Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 1) 38%[99]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 62%[162]
 
07.11 czw
godz. 20:20
Śląsk Wrocław
71
:
87
Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 71:87. Nowy lider Energa Basket Ligi Śląsk Wrocław - Trefl Sopot 71:87. Nowy lider Energa Basket Ligi 7 listopada 2019 (21 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe Śląsk Wrocław 87:71 (13:20, 25:16, 25:17,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
4.21 (34 oceny)

Zawodnicy

Paweł Leończyk
ocena
4.79 (34 oceny)
Jeff Roberson
ocena
4.73 (30 ocen)
Cameron Ayers
ocena
4.62 (34 oceny)
Nana Foulland
ocena
4.58 (33 oceny)
Michał Kolenda
ocena
4.09 (33 oceny)
Witalij Kowalenko
ocena
3.97 (33 oceny)
Mikołaj Kurpisz
ocena
3.45 (33 oceny)
Łukasz Kolenda
ocena
3.21 (34 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Didier-Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karol Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Carlos Medlock
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jack Salt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław
02.04 (pt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 91:72 bez publiczności TREFL Sopot
30.03 (wt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 76:71 bez publiczności TREFL Sopot
21.03 (nd) godz.17:35 TREFL Sopot 107:78 bez publiczności Enea Astoria Bydgoszcz
18.03 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Toruń 88:93 bez publiczności TREFL Sopot
12.03 (pt) godz.17:35 TREFL Sopot 72:66 bez publiczności MKS Dąbrowa Górnicza
09.03 (wt) godz.19:00 Pszczółka Start Lublin 80:91 bez publiczności TREFL Sopot
05.03 (pt) godz.19:00 TREFL Sopot 74:81 bez publiczności Legia Warszawa
28.02 (nd) godz.17:35 King Szczecin 81:83 bez publiczności TREFL Sopot

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
Tabela końcowa
1 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
2 Enea Zastal BC Zielona Góra
3 Śląsk Wrocław
4 Legia Warszawa
5 TREFL SOPOT
6 Pszczółka Start Lublin
7 King Szczecin
8 PGE Spójnia Stargard
9 MKS Dąbrowa Górnicza
10 Polski Cukier Toruń
11 Enea Astoria Bydgoszcz
12 GTK Gliwice
13 Anwil Włocławek
14 HydroTruck Radom
15 ASSECO ARKA GDYNIA
16 Polpharma Starogard Gdański
  • Finał (do czterech zwycięstw): Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Enea Zastal BC Zielona Góra 4:2
  • O trzecie miejsce (do dwóch zwycięstw): Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 1:2
  • Awans z I ligi: Czarni Słupsk
  • Spadek do I ligi: Polpharma Starogard Gdański

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla