Terminarz

Sezon:
06.06 (śr) g.18:30
ASSECO PROKOM GDYNIA 76:68 TREFL SOPOT przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.06 (pon) g.18:30
TREFL Sopot 84:81 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.06 (sob) g.20:00
ASSECO PROKOM Gdynia 71:76 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.05 (czw) g.18:00
TREFL Sopot 71:79 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.05 (wt) g.18:30
TREFL Sopot 83:57 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.05 (śr) g.18:30
ASSECO PROKOM Gdynia 77:65 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.05 (pon) g.18:30
ASSECO PROKOM Gdynia 89:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.05 (pon) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 63:86 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.05 (sob) g.18:00
PGE Turów Zgorzelec 69:74 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.05 (śr) g.18:00
TREFL Sopot 77:71 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.05 (pon) g.18:30
TREFL Sopot 94:98 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.05 (czw) g.20:00
TREFL Sopot 86:76 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.04 (pon) g.19:00
Śląsk Wrocław 62:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
28.04 (sob) g.17:15
Śląsk Wrocław 76:71 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.04 (śr) g.18:30
TREFL Sopot 86:77 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.04 (pon) g.18:30
TREFL Sopot 78:86 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.04 (sob) g.19:00
TREFL Sopot 73:77 ASSECO PROKOM Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.04 (śr) g.20:00
Zastal Zielona Góra 90:81 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.04 (sob) g.15:00
TREFL Sopot 89:74 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.04 (śr) g.18:00
Anwil Włocławek 54:67 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 79:76 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.03 (sob) g.17:45
ASSECO PROKOM Gdynia 81:61 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.03 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 88:87 Zastal Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.03 (nd) g.17:15
PGE Turów Zgorzelec 78:87 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.03 (nd) g.17:15
TREFL Sopot 88:67 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.02 (nd) g.17:00
Energa Czarni Słupsk 88:83 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.02 (nd) g.16:30
mecz pucharowy Zastal Zielona Góra 73:77 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
18.02 (sob) g.16:30
mecz pucharowy TREFL Sopot 82:63
mecz w Zielonej Górze
PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.02 (śr) g.19:00
mecz pucharowy TREFL Sopot 86:70 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.02 (nd) g.19:30
Siarka Jezioro Tarnobrzeg 81:90 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.02 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 84:76 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (sob) g.17:15
PGE Turów Zgorzelec 86:87 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.01 (wt) g.19:00
TREFL Sopot 84:67 Zastal Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.01 (śr) g.19:00
Śląsk Wrocław 77:85 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (nd) g.19:00
TREFL Sopot 71:64 PBG Basket Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (czw) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 63:59 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.01 (pon) g.19:00
Polpharma Starogard 71:75 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 89:84 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.12 (sob) g.18:00
TREFL Sopot 93:72 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 89:71 ŁKS Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (nd) g.15:00
TREFL Sopot 95:72 AZS Politechnika Warszawska przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (śr) g.18:15
Zastal Zielona Góra 87:89 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (sob) g.15:00
TREFL Sopot 65:66 Siarka Jezioro Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.11 (nd) g.18:00
AZS Koszalin 76:83 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (sob) g.17:30
TREFL Sopot 86:83
po dogrywce
PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.11 (nd) g.17:00
TREFL Sopot 77:82 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (śr) g.18:00
PBG Basket Poznań 56:89 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (sob) g.17:00
TREFL Sopot 95:76 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.10 (śr) g.19:00
TREFL Sopot 106:82 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.10 (sob) g.19:30
Energa Czarni Słupsk 73:72 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.10 (sob) g.16:00
Anwil Włocławek 72:71 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.10 (wt) g.19:30
ŁKS Łódź 65:87 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (nd) g.17:00
AZS Politechnika Warszawska 66:83 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Końcowa kolejność sezonu 2011/12
1 ASSECO PROKOM GDYNIA
2 TREFL SOPOT
3 Zastal Zielona Góra
4 PGE Turów Zgorzelec
5 Anwil Włocławek
6 Energa Czarni Słupsk
7 Śląsk Wrocław
8 AZS Koszalin
9 Kotwica Kołobrzeg
10 Siarka Tarnobrzeg
11 Polpharma Starogard Gd.
12 PBG Basket Poznań
13 AZS Politechnika
14 ŁKS Łódź
Ćwierćfinały
ASSECO PROKOM GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Zastal Zielona Góra
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
TREFL SOPOT
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Anwil Włocławek
3 miejsce po rundzie zasadniczej
1
AZS Koszalin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Energa Czarni Słupsk
5 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Śląsk Wrocław
7 miejsce po rundzie zasadniczej
2
PGE Turów Zgorzelec
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
ASSECO PROKOM GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
TREFL SOPOT
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Zastal Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
ASSECO PROKOM GDYNIA
zwycięzca półfinału 1
4
TREFL SOPOT
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Bartosz Wroblewski 27 61 85.2%
2. Maciej T 30 54 70%
3. Dorota Gajda 30 54 70%
4. Maciej Śleboda 30 54 70%
5. Robert Kwasigroch 30 54 70%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »