Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
(TYP 1) 87%[187]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 13%[27]
 
09.01 sob
godz. 17:30
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
95
:
73
Arged BMSlam Stal Ostrów - Trefl Sopot 95:73. Słaby występ, rażąca liczba strat Arged BMSlam Stal Ostrów - Trefl Sopot 95:73. Słaby występ, rażąca liczba strat 9 stycznia 2021 (28 opinii)

Trefl Sopot przegrał na wyjeździe z Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski...

Trener

Marcin Stefański
ocena
1.90 (21 ocen)

Zawodnicy

Darious Moten
ocena
3.36 (22 oceny)
Anunwa
ocena
3.27 (22 oceny)
Martynas Paliukenas
ocena
2.68 (22 oceny)
Dominik Olejniczak
ocena
2.64 (22 oceny)
Daniel Ziółkowski
ocena
2.48 (21 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.24 (21 ocen)
Tyson Jay Haws
ocena
2.18 (22 oceny)
Karol Gruszecki
ocena
2.18 (22 oceny)
Łukasz Kolenda
ocena
2.16 (19 ocen)
Witalij Kowalenko
ocena
2.05 (20 ocen)
Michał Kolenda
ocena
1.90 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kowalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Pułkotycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
07.11 (nd) Anwil Włocławek TREFL Sopot
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist LIVE!
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
3 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
6 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
7 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
8 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
9 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • sobota
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla