Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 77%[157]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Polski Cukier Toruń
(TYP 2) 23%[48]
 
26.10 pon
godz. 19:00
96
:
67
Polski Cukier Toruń
Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 96:67. Rodzina Treflików na trybunach Trefl Sopot - Polski Cukier Toruń 96:67. Rodzina Treflików na trybunach 26 października 2020 (13 opinii)

Trefl Sopot pokonał pewnie Polski Cukier Toruń 96:67 (24:12, 23:16, 28:23,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
2.80 (30 ocen)

Zawodnicy

Darious Moten
ocena
4.15 (27 ocen)
Daniel Ziółkowski
ocena
4.04 (23 oceny)
Patryk Pułkotycki
ocena
4.00 (25 ocen)
Sebastian Rompa
ocena
3.83 (24 oceny)
Paweł Leończyk
ocena
3.64 (33 oceny)
Tyson Jay Haws
ocena
3.52 (31 ocen)
Karol Gruszecki
ocena
3.39 (31 ocen)
Dominik Olejniczak
ocena
3.39 (31 ocen)
Martynas Paliukenas
ocena
3.13 (30 ocen)
Witalij Kowalenko
ocena
2.94 (31 ocen)
Michał Kolenda
ocena
2.71 (31 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
2.68 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kowalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat LIVE!
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
07.11 (nd) Anwil Włocławek TREFL Sopot
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist LIVE!
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
3 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
5 Śląsk Wrocław 9 3 6 721:708 12
6 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
7 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
8 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
9 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
10 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
11 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
13 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 8 2 6 635:715 10
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:14)
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60 (25:13, 26:14, 25:10, 26:23)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92 (33:22, 24:23, 24:21, 15:26)
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla