Energa Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole 31:29. Nie będzie bezpośredniego spadku
13 kwietnia 2024
(12 opinii)Terminarz
20.05 (sob)
g.17:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 29:26 | Energa Kalisz | ||||
07.05 (nd)
g.15:00
|
Sandra Spa Pogoń Szczecin | 24:41 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
22.04 (sob)
g.17:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 33:32 | Piotrkowianin | ||||
15.04 (sob)
g.15:00
|
Orlen Wisła Płock | 32:24 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
06.04 (czw)
g.18:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk |
22:22
karne 4:3 |
Grupa Azoty Unia Tarnów | ||||
02.04 (nd)
g.13:20
|
Górnik Zabrze | 32:30 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
26.03 (nd)
g.20:30
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 24:26 | Chrobry Głogów | ||||
17.03 (pt)
g.18:15
|
Industria Kielce | 41:25 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
05.03 (nd)
g.17:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 32:26 | Arged Ostrovia Ostrów | ||||
26.02 (nd)
g.12:30
|
Azoty Puławy | 29:30 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
19.02 (nd)
g.13:00
|
Zagłębie Lubin |
21:21
karne 4:3 |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
12.02 (nd)
g.15:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 29:27 | Gwardia Opole | ||||
05.02 (nd)
g.16:30
|
MMTS Kwidzyn | 25:26 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
12.12 (pon)
g.18:00
|
Energa MKS Kalisz | 26:29 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
01.12 (czw)
g.18:30
|
Gwardia Opole |
22:22
karne 4:3 |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
26.11 (sob)
g.15:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 25:24 | Sandra Spa Pogoń Szczecin | ||||
20.11 (nd)
g.19:00
|
Piotrkowianin | 32:33 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
16.11 (śro)
g.19:00
|
Warmia Olsztyn | 25:35 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
05.11 (sob)
g.17:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 24:32 | Orlen Wisła Płock | ||||
30.10 (nd)
g.18:00
|
Grupa Azoty Unia Tarnów | 23:22 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
25.10 (wt)
g.19:15
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 20:28 | Górnik Zabrze | ||||
19.10 (śro)
g.17:45
|
Chrobry Głogów | 27:25 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
08.10 (sob)
g.16:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 20:31 | Łomża Industria Kielce | ||||
02.10 (nd)
g.15:00
|
Arged Ostrovia Ostrów Wlkp. |
30:30
karne 11:10 |
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
24.09 (sob)
g.17:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 30:25 | Azoty Puławy | ||||
21.09 (śro)
g.18:15
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 27:19 | Zagłębie Lubin | ||||
10.09 (sob)
g.15:00
|
Gwardia Opole | 23:27 | TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | ||||
03.09 (sob)
g.17:00
|
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk | 23:22 | MMTS Kwidzyn |
Tabela końcowa
Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barlinek Industria Kielce | ||||||
2 | Orlen Wisła Płock | ||||||
3 | Górnik Zabrze | ||||||
4 | Chrobry Głogów | ||||||
5 | Torus Wybrzeże Gdańsk | ||||||
6 | Azoty Puławy | ||||||
7 | Grupa Azoty Unia Tarnów | ||||||
8 | MMTS Kwidzyn | ||||||
9 | Arged KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. | ||||||
10 | Gwardia Opole | ||||||
11 | Piotrkowianin | ||||||
12 | Energa Kalisz | ||||||
13 | Zagłębie Lubin | ||||||
14 | Sandra Spa Pogoń |
- awans do PGNiG Superligi: KPR Legionowo
- spadek do Ligi Centralnej: Sandra Spa Pogoń Szczecin
- baraże o utrzymanie: Zagłębie Lubin - Handball Stal Mielec 22:19, 31:24
Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża
-
Amine Bedoui
ocena
5.04(23 oceny) -
Kornel Poźniak
ocena
4.72(18 ocen) -
Patryk Pieczonka
ocena
4.72(25 ocen)
Najbliższe spotkanie
początek meczu: 20.04.2024 godz. 18:00
Grupa Azoty Unia Tarnów
:
ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk
mecz ligowy
TYPUJ!
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Wojteks 23 | 31 | 65 | 80.6% |
2. Renata Koczyńska | 31 | 63 | 80.6% |
3. Wojciech Koczyński | 31 | 62 | 77.4% |
4. PIOTR MATYSIAK | 29 | 61 | 82.8% |
5. Katarzyna Ziembicka | 31 | 61 | 77.4% |
Relacje LIVE
-
3 marca 2020, godz. 18:00
-
11 lutego 2020, godz. 18:00
-
22 maja 2019, godz. 18:30