Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 100%[217]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
HydroTruck Radom
(TYP 2) 0%[0]
 
05.10 wt
godz. 19:00
80
:
85
HydroTruck Radom
Trefl Sopot - HydroTruck Radom 80:85. Porażka koszykarzy na własne życzenie Trefl Sopot - HydroTruck Radom 80:85. Porażka koszykarzy na własne życzenie 5 października 2021 (29 opinii)

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z HydroTruckiem Radom 80:85 (21:26, 26:20,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
1.67 (18 ocen)

Zawodnicy

Daniel Ziółkowski
ocena
3.81 (16 ocen)
Darious Moten
ocena
3.50 (16 ocen)
Josh Sharma
ocena
3.33 (18 ocen)
Mateusz Szlachetka
ocena
3.13 (16 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.80 (15 ocen)
Yannick Franke
ocena
2.73 (15 ocen)
Michał Kolenda
ocena
2.67 (15 ocen)
Karol Gruszecki
ocena
2.19 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

DeAndre Davis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brandon Young
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.01 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot mecz odwołany Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
02.02 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Benfica Lizbona
05.02 (sob) TREFL Sopot Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
05.02 (sob) godz.18:00 TREFL Sopot typuj CSM CSU Oradea
09.02 (śr) godz.18:00 CSM CSU Oradea typuj TREFL Sopot
26.01 (śr) godz.21:30 Sporting Lizbona 76:63 TREFL Sopot
09.01 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 72:71 PGE Spójnia Stargard
02.01 (nd) godz.18:00 GTK Gliwice 72:82 TREFL Sopot
23.12.2021 (czw) godz.17:30 Twrade Pierniki Toruń 73:92 TREFL Sopot
18.12.2021 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:70 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 19 15 4 1626:1478 34
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 15 4 1558:1469 34
3 Twarde Pierniki Toruń 19 13 6 1644:1613 32
4 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 12 7 1696:1560 31
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 18 12 6 1626:1517 30
6 Legia Warszawa 18 11 7 1451:1406 29
7 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
8 Śląsk Wrocław 18 10 8 1507:1400 28
9 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 19 8 11 1529:1611 27
12 ASSECO ARKA GDYNIA 20 7 13 1498:1636 27
13 MKS Dąbrowa Górnicza 18 6 12 1495:1590 24
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
15 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
16 GTK Gliwice 19 3 16 1476:1710 22

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 21 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA (sobota, godz. 17:30)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - TREFL SOPOT (mecz przełożony na 23.03)
  • środa
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin
  • czwartek
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza
  • PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice (przełożony na 16.02)
  • HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń (przełożony na 30.03)
  • Mecz odwołany z powodu zakażeń koronawirusem:
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • Mecz awansem z 28. kolejki:
  • Zastal - ASSECO ARKA (środa, godz. 19:30)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki:
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 86:73 (20:21, 18:19, 22:18, 26:15)
  • Mecz zaległy z 20. kolejki:
  • MKS - Zastal (piątek)
  • Legia - HydroTruck (niedziela)
  • Mecz zaległy z 17. kolejki:
  • Śląsk - Stal (niedziela)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla