• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
(TYP 1) 89%[196]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 11%[23]
 
14.11 nd
godz. 17:30
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
73
:
66
Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73:66. Słaba skuteczność i piąta porażka z rzędu Czarni Słupsk - Trefl Sopot 73:66. Słaba skuteczność i piąta porażka z rzędu 14 listopada 2021 (44 opinie)

Trefl Sopot przegrał na wyjeździe z zespołem Grupa Sierleccy Czarni Słupsk...

Trener

Marcin Stefański
ocena
2.52 (21 ocen)

Zawodnicy

Yannick Franke
ocena
3.94 (18 ocen)
Josh Sharma
ocena
3.89 (18 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.47 (17 ocen)
Carl Lindbom
ocena
3.12 (17 ocen)
Darious Moten
ocena
2.75 (16 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.69 (16 ocen)
Brandon Young
ocena
1.94 (17 ocen)
Karol Gruszecki
ocena
1.88 (16 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

DeAndre Davis
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szlachetka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.04 (śr) godz.17:30 Legia Warszawa 104:109 po trzech dogrywkach TREFL Sopot
10.04 (nd) godz.19:30 TREFL Sopot 84:86 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
07.04 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot LIVE!
02.04 (sob) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 71:79 TREFL Sopot
28.03 (pon) godz.17:30 King Szczecin 98:73 TREFL Sopot
24.03 (czw) godz.17:30 Enea Zastal BC Zielona Góra 91:66 TREFL Sopot
20.03 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 103:78 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
17.03 (czw) godz.18:00 TREFL Sopot 77:101 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
11.03 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 82:89 Anwil Włocławek
05.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 89:102 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1
2
3
4
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
6 Zastal Enea BC Zielona Góra
7 Twarde Pierniki Toruń
8 King Szczecin
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10 TREFL SOPOT
11 PGE Spójnia Stargard
12 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13 ASSECO ARKA GDYNIA
14 MKS Dąbrowa Górnicza
15 GTK Gliwice
16 HydroTruck Radom
  • FINAŁ (do czterech zwycięstw):
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 76:72 (27:18, 17:25, 18:14, 14:15)
  • Śląsk - Legia 85:88 (21:10, 20:28, 17:30, 27:20)
  • Legia - Śląsk (niedziela)
  • O trzecie miejsce (dwumecz):
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 78:77 (15:20, 19:17, 25:23, 19:17)
  • Czarni - Anwil (sobota)
  • Miejsca 5-8 zajęły drużyny, które odpadły w pierwszej rundzie play-off, a końcowa kolejność ustalona według miejsc zajętych w sezonie zasadniczym.
  • Kolejność na miejsca 9-16 ustalona została wyłącznie na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Degradacja do I ligi: HydroTruck Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla