Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 1) 38%[99]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 62%[162]
 
07.11 czw
godz. 20:20
Śląsk Wrocław
71
:
87
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 71:87. Nowy lider Energa Basket Ligi Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 71:87. Nowy lider Energa Basket Ligi 7 listopada 2019 (21 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe Śląsk Wrocław 87:71 (13:20, 25:16, 25:17,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
4.21 (34 oceny)

Zawodnicy

Paweł Leończyk
ocena
4.79 (34 oceny)
Jeff Roberson
ocena
4.73 (30 ocen)
Cameron Ayers
ocena
4.62 (34 oceny)
Nana Foulland
ocena
4.58 (33 oceny)
Michał Kolenda
ocena
4.09 (33 oceny)
Witalij Kowalenko
ocena
3.97 (33 oceny)
Mikołaj Kurpisz
ocena
3.45 (33 oceny)
Łukasz Kolenda
ocena
3.21 (34 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Didier-Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Carlos Medlock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jack Salt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
17.10 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. TREFL Sopot
18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
5 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
6 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
7 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
8 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
9 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
11 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
13 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
14 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75:78 (11:25, 22:19, 23:15, 19:19)
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:81 (17:22, 22:14, 24:20, 27:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla