Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 88%[181]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Hapoel Eilat
(TYP 2) 12%[24]
 
27.10 śr
godz. 19:00
85
:
88
Hapoel Eilat
Trefl Sopot - Hapoel Eilat 85:88. Dreszczowiec w końcówce meczu koszykarzy Trefl Sopot - Hapoel Eilat 85:88. Dreszczowiec w końcówce meczu koszykarzy LIVE! 27 października 2021 (8 opinii)

Trefl Sopot przegrał u siebie z izraelskim Hapoelem Eilat 85:88 (18:24,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
3.20 (10 ocen)

Zawodnicy

Mateusz Szlachetka
ocena
4.91 (11 ocen)
Yannick Franke
ocena
4.36 (11 ocen)
Michał Kolenda
ocena
4.09 (11 ocen)
Daniel Ziółkowski
ocena
3.91 (11 ocen)
Josh Sharma
ocena
3.73 (11 ocen)
DeAndre Davis
ocena
3.71 (7 ocen)
Darious Moten
ocena
3.70 (10 ocen)
Brandon Young
ocena
2.90 (10 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.82 (11 ocen)
Karol Gruszecki
ocena
1.82 (11 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Carl Lindbom
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.12 (pt) godz.19:30 TREFL Sopot typuj MKS Dąbrowa Górnicza
08.12 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Sporting Lizbona
11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia
15.12 (śr) Benfica Lizbona TREFL Sopot
18.12 (sob) TREFL Sopot Legia Warszawa
21.11 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 69:61 King Szczecin
17.11 (śr) godz.18:00 Hapoel Eilat 83:89 TREFL Sopot
14.11 (nd) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 73:66 TREFL Sopot
10.11 (śr) godz.18:00 Rilski Sportist 64:84 TREFL Sopot
07.11 (nd) godz.17:30 Anwil Włocławek 81:61 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 13 9 4 1184:1092 22
2 Anwil Włocławek 12 9 3 974:896 21
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 12 9 3 979:912 21
4 Twarde Pierniki Toruń 12 9 3 1049:1020 21
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 12 7 5 1086:1006 19
6 Śląsk Wrocław 12 6 6 991:922 18
7 Legia Warszawa 11 7 4 890:824 18
8 King Szczecin 12 6 6 1006:1011 18
9 TREFL SOPOT 12 5 7 942:949 17
10 ASSECO ARKA GDYNIA 12 5 7 886:956 17
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
12 HydroTruck Radom 12 4 8 989:1019 16
13 PGE Spójnia Stargard 11 5 6 856:931 16
14 MKS Dąbrowa Górnicza 12 3 9 985:1066 15
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 12 3 9 880:966 15
16 GTK Gliwice 12 3 9 944:1085 15

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 12 kolejki:

  • Trefl Sopot - King Szczecin 69:61 (17:20, 19:9, 17:17, 16:15)
  • Asseco Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza 81:80 (19:26, 20:14, 21:8, 21:32)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:99 (13:20, 19:32, 18:19, 23:28)
  • Twarde Pierniki Toruń - Anwil Włocławek 84:92 (24:11, 17:26, 10:22, 33:33)
  • Śląsk Wrocław - GTK Gliwice 106:74 (20:11, 33:12, 26:23, 27:28)
  • HydroTruck Radom - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 83:78 (26:20, 19:22, 20:14, 18:22)
  • Legia Warszawa - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 68:66 (22:20, 16:9, 19:22, 11:15)
  • Mecz awansem z 14. kolejki:
  • Stal - Zastal 105:98 (34:23, 22:30, 29:18, 20:27)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla