Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Gdańsk
(TYP 1) 14%[37]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
PGE Skra Bełchatów
(TYP 2) 86%[229]
 
27.10 nd
godz. 17:30
1
:
3
PGE Skra Bełchatów
Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3. Udana inauguracja PlusLigi siatkarzy Trefl Gdańsk - PGE Skra Bełchatów 1:3. Udana inauguracja PlusLigi siatkarzy wideo LIVE! 27 października 2019 (17 opinii)

Trefl Gdańsk przegrał z PGE Skrą Bełchatów 1:3 (19:25, 25:22, 24:26, 17:25)....

Trener

Michał Winiarski
ocena
5.06 (33 oceny)

Zawodnicy

Paweł Halaba
ocena
5.26 (35 ocen)
Bartosz Filipiak
ocena
5.03 (35 ocen)
Wojciech Grzyb
ocena
4.75 (32 oceny)
Maciej Olenderek
ocena
4.74 (31 ocen)
Marcin Janusz
ocena
4.58 (31 ocen)
Fabian Majcherski
ocena
4.35 (17 ocen)
Ruben Schott
ocena
4.34 (32 oceny)
Pablo Crer
ocena
4.26 (31 ocen)
Szymon Jakubiszak
ocena
4.17 (24 oceny)
Łukasz Kozub
ocena
4.00 (24 oceny)
Bartłomiej Mordyl
ocena
4.00 (25 ocen)
Kewin Sasak
ocena
3.87 (23 oceny)
Mateusz Janikowski
ocena
3.86 (22 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Karol Urbanowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.03 (sob) godz.18:00 Asseco Resovia Rzeszów 0:0 mecz odwołany TREFL Gdańsk
14.03 (sob) godz.14:45 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:0 mecz odwołany TREFL Gdańsk
11.03 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 3:0 bez publiczności Aluron Virtu CMC Zawiercie LIVE!
08.03 (nd) godz.18:00 TREFL Gdańsk 3:0 Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
04.03 (śr) godz.20:30 TREFL Gdańsk 0:3 Ślepsk Malow Suwałki
29.02 (sob) godz.14:45 Grupa Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3:2 TREFL Gdańsk LIVE!
26.02 (śr) godz.18:30 TREFL Gdańsk 3:1 MKS Będzin LIVE!
23.02 (nd) godz.20:30 Visła Bydgoszcz 1:3 TREFL Gdańsk
14.02 (pt) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin LIVE!
08.02 (sob) godz.14:45 Jastrzębski Węgiel 3:1 TREFL Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
2 Verva Warszawa Orlen Paliwa
3 PGE Skra Bełchatów
4 Jastrzębski Węgiel
5 TREFL GDAŃSK
6 GKS Katowice
7 Cerrad Enea Czarni Radom
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 Ślepsk Malow Suwałki
10 Aluron Virtu CMC Zawiercie
11 MKS Będzin
12 Cuprum Lubin
13 Asseco Resovia Rzeszów
14 Visła Bydgoszcz
  • Rozgrywki zakończone ze względu na pandemię koronawirusa i stan epidemii w Polsce. Zaliczono kolejność na podstawie meczów do dnia 12 marca 2020 r. Zrezygnowano z przyznania tytułu mistrza Polski. Zdegradowana zostaje Visła Bydgoszcz.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla