Terminarz

Sezon:
05.06 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Zagłębie Lubin
02.06 (śr)
Orlen Wisła Płock TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
22.05 (sob)
Gwardia Opole TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
15.05 (sob)
Stal Mielec TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
08.05 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk MMTS Kwidzyn
24.04 (sob)
Azoty Puławy TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
17.04 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Grupa Azoty Tarnów
10.04 (sob)
Chrobry Głogów TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
06.04 (wt)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Azoty Puławy
27.03 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Górnik Zabrze
20.03 (sob)
Piotrkowianin TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
06.03 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Sandra Spa Pogoń Szczecin
27.02 (sob)
Energa MKS Kalisz TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
20.02 (sob)
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk Łomża Vive Kielce
12.12 (sob) g.14:00
Zagłębie Lubin 28:28
k. 3:5
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (sob) g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 16:31
bez publiczności
Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.12 (śr) g.19:30
Grupa Azoty Tarnów 29:30
bez publiczności
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (śr) g.19:30
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 28:33
bez publiczności
Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.11 (nd) g.16:00
MMTS Kwidzyn 22:28
bez publiczności
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.11 (śr) g.19:30
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 26:27
bez publiczności
Stal Mielec przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.11 (sob) g.13:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 29:25
bez publiczności
Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.10 (sob) g.12:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 21:36
bez publiczności
Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (nd) g.16:45
Górnik Zabrze 38:21 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.09 (sob) g.20:00
Sandra Spa Pogoń Szczecin 27:26 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.09 (sob) g.15:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 28:28
karne 2:4
Energa MKS Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.09 (nd) g.13:50
Łomża Vive Kielce 34:25 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Piłka ręczna - PGNiG Superliga mężczyzn
Drużyny M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 Łomża Vive Kielce 10 10 0 0 0 359:247 30
2 Górnik Zabrze 12 8 0 0 4 315:282 24
3 Azoty Puławy 9 8 0 0 1 300:219 24
4 Energa MKS Kalisz 12 6 2 0 4 316:317 22
5 Orlen Wisła Płock 9 7 0 0 2 252:203 21
6 Gwardia Opole 12 6 0 1 5 336:340 19
7 Zagłębie Lubin 13 4 0 4 5 358:389 16
8 Sandra Spa Pogoń Szczecin 11 5 0 0 6 273:298 15
9 TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 12 3 1 1 7 306:358 12
10 Grupa Azoty SPR Tarnów 13 4 0 0 9 323:369 12
11 MMTS Kwidzyn 10 3 1 0 6 247:263 11
12 Stal Mielec 11 2 2 1 6 283:315 11
13 Piotrkowianin 12 2 1 1 8 330:361 9
14 Chrobry Głogów 10 2 1 0 7 274:311 8

Końcową kolejność wyłoni runda zasadnicza (mecz i rewanż każdy z każdym). Nie będzie play-off. Ostatni zespół spadnie do I ligi, a drużyna, która zajmie drugie miejsce od końca, rozegra baraż o utrzymanie w PGNiG Superlidze z drugim zespołem I ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • Zagłębie Lubin - TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 28:28 (16:12) karne 3:5
  • Azoty Puławy - Górnik Zabrze 20:21 (8:12)
  • Stal Mielec - Sandra Spa Pogoń Szczecin 24:26 (11:12)
  • Chrobry Głogów - Grupa Azoty Tarnów 25:27 (12:14)
  • Orlen Wisła Płock - Łomża Vive Kielce 19:31 (12:14)
  • Energa Kalisz - Gwardia Opole 33:36 (14:18)
  • Piotrkowianin Piotrków Tryb. - MMTS Kwidzyn (odwołany ze względów epidemiologicznych)
  • Mecz zaległy z 11. kolejki
  • Stal Mielec - Orlen Wisła 18:28 (8:15)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najbliższe spotkanie

data meczu: 20.02.2021

TORUS WYBRZEŻE Gdańsk
:
Łomża Vive Kielce
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomasz Chrostowski 12 18 66.7%
2. Damian Łupiński 12 18 66.7%
3. Feliks Langowski 10 16 70%
4. Michał Soszyński 11 15 72.7%
5. Wojciech Hajdamowicz 11 15 63.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »