Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
PGE Spójnia Stargard
(TYP 1) 14%[28]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 86%[171]
 
18.09 sob
godz. 19:30
PGE Spójnia Stargard
82
:
94
Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82:94. Druga wygrana koszykarzy Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82:94. Druga wygrana koszykarzy 18 września 2021 (9 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe PGE Spójnię Stargard 94:82 (30:20, 20;14,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
4.31 (16 ocen)

Zawodnicy

Karol Gruszecki
ocena
5.00 (13 ocen)
DeAndre Davis
ocena
4.92 (13 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
4.92 (13 ocen)
Josh Sharma
ocena
4.85 (13 ocen)
Yannick Franke
ocena
4.85 (13 ocen)
Darious Moten
ocena
4.38 (13 ocen)
Mateusz Szlachetka
ocena
3.85 (13 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.77 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brandon Young
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat LIVE!
30.10 (sob) godz.17:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
07.11 (nd) godz.17:30 Anwil Włocławek typuj TREFL Sopot
10.11 (śr) godz.18:00 Rilski Sportist typuj TREFL Sopot
24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 81:86 po dogrywce Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist LIVE!
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Anwil Włocławek 8 6 2 638:591 14
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 8 6 2 690:654 14
4 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
5 King Szczecin 8 5 3 705:674 13
6 TREFL SOPOT 8 4 4 679:657 12
7 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 8 4 4 644:630 12
8 Śląsk Wrocław 9 3 6 721:708 12
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
10 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
11 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
12 Legia Warszawa 7 4 3 592:522 11
13 GTK Gliwice 8 3 5 647:661 11
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 8 2 6 589:627 10
15 MKS Dąbrowa Górnicza 8 2 6 635:715 10
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 81:86 (19:17, 18:13, 20:24, 15:18, d. 9:14)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:14)
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60 (25:13, 26:14, 25:10, 26:23)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92 (33:22, 24:23, 24:21, 15:26)
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 73:76 (14:15, 25:25, 19:19, 15:17)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 80:89 (15:18, 18:23, 19:21, 28:27)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla