Terminarz
02.06 (śro)
g.17:00
|
Orlen Wisła Płock | 29:19 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
29.05 (sob)
g.14:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 24:28 | Zagłębie Lubin | ||||
23.05 (nd)
g.18:00
|
Gwardia Opole |
27:18
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
15.05 (sob)
g.18:00
|
Stal Mielec |
26:22
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
09.05 (nd)
g.15:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
25:24
bez publiczności |
MMTS Kwidzyn | ||||
25.04 (nd)
g.13:00
|
Azoty Puławy |
30:26
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
18.04 (nd)
g.14:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
23:29
bez publiczności |
Grupa Azoty Tarnów | ||||
10.04 (sob)
g.13:00
|
Chrobry Głogów |
32:29
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
01.04 (czw)
g.16:30
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
34:34
karne 4:2 |
Azoty Puławy | ||||
26.03 (pt)
g.18:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
24:29
bez publiczności |
Górnik Zabrze | ||||
20.03 (sob)
g.18:00
|
Piotrkowianin |
26:27
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
06.03 (sob)
g.13:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
29:27
bez publiczności |
Sandra Spa Pogoń Szczecin | ||||
25.02 (czw)
g.18:00
|
Energa MKS Kalisz |
30:23
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
20.02 (sob)
g.13:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
26:33
bez publiczności |
Łomża Vive Kielce | ||||
13.02 (sob)
g.13:30
|
Grupa Azoty Tarnów |
24:24
k. 6:5 |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
12.12 (sob)
g.14:00
|
Zagłębie Lubin |
28:28
k. 3:5 |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
05.12 (sob)
g.13:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
16:31
bez publiczności |
Orlen Wisła Płock | ||||
02.12 (śro)
g.19:30
|
Grupa Azoty Tarnów |
29:30
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
25.11 (śro)
g.19:30
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
28:33
bez publiczności |
Piotrkowianin | ||||
15.11 (nd)
g.16:00
|
MMTS Kwidzyn |
22:28
bez publiczności |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
11.11 (śro)
g.19:30
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
26:27
bez publiczności |
Stal Mielec | ||||
07.11 (sob)
g.13:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
29:25
bez publiczności |
Chrobry Głogów | ||||
31.10 (sob)
g.12:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
21:36
bez publiczności |
Gwardia Opole | ||||
11.10 (nd)
g.16:45
|
Górnik Zabrze | 38:21 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
19.09 (sob)
g.20:00
|
Sandra Spa Pogoń Szczecin | 27:26 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
12.09 (sob)
g.15:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
28:28
karne 2:4 |
Energa MKS Kalisz | ||||
06.09 (nd)
g.13:50
|
Łomża Vive Kielce | 34:25 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
Tabela końcowa
Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Łomża Vive Kielce | ||||||
2 | Orlen Wisła Płock | ||||||
3 | Azoty Puławy | ||||||
4 | Górnik Zabrze | ||||||
5 | Gwardia Opole | ||||||
6 | Energa Kalisz | ||||||
7 | Chrobry Głogów | ||||||
8 | Sandra Spa Pogoń Szczecin | ||||||
9 | Zagłębie Lubin | ||||||
10 | MMTS Kwidzyn | ||||||
11 | Torus Wybrzeże Gdańsk | ||||||
12 | Grupa Azoty Tarnów | ||||||
13 | Piotrkowianin Piotrków Tryb. | ||||||
14 | Stal Mielec |
- baraże o utrzymanie: Piotrkowianin
- spadek do I ligi: Stal Mielec
Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża
-
Mateusz Jachlewski
ocena
5.12(25 ocen) -
Amine Bedoui
ocena
5.04(23 oceny) -
Patryk Pieczonka
ocena
4.73(26 ocen)
Najbliższe spotkanie
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Wojteks 23 | 32 | 68 | 81.3% |
2. Renata Koczyńska | 32 | 66 | 81.3% |
3. Wojciech Koczyński | 32 | 65 | 78.1% |
4. PIOTR MATYSIAK | 30 | 64 | 83.3% |
5. Katarzyna Ziembicka | 32 | 64 | 78.1% |
Relacje LIVE
-
3 marca 2020, godz. 18:00
-
11 lutego 2020, godz. 18:00
-
22 maja 2019, godz. 18:30