Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Politechnika Warszawska
(TYP 1) 63%[156]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
LOTOS TREFL Gdańsk
(TYP 2) 36%[89]
 
18.12 nd
godz. 19:00
AZS Politechnika Warszawska
3
:
0
Pierwszy set ustawił mecz w Warszawie Pierwszy set ustawił mecz w Warszawie 18 grudnia 2011 (24 opinie)

Siatkarze Lotosu Trefla nie zdołali opuścić ostatniego miejsca tabeli. W...

Trener

Grzegorz Ryś
ocena
2.67 (6 ocen)

Zawodnicy

Mikko Oivanen
ocena
4.14 (7 ocen)
Maciej Wołosz
ocena
4.00 (8 ocen)
Bartosz Kaczmarek
ocena
2.83 (6 ocen)
Daniel Wilk
ocena
2.63 (8 ocen)
Grzegorz Łomacz
ocena
2.50 (8 ocen)
Artur Augustyn
ocena
2.44 (9 ocen)
Artur Ratajczak
ocena
2.40 (5 ocen)
Michał Kaczmarek
ocena
2.29 (7 ocen)
Dmytro Wdowin
ocena
1.83 (6 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wojciech Serafin
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Rafał Sobański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Waldemar Świrydowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

02.10 (sob) GKS Katowice TREFL Gdańsk
08.04 (czw) godz.17:30 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Asseco Resovia LIVE!
03.04 (sob) godz.20:30 Asseco Resovia 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
31.03 (śr) godz.18:00 TREFL Gdańsk 0:3 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
27.03 (sob) godz.17:30 Verva Warszawa Orlen Paliwa 3:2 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!
20.03 (sob) godz.14:45 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Verva Warszawa Orlen Paliwa LIVE!
13.03 (sob) godz.17:30 Jastrzębski Węgiel 3:0 bez publiczności TREFL Gdańsk
07.03 (nd) godz.17:30 TREFL Gdańsk 3:1 bez publiczności Aluron CMC Warta Zawiercie
22.02 (pon) godz.17:30 Ślepsk Malow Suwałki 3:1 bez publiczności TREFL Gdańsk
17.02 (śr) godz.17:30 PGE Skra Bełchatów 1:3 bez publiczności TREFL Gdańsk LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Tabela końcowa
1 Jastrzębski Węgiel
2 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
3 Verva Warszawa Orlen Paliwa
4 PGE Skra Bełchatów
5 Asseco Resovia
6 TREFL GDAŃSK
7 Ślepsk Malow Suwałki
8 Aluron Warta CMC Zawiercie
9 GKS Katowice
10 Indykpol AZS Olsztyn
11 Cuprum Lubin
12 Cerrad Enea Czarni Radom
13 Stal Nysa
14 MKS Będzin
  • O 3. miejsce
  • PGE Skra Bełchatów - Verva Warszawa Orlen Paliwa 1:2
  • Dwumecz o 5. miejsce
  • Asseco Resovia - TREFL GDAŃSK 2:0
  • Dwumecz o 7. miejsce
  • Ślepsk Malow Suwałki - Alurn CMC Warta Zawiercie 2:1*
  • Dwumecz o 9. miejsce
  • GKS Katowice - Indykpol AZS Olsztyn 2:0
  • Dwumecz o 11. miejsce
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Cuprum Lubin 1:2*
  • * - wygrana w złotym secie
  • spadek do I ligi: MKS Będzin
  • awans z I ligi: BBTS Bielsko-Biała

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla