Traore i Surma nie strzelili karnych w Białymstoku

3 października 2012 (artykuł sprzed 11 lat)

Piłkarze Lechii zostali wyeliminowani z Pucharu Polski w dużej mierze na własne życzenie. Gdańszczanie dwukrotnie przegrywali w Białymstoku, ale zdołali wyrównać na 2:2 (1:2). Potem była dogrywka i karne, które doskonale układały się dla... biało-zielonych, gdyż prowadzili już 4-2! Abdou Razack Traore mógł zapewnić awans podopiecznym Bogusława Kaczmarka, ale nie wykorzystał karnego. Kolejną jedenastkę zmarnował Łukasz Surma. Tym samym Jagiellonia triumfowała w serii karnych 5-4 i to ona grać będzie dalej w przyszłym roku.

Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
Słowik - Norambuena, Pazdan, Ukah, Pejović - Grzyb, Bandrowski - Kupisz, Plizga, Dzalamidze - Smolarek
Sędziowie: Kwiatkowski (Warszawa) oraz Lisowski, Niemirowicz
Widzów: 2437
Kaniecki – Janicki, Madera, Bieniuk, Deleu – Surma, Pietrowski - Ricardinho, Machaj, Wiśniewski – Traore
  • 54' Bandrowski Zmiany Tymiński
  • 72' Plizga Zmiany Kądzior
  • 99' Smolarek Zmiany Tarnowski
  • 46' Wiśniewski Zmiany Kacprzycki
  • 61' Pietrowski Zmiany Andreu
  • 69' Ricardinho Zmiany Rasiak
  • 20' Smolarek
  • 32' Kupisz
  • 30' Kupisz (samobójcza)
  • 75' Traore
  • 89' Tymiński
  • 100' Pazdan
  • 103' Norambuena
  • 31' Surma
  • 87' Janicki
  • 90' Bieniuk

3 października 2012, godz. 18:30
Jagiellonia Białystok

31% 163 typowania Jagiellonia Białystok
27% 142 typowania REMIS
42% 218 typowań LECHIA Gdańsk

w porównaniu z "11" ze zwycięskiego meczu z Lechem trener Kaczmarek zdecydował się na roszady tylko w obronie. W miejsce kontuzjowanego Brożka na lewą stronę defensywy przesunięty został Janicki (LECHIA Gdańsk), którego z kolei pozycję prawego obrońcy obsadzi Deleu (LECHIA Gdańsk)
w Jagiellonii jedna zmiana personalna i kilka w ustawieniu w porównaniu z remisem ligowym w Szczecinie, od początku zagra Smolarek (Jagiellonia Białystok), który zapewne wyjdzie w ataku, a nie ma w "11" defensywnego pomocnika Tymińskiego
piłkarze Lechii wychodzą na boisko w koszulkach: "Stop rasizmowi", a gospodarzy w trykotach "Cała Jagiellonia przeciw rasizmowi", to reakcja na znieważenie w ostatniej kolejce Ukaha
losowanie stron boiska dopiero trwa, a zatem mecz rozpocznie się z opóźnienie, na środku boiska kapitanowie Pazdan (Jagiellonia Białystok) i Surma (LECHIA Gdańsk)
Jagiellonia na żółto-czerwono, Lechia dzisiaj w zielonych koszulkach i białych spodenkach
1'
od środka rozpoczęła Jagiellonia
2'
wulgarne skandowanie z miejscowych trybun pod adresem Lechii
3'
nie pomagają apele spikera, znów wulgaryzmy z miejscowych sektorów
to ostatni mecz 1/8 finału, we wcześniejszych pojedynkach padły następujące wyniki:
Warta Poznań - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Ruch Chorzów - Korona Kielce po dogrywce 3:1 (0:0, 1:1)
Śląsk Wrocław - GKS Bełchatów 3:0 (2:0)
Piast Gliwice - Legia Warszawa 1:2 (0:1)
Górnik Wałbrzych - Olimpia Grudziądz po dogrywce 1:3 (0:0, 1:1)
Zagłębie Lubin - Polonia Warszawa 2:1 (1:1)
Flota Świnoujście - Cracovia po karnych 2:2 (1:1, 2:2) kr. 8:7
4'
Surma (LECHIA Gdańsk) zablokował dośrodkowanie Pejovicia (Jagiellonia Białystok), róg dla Jagiellonii
4'
dobra interwencja Machaja (LECHIA Gdańsk), pomocnik tak zablokował Dzalamidze (Jagiellonia Białystok), że rywalowi uciekła piłka poza boisko
5'
na razie spokojna gra z obu stron
6'
Deleu (LECHIA Gdańsk) nie pozwolił na precyzyjne dośrodkowanie Kupiszowi (Jagiellonia Białystok), piłka w rękach Kanieckiego (LECHIA Gdańsk)
6'
widzimy jednak, że to Deleu (LECHIA Gdańsk) gra jako lewy obrońca, a Janicki (LECHIA Gdańsk) pozostał z prawej strony defensywy
7'
groźna akcja Jagiellonii prawą stroną boiska, na linii pola karnego piłka trafiła do Dzalamidze (Jagiellonia Białystok), ale ten strzelił lekko i niecelnie
10'
Lechia stara się tak jak z Lechem, czyli przeszkadzać rywalom w rozgrywaniu piłki już w okolicach linii środkowej
11'
Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) trzyma się za głowę po zderzeniu z jednym z rywali, ale sędzia nakazał grać dalej
12'
sędzia pozwala grać, kolejno przewracają się Kupisz (Jagiellonia Białystok) i Pietrowski (LECHIA Gdańsk), gwizdka nie ma, sporo chaosu z obu stron
13'
teraz reakcja sędziego, odgwizdany faul Surmy (LECHIA Gdańsk) na Kupiszu (Jagiellonia Białystok), ale daleko od bramki Lechii
15'
Jagiellonia częściej jest przy piłce, ale nie ma pomysłu na zagrożenie bramce Lechii, gdańszczanie nie doczekali się jeszcze na szansę na wyprowadzenie szybkiego ataku
15'
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) prosto od bramki zagrał przed pole karne rywali, ale akcja przerwana, bo na spalonym był Traore (LECHIA Gdańsk)
17'
Smolarek (Jagiellonia Białystok) przy biernej postawie obrońców Lechii i bramkarza nie doszedł jednak do piłki w polu karnym gdańszczan
19'
Janicki (LECHIA Gdańsk) uratował Lechię po błędzie Kanieckiego (LECHIA Gdańsk), bramkarz niepotrzebnie wyszedł do Kupisza i ten zagrał piłkę, która mogła trafić do siatki, prawy obrońca wybił ją z bramki
20'
przycisnęła Jagiellonię, tym razem wybił piłkę z "16" Pietrowski (LECHIA Gdańsk)
20'
[1:0] Jagiellonia Białystok STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Smolarek. "Rozklepana" obrona gdańska z lewej strony. Norambuena wrzucił piłkę na 3. metr, gdzie niepilnowany Smolarek wpakował ją głową do siatki
23'
Kupisz (Jagiellonia Białystok) w kolejny ataku prawą stroną faulował Deleu (LECHIA Gdańsk), jednak wystawienie na lewej defensywie Brazylijczyka na razie nie jest dobrym pomysłem
24'
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) uratował Lechię, broniąc strzał Smolarka
26'
obraz gry się nie zmienia, nadal Jagiellonia ma przewagę, Lechia nie potrafi przejąć inicjatywy
27'
słychać doping dla gdańszczan, "Lechijko, gramy u siebie"
29'
wielka szansa na gola dla Lechii, Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) dobrze strzelił, ale Słowik (Jagiellonia Białystok) odbił piłkę na róg
29'
drugi róg z rzędu dla Lechii
29'
niestety teraz wulgarnie z sektora gdańskiego
30'
[1:1] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Kupisz (samobójcza). Po dośrodkowaniu z rogu Machaja Kupisz wpakował piłkę do własnej siatki
31'
Żółtą kartką został ukarany Surma (LECHIA Gdańsk), który faulował Plizgę około 25 metrów od własnej bramki, będzie dobra okazja na dośrodkowanie dla miejscowych
32'
[2:1] Jagiellonia Białystok STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Kupisz. Strzelił głową po dośrodkowaniu z wolnego Pejovicia. Fatalny błąd w kryciu gdańszczan
35'
szkoda, gdyż Machaj (LECHIA Gdańsk) mógł być sam na sam, ale za mocno wypuścił sobie piłkę i został zablokowany przez Pazdana, ładna szybka akcja Lechii, w której wzięli udział Pietrowski (LECHIA Gdańsk) i Traore (LECHIA Gdańsk)
36'
znów dwa rogi z rzędu dla Lechii, bo zablokowany również strzał Traore (LECHIA Gdańsk)
40'
Madera (LECHIA Gdańsk) dobrze powstrzymał w polu karnym Smolarka, będzie róg dla gospodarzy
40'
Surma (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę z "16" po dośrodkowaniu z rogu rywali
42'
powstrzymana akcja Jagiellonii, bo Smolarek (Jagiellonia Białystok) na spalonym po podaniu Grzyba (Jagiellonia Białystok)
42'
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) łapie piłkę po dograniu Plizgi (Jagiellonia Białystok), który popisał się ładnym rajdem
43'
złe dośrodkowanie Ricardinho (LECHIA Gdańsk), Słowik (Jagiellonia Białystok) bez problemu złapał piłkę
44'
ładna akcja Janicki (LECHIA Gdańsk) -Ricardinho (LECHIA Gdańsk) -Traore (LECHIA Gdańsk) -Wiśniewski (LECHIA Gdańsk) zakończona strzałem Ricardinho (LECHIA Gdańsk), ale zablokowanym i skończyło się na rogu
44'
tym razem bez zagrożenia po dośrodkowaniu z rogu Machaja (LECHIA Gdańsk)
45'
szybka kontra Jagiellonii, Deleu (LECHIA Gdańsk) kiksuje we własnym polu karnym, ale mimo to przeciął dośrodkowanie rywali
45'
Sędzia nic nie doliczył. Koniec pierwszej połowy. Lechia przegrywa 1:2
46'
LECHIA Gdańsk przeprowadza w przerwie zmianę. Boisko opuszcza Wiśniewski, w jego miejsce wchodzi Kacprzycki.
Jagiellonia na drugą połowę wyszła bez zmian
46'
drugą połowę rozpoczęła Lechia
46'
Traore (LECHIA Gdańsk) strzelał z... połowy boiska, uderzenie niecelne
47'
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) piąstkuje piłkę po strzale z prawego skrzydła Norambueny
47'
widzimy zmianę w ustawieniu Lechii, Ricardinho (LECHIA Gdańsk) przeszedł na lewą stronę pomocy, Kacprzycki (LECHIA Gdańsk) gra z prawej
48'
po strzale Machaja (LECHIA Gdańsk) piłka dotknęła nogę obrońcy i będzie róg
48'
Machaj (LECHIA Gdańsk) wrzucił piłkę na głowę Ricardinho (LECHIA Gdańsk), Słowik (Jagiellonia Białystok) wybił piłkę na róg
48'
nieporozumienie po stronie Lechii, Traore (LECHIA Gdańsk) z rogu kopnął piłkę w... Kacprzyckiego (LECHIA Gdańsk), od bramki zacznie Jagiellonia
50'
"Jaga nie bać się" - skandują miejscowi kibice
51'
Lechia dłużej próbuje utrzymać się przy piłce
52'
akcja Brazylijczyków, Deleu (LECHIA Gdańsk) podał do Ricardinho (LECHIA Gdańsk), ten faulowany około 25 metrów od bramki rywali
52'
"Lechia Gdańsk" - z trybun
52'
Traore (LECHIA Gdańsk) przebieg nad piłką, a Machaj (LECHIA Gdańsk) próbował umieścić piłkę w górnym rogu bramki rywali, uderzenie jednak niecelne
54'
Jagiellonia Białystok przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Bandrowski, w jego miejsce wchodzi Tymiński.
55'
główka Janickiego (LECHIA Gdańsk) po dośrodkowaniu z wolnego Deleu, pewnie łapie piłkę Słowik (Jagiellonia Białystok)
56'
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) pewnie łapie piłkę po strzale Kupisza (Jagiellonia Białystok)
58'
Janicki (LECHIA Gdańsk) nie ryzykował, mimo że nikt go nie atakował to wybił wrzutkę Kupisza (Jagiellonia Białystok) na róg
58'
dośrodkowanie z rogu Plizgi (Jagiellonia Białystok), zamieszanie w polu bramkowym Lechii, wreszcie Kaniecki (LECHIA Gdańsk) wybił piłkę nad poprzeczką
59'
Kacprzycki (LECHIA Gdańsk) wywalczył róg
60'
kolejne złe dośrodkowanie Traore (LECHIA Gdańsk), Jagiellonia wyszła z kontrą, ale i Plizga (Jagiellonia Białystok) nie zdołał zagrozić bramce Lechii, bo jego podanie nie doszło do Smolarka
61'
Ricardinho (LECHIA Gdańsk) strzelał z pola karnego, Słowik (Jagiellonia Białystok) wybił piłkę na róg
61'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Pietrowski, w jego miejsce wchodzi Andreu. Nieco dziwna roszada, gdyż trener Kaczmarek nie wzmacnia siły ofensywnej drużyny, a wymienia defensywnego pomocnika na innego gracza tej pozycji
62'
znów dwa rogi dla Lechii, ten drugi krótko rozegrany, ale i ten wariant nie zaskoczył rywali
63'
kibice Lechii skandują, że "Wisła z Krakowa to Lechii druga połowa", ale przydałoby się również wsparcie dla gdańskich piłkarzy
65'
Smolarek (Jagiellonia Białystok) w dobrej okazji około 15 metrów od bramki Lechii, uderzył jednak kilka metrów obok słupka
65'
Kacprzycki (LECHIA Gdańsk) wywalczył kolejny róg dla Lechii
66'
dośrodkowanie z rogu nie doszło do Traore (LECHIA Gdańsk), wyżej wyskoczył Tymiński (Jagiellonia Białystok)
67'
rozgrzewkę kończy Rasiak, wszystko wskazuje na to, że napastnik Lechii, który grał w poprzednim sezonie w Jagiellonii, wkrótce wejdzie na boisko
68'
z trybun skandowanie "Grzesiu Rasiak"
69'
LECHIA Gdańsk przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Ricardinho, w jego miejsce wchodzi Rasiak, którego witają brawa
70'
Rasiak (LECHIA Gdańsk) zapewne będzie najbardziej wysuniętym gdańskim piłkarzem, a Machaj (LECHIA Gdańsk) przejdzie na lewy bok pomocy
70'
"Grzesiu gol" - skandują kibice
72'
Jagiellonia Białystok przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Plizga, w jego miejsce wchodzi Kądzior.
74'
seria wrzutek Lechii w pole karne rywali, ale na ogół wybija piłki Ukah (Jagiellonia Białystok), którego w Gdańsku chciał poprzedni trener Lechii - Janas
75'
[2:2] LECHIA Gdańsk STRZELA GOLA! Zdobywcą bramki Traore. Janicki uderzył z dystansu, Traore zmienił lot piłki i wylądowała ona w siatce, bo Słowik rzucił się w drugi róg
75'
"Złodzieje" - skandują miejscowi kibice, ale spalonego raczej nie było
77'
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) broni strzał z dystansu Kądziora (Jagiellonia Białystok)
77'
oczywiście, gdy po 90 minutach będzie 2:2 czeka nas dogrywka 2x15 minut, a potem ewentualnie karne, dzisiaj musimy poznać zwycięzcę
78'
Traore (LECHIA Gdańsk) powinien zdobyć gola, dostał piłkę od Rasiaka (LECHIA Gdańsk), Traore (LECHIA Gdańsk) chciał przelobować Słowika (Jagiellonia Białystok), piłka po ręku bramkarza szybowała jednak do siatki, ale wybił ją Pazdan (Jagiellonia Białystok)
79'
Ukah (Jagiellonia Białystok) wybił piłkę z bramki Jagiellonii po główce Madery (LECHIA Gdańsk) po rogu i dośrodkowaniu Machaja (LECHIA Gdańsk)
81'
Traore (LECHIA Gdańsk) zderzył się ze Słowikiem (Jagiellonia Białystok) w polu karnym Jagiellonii, rośnie napór Lechii
82'
wygląda na to jakby Lechia wytrzymała ten mecz lepiej kondycyjnie, teraz gdańszczanie są częściej przy piłce
85'
długie przekopy z obu stron, czyżby zaczęło się oczekiwanie na dogrywkę?
87'
Żółtą kartką został ukarany Janicki (LECHIA Gdańsk), który odkopnął piłkę po gwizdku, nie pomogło wstawiennictwo Surmy
87'
"Lechia Gdańsk" - doping z trybun
89'
Żółtą kartką został ukarany Tymiński (Jagiellonia Białystok) po faulu na Traore
90'
Żółtą kartką został ukarany Bieniuk (LECHIA Gdańsk), który faulował Smolarka, około 30 metrów od bramki
90'
cztery minuty doliczone
90+1
Kądzior (Jagiellonia Białystok) z wolnego kopnął piłkę wysoko nad poprzeczką
90+1
Traore (LECHIA Gdańsk) był z piłką w polu karnym, ale szukał strzał na lewą nogę i jak już sobie ustawił piłkę to został zepchnięty i jego uderzenie nie zaskoczyło Słowika (Jagiellonia Białystok)
90+2
Deleu (LECHIA Gdańsk) zablokował dośrodkowanie Kupisza (Jagiellonia Białystok), róg dla gospodarzy
90+3
Bieniuk (LECHIA Gdańsk) wybija jeszcze raz na róg po wrzutce Kądziora
90+3
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) łapie piłkę po główce Tymińskiego (Jagiellonia Białystok)
90+4
KONIEC 2:2. BĘDZIE DOGRYWKA
przypomnijmy, że także w poprzedniej rundzie Lechia grała dogrywkę, wówczas wygrała w Łęcznej z I-ligową Bogdanką 2:1 po golu Wiśniewskiego (LECHIA Gdańsk), Piotra nie ma już na boisku, czy ktoś go zastąpi?
remis po regulaminowym czasie gry nie jest zaskoczeniem dla uczestników naszego TYPERA, taki wynik wytypowało 27 procent obstawiających rezultat. Gratulujemy! Dodajmy, że 31 procent jako zwycięzców wdziała Jagiellonię, a 42 procent stawiało na Lechię
Dogrywka trwać będzie 2x15. Jeśli nie wyłoni zwycięzcy, będą karne
91'
pierwszą połowę dogrywki rozpoczęła Jagiellonia
91'
doping "Lechia Gdańsk" z trybun
91'
Janicki (LECHIA Gdańsk) ni to strzał ni to dośrodkowanie, Słowik (Jagiellonia Białystok) wybił na róg
92'
przerwa, aby udzielić pomocy medycznej Machajowi (LECHIA Gdańsk)
92'
Słowik (Jagiellonia Białystok) nie ryzykował łapania piłki po dośrodkowaniu Traore (LECHIA Gdańsk), dobre piąstkowanie bramkarza Jagiellonii
92'
Machaj (LECHIA Gdańsk) wrócił na boisko
95'
w dogrywce żadna z drużyn nie chce zaryzykować, na razie nic ciekawego nie dzieje się na boisku
96'
bardzo dobre podanie Surmy (LECHIA Gdańsk) z pominięciem drugiej linii, Rasiak (LECHIA Gdańsk) doszedł do piłki, ale sędzia przerwał grę, bo napastnik był na spalonym
99'
Jagiellonia Białystok przeprowadza zmianę. Boisko opuszcza Smolarek, w jego miejsce wchodzi Tarnowski.
100'
Żółtą kartką został ukarany Pazdan (Jagiellonia Białystok), który faulował Machaja
103'
Żółtą kartką został ukarany Norambuena (Jagiellonia Białystok) po faulu na Machaju
104'
Traore (LECHIA Gdańsk) do Rasiaka (LECHIA Gdańsk), ten był na spalonym, więcej nie dotknął piłkę, dopadł do niej Kacprzycki (LECHIA Gdańsk) i mocnym strzałem zatrudnił Słowika (Jagiellonia Białystok)
105'
Kacprzycki (LECHIA Gdańsk) do Rasiaka (LECHIA Gdańsk), ale Grzegorz na spalonym
105'
pierwsza część dogrywki trwać będzie o minutę dłużej
105+1
z dystansu strzelał Kądziora (Jagiellonia Białystok), ale Kaniecki (LECHIA Gdańsk) pewnie złapał piłkę
105+1
Koniec pierwszej części dogrywki. Nadal 2:2
Przed nami jeszcze 15 minut gry. Nie obowiązują tutaj żadne zasady związane ze złotym golem i mecz trwać będzie do 120 minuty bez względu na jego wynik
"Lechijko, tylko zwycięstwo! - skandują gdańscy kibice
106'
drugą część dogrywki rozpoczęła Lechia
108'
nadal obraz gry się nie zmienia, bez ryzyka żadnej ze stron, najważniejsze, aby nie stracić gola
108'
na trybunach głośniejszy doping ze strony Lechii
108'
nieporozumienie w polu karnym Jagiellonii po dośrodkowaniu z rogu Machaja (LECHIA Gdańsk), nie zorientował się Janicki (LECHIA Gdańsk), który zamykał akcję
110'
strzał z dystansu Kupisza (Jagiellonia Białystok) wysoko nad poprzeczką bramki Lechii
112'
gromkie "Lechia Gdańsk" z trybun
113'
Norambuena (Jagiellonia Białystok) strzelił celnie, ale Kaniecki (LECHIA Gdańsk) pewnie złapał piłkę
114'
dobra interwencja Kanieckiego (LECHIA Gdańsk) po strzale Ukaha
116'
róg dla Lechii, ale po krótko rozegranym tym stałym fragmencie słaby strzał Traore (LECHIA Gdańsk)
117'
Jagiellonia broni się całą drużyną, ale mocno niecelne podanie Traore (LECHIA Gdańsk) zakończyła akcję Lechii, która była długo budowana kilkunastoma podaniami
118'
długi przerzut Machaja (LECHIA Gdańsk), Kacprzycki (LECHIA Gdańsk) dzielnie walczył o dojście do piłki, ale nie zdołał jej zatrzymać w boisku
119'
Deleu (LECHIA Gdańsk) powstrzymał akcję Kupisza (Jagiellonia Białystok)
120'
Kądzior (Jagiellonia Białystok) strzelał z 20 metrów, mocno niecelnie
120'
KONIEC DOGRYWKI. BĘDĄ KARNE!
po raz ostatni Lechia karne w Pucharze Polski strzelała 26 października 2010 roku, wówczas po bezbramkowym remisie w Łodzi z ŁKS w konkursie jedenastek gdańszczanie wygrali 3:1 po golach Surmy (LECHIA Gdańsk), Traore (LECHIA Gdańsk) i Kaczmarka. W bramce biało-zielonych stał wówczas Małkowski
trenerzy wyznaczą teraz po pięciu zawodników w swoich drużynach, strzelać oni będą na przemian
losowanie przed karnymi wygrała Lechia, za chwilę dowiemy się, czy Surma (LECHIA Gdańsk) wygrał, że gdańszczanie będą strzelać czy też ich bramkarz jako pierwszy będzie bronić
Lechia strzela jako pierwsza
Andreu (LECHIA Gdańsk) zmylił bramkarza i 0:1
Kupisz (Jagiellonia Białystok) 1:1, również zmylił bramkarza
Deleu (LECHIA Gdańsk) mocny i pewny strzał pod poprzeczkę 1:2
Grzyb (Jagiellonia Białystok) wyrównał na 2:2, ale Kaniecki (LECHIA Gdańsk) wyczuł intencję strzelca i dotknął nawet piłkę rękawicą
Machaj (LECHIA Gdańsk) 2:3, pewny strzał, zmylił bramkarza
Kaniecki (LECHIA Gdańsk) broni strzał Dzalamidze (Jagiellonia Białystok)!
Rasiak (LECHIA Gdańsk) i Lechia prowadzi 4:2!
Norambuena (Jagiellonia Białystok) 3:4, zmylił bramkarza
Słowik (Jagiellonia Białystok) obronił strzał Traore (LECHIA Gdańsk), nadal 3:4
Pejović (Jagiellonia Białystok) wyrównał na 4:4
teraz po jednym zawodniku będzie podchodziło na przemian do karnych, jeśli jakaś seria nie skończy się remisem, będzie koniec, strzelają ci, którzy jeszcze nie strzelali
Słowik (Jagiellonia Białystok) obronił strzał Surmy (LECHIA Gdańsk)
Tymiński (Jagiellonia Białystok) i 5:4 dla Jagiellonii, Lechia wyeliminowana z Pucharu Polski!

Pozostałe wyniki meczów 1/8 finału Pucharu Polski:

Opinie (150) ponad 20 zablokowanych

• LECHIA GDAŃSK ! (6)

• 46 46

• Wygrany mecz przegrać to też czeba umić :D (1)

Nasi miszczowie to potrafiom:P

• 12 8

• a co to jest lechia gdansk? to jakis klub dla starszych pan?