1 0 1 91:94 5
9 MMTS Kwidzyn 3 1 0 0 2 84:93 3
10 Górnik Zabrze 3 1 0 0 2 69:83 3
11 Grupa Azoty SPR Tarnów 3 1 0 0 2 72:89 3
12 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 3 0 1 0 2 89:100 2
13 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 3 0 0 1 2 79:89 1
14 Stal Mielec 3 0 0 0 3 77:87 0

Końcową kolejność wyłoni runda zasadnicza. Ostatni zespół spadnie do I ligi, a drużyna, która zajmie drugie miejsce od końca, rozegra baraż o utrzymanie w PGNiG Superlidze z drugim zespołem I ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 27:26 (11:11)
  • Gwardia Opole - Azoty Puławy 25:35 (12:18)
  • Energa MKS Kalisz - Piotrkowianin 35:28 (16:11)
  • Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce 24:31 (10:19)
  • MMTS Kwidzyn - Stal Mielec 30:23 (14:10)
  • Zagłębie Lubin - Chrobry Głogów 34:34 (karne 2:4)
  • Grupa Azoty SPR Tarnów - Orlen Wisła Płock 22:27 (10:14)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża