• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
20.05 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 29:26 Energa Kalisz przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.05 (nd) g.15:00
Sandra Spa Pogoń Szczecin 24:41 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.04 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 33:32 Piotrkowianin przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.04 (sob) g.15:00
Orlen Wisła Płock 32:24 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.04 (czw) g.18:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 22:22
karne 4:3
Grupa Azoty Unia Tarnów przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.04 (nd) g.13:20
Górnik Zabrze 32:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.03 (nd) g.20:30
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:26 Chrobry Głogów przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.03 (pt) g.18:15
Industria Kielce 41:25 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (nd) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 32:26 Arged Ostrovia Ostrów przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (nd) g.12:30
Azoty Puławy 29:30 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (nd) g.13:00
Zagłębie Lubin 21:21
karne 4:3
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.02 (nd) g.15:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 29:27 Gwardia Opole przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.02 (nd) g.16:30
MMTS Kwidzyn 25:26 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.12 (pon) g.18:00
Energa MKS Kalisz 26:29 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (czw) g.18:30
mecz pucharowy Gwardia Opole 22:22
karne 4:3
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (sob) g.15:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 25:24 Sandra Spa Pogoń Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (nd) g.19:00
Piotrkowianin 32:33 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (śro) g.19:00
mecz pucharowy Warmia Olsztyn 25:35 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 24:32 Orlen Wisła Płock przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (nd) g.18:00
Grupa Azoty Unia Tarnów 23:22 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (wt) g.19:15
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 20:28 Górnik Zabrze przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (śro) g.17:45
Chrobry Głogów 27:25 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (sob) g.16:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 20:31 Łomża Industria Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (nd) g.15:00
Arged Ostrovia Ostrów Wlkp. 30:30
karne 11:10
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.09 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 30:25 Azoty Puławy przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.09 (śro) g.18:15
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 27:19 Zagłębie Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.09 (sob) g.15:00
Gwardia Opole 23:27 TORUS WYBRZEŻE Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.09 (sob) g.17:00
TORUS WYBRZEŻE Gdańsk 23:22 MMTS Kwidzyn przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Piłka ręczna - Orlen Superliga mężczyzn
M Z Rz Rp P Bramki Pkt
1 Barlinek Industria Kielce
2 Orlen Wisła Płock
3 Górnik Zabrze
4 Chrobry Głogów
5 Torus Wybrzeże Gdańsk
6 Azoty Puławy
7 Grupa Azoty Unia Tarnów
8 MMTS Kwidzyn
9 Arged KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
10 Gwardia Opole
11 Piotrkowianin
12 Energa Kalisz
13 Zagłębie Lubin
14 Sandra Spa Pogoń
  • awans do PGNiG Superligi: KPR Legionowo
  • spadek do Ligi Centralnej: Sandra Spa Pogoń Szczecin
  • baraże o utrzymanie: Zagłębie Lubin - Handball Stal Mielec 22:19, 31:24

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Wojteks 23 35 75 82.9%
2. Renata Koczyńska 35 73 82.9%
3. Wojciech Koczyński 35 72 80%
4. PIOTR MATYSIAK 33 71 84.8%
5. Ada Bert 35 71 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »