Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
WYBRZEŻE Gdańsk
(TYP 1) 27%[84]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
Azoty Puławy
(TYP 2) 72%[223]
 
07.12 śr
godz. 18:30
23
:
28
Azoty Puławy
Koszowy zatrzymał Wybrzeże Koszowy zatrzymał Wybrzeże LIVE! 7 grudnia 2016 (18 opinii)

Piłkarze ręczni Wybrzeża Gdańsk przegrali u siebie z Azotami Puławy 23:28...

Trener

Damian Wleklak
ocena
3.00 (45 ocen)

Zawodnicy

Damian Kostrzewa
ocena
5.03 (59 ocen)
Artur Chmieliński
ocena
4.33 (51 ocen)
Mateusz Wróbel
ocena
4.15 (60 ocen)
Jacek Sulej
ocena
4.02 (54 oceny)
Paweł Salacz
ocena
3.96 (55 ocen)
Michał Bednarek
ocena
3.85 (48 ocen)
Hubert Kornecki
ocena
3.46 (52 oceny)
Łukasz Rogulski
ocena
3.21 (48 ocen)
Ramon Oliveira
ocena
3.16 (50 ocen)
Wojciech Prymlewicz
ocena
2.94 (49 ocen)
Paweł Niewrzawa
ocena
2.51 (53 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Adrian Kondratiuk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Orzechowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Piotr Papaj
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marek Podobas
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Suchowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.09 (sob) godz.19:30 Sandra Spa Pogoń Szczecin typuj TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
25.09 (sob) godz.12:20 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk typuj Gwardia Opole
09.10 (sob) Górnik Zabrze TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
16.10 (sob) TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Energa MKS Kalisz
11.09 (sob) godz.19:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:37 Orlen Wisła Płock
04.09 (sob) godz.18:00 Piotrkowianin 26:23 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
02.06 (śr) godz.17:00 Orlen Wisła Płock 29:19 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
29.05 (sob) godz.14:00 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:28 Zagłębie Lubin
23.05 (nd) godz.18:00 Gwardia Opole 27:18 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
15.05 (sob) godz.18:00 Stal Mielec 26:22 bez publiczności TORUS WYBRZEŻE Gdańsk

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Orlen Wisła Płock 3 3 0 0 0 105:70 9
2 Łomża Vive Kielce 2 2 0 0 0 74:44 6
3 Piotrkowianin Piotrków Tryb. 2 2 0 0 0 54:49 6
4 Górnik Zabrze 2 1 1 0 0 60:59 5
5 Chrobry Głogów 2 1 0 1 0 67:62 4
6 Azoty-Puławy 2 1 0 0 1 57:50 3
7 Energa MKS Kalisz 2 1 0 0 1 53:52 3
8 Zagłębie Lubin 2 1 0 0 1 52:51 3
9 MMTS Kwidzyn 2 1 0 0 1 50:53 3
10 Grupa Azoty Unia Tarnów 2 1 0 0 1 49:57 3
11 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 2 0 0 0 2 48:63 0
12 Sandra Spa Pogoń Szczecin 2 0 0 0 2 42:58 0
13 Gwardia Opole 2 0 0 0 2 51:72 0
14 Stal Mielec 3 0 0 0 3 68:90 0

Każdy zespół rozegra po 26 meczów, na zasadzie mecz i rewanż, bez fazy play-off. Najlepsza drużyna zostanie mistrzem Polski, a ostatnia spadnie do ligi centralnej. Przedostatni zespół PGNiG Superligi rozegra dwumecz barażowy z drugim uprawnionym do awansu zespołem z zaplecza ekstraklasy.

Wyniki 3 kolejki:

  • Sandra Spa Pogoń Szczecin - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK, sobota, godz. 19:30
  • Orlen Wisła Płock - Stal Mielec 37:19 (20:9)
  • sobota
  • Górnik Zabrze - Łomża Vive Kielce
  • Zagłębie Lubin - Azoty Puławy
  • Gwardia Opole - MMTS Kwidzyn
  • niedziela
  • Energa MKS Kalisz - Chrobry Głogów
  • Piotrkowianin - Grupa Azoty Unia Tarnów

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Aktualna kadra Wybrzeża