Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 83%[184]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 2) 16%[36]
 
06.01 śr
godz. 18:00
96
:
83
Anwil Włocławek
Trefl Sopot - Anwil Włocławek 96:83. Zepsuty debiut Przemysława Frasunkiewicza Trefl Sopot - Anwil Włocławek 96:83. Zepsuty debiut Przemysława Frasunkiewicza LIVE! 6 stycznia 2021 (46 opinii)

Trefl Sopot pokonał w Ergo Arenie Anwil Włocławek 96:83 (29:27, 18:18, 29:21,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
3.68 (28 ocen)

Zawodnicy

Karol Gruszecki
ocena
4.23 (31 ocen)
Anunwa
ocena
4.03 (29 ocen)
Dominik Olejniczak
ocena
3.97 (32 oceny)
Tyson Jay Haws
ocena
3.87 (30 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.72 (29 ocen)
Martynas Paliukenas
ocena
3.57 (30 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
3.27 (26 ocen)
Darious Moten
ocena
3.21 (29 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.17 (24 oceny)
Witalij Kowalenko
ocena
3.14 (22 oceny)
Łukasz Klawa
ocena
3.06 (17 ocen)
Daniel Ziółkowski
ocena
2.96 (23 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Mateusz Kowalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Pułkotycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Rilski Sportist
24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom
01.10 (pt) godz.18:00 Iraklis BC 74:72 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
4 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
5 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
6 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
8 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
9 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 413:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 7 kolejki:

  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - TREFL SOPOT 86:78 (16:26, 22:20, 25:15, 23:17)
  • PGE Spójnia Stargard - ASSECO ARKA GDYNIA 79:64 (24:24, 24;11, 19:14, 12:15)
  • HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82:94 (18:22, 21:22, 17:21, 26:29 )
  • King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99:83 (26:16, 22:13, 32:29, 19:25)
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 85:90 (19:16, 17:26, 23:23, 16:15)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83:85 (27:13, 13:30, 20:25, 23:17)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92:62 (22:21, 19:18, 31:13, 20:10)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa (przełożony na 22.12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla