• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Twarde Pierniki Toruń
(TYP 1) 14%[28]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 85%[168]
 
24.09 sob
godz. 17:30
Twarde Pierniki Toruń
79
:
81
Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 79:81 po emocjonującej końcówce na inaugurację Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 79:81 po emocjonującej końcówce na inaugurację 24 września 2022 (23 opinie)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe Twarde Pierniki Toruń 81:79 (22:13, 19:20,...

Trener

Żan Tabak
ocena
5.07 (14 ocen)

Zawodnicy

Roland Freimanis
ocena
5.07 (14 ocen)
Glynn Watson
ocena
5.00 (13 ocen)
Wesley Gordon
ocena
4.92 (13 ocen)
Michał Kolenda
ocena
4.85 (13 ocen)
Andrzej Pluta
ocena
4.38 (13 ocen)
Jarosław Zyskowski
ocena
4.36 (14 ocen)
Błażej Kulikowski
ocena
3.93 (14 ocen)
Cameron Louis Wells
ocena
3.92 (13 ocen)
Jakub Urbaniak
ocena
2.92 (13 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jan Malesa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jean Salumu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

11.12 (nd) godz.20:00 TREFL Sopot typuj Śląsk Wrocław
15.12 (czw) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
23.12 (pt) godz.17:30 Anwil Włocławek typuj TREFL Sopot
27.12 (wt) godz.17:00 Tartu Ulikool Maks&Moortis typuj TREFL Sopot
28.12 (śr) godz.11:00 Valmiera Glass Via typuj TREFL Sopot
04.12 (nd) godz.13:30 TREFL Sopot 83:68 Rawlplug Sokół Łańcut
01.12 (czw) godz.19:00 TREFL Sopot 92:100 Ironi Ness Ziona
28.11 (pon) godz.18:00 King Szczecin 81:77 TREFL Sopot
23.11 (śr) godz.19:00 Enea Zastal BC Zielona Góra 83:99 TREFL Sopot
20.11 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 93:78 BM Stal Ostrów Wielkopolski LIVE!

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 10 10 0 905:779 20
2 TREFL SOPOT 10 9 1 873:784 19
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 10 8 2 912:813 18
4 Anwil Włocławek 11 7 4 902:834 18
5 King Szczecin 10 7 3 831:825 17
6 Legia Warszawa 10 6 4 774:719 16
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 10 6 4 847:811 16
8 PGE Spójnia Stargard 10 5 5 784:791 15
9 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 10 4 6 756:763 14
10 SUZUKI ARKA GDYNIA 9 4 5 722:744 13
11 Polski Cukier Start Lublin 10 3 7 779:855 13
12 MKS Dąbrowa Górnicza 9 3 6 739:736 12
13 Tauron GTK Gliwice 9 3 6 657:722 12
14 Rawlplug Sokół Łańcut 10 2 8 707:784 12
15 Twarde Pierniki Toruń 10 1 9 731:842 11
16 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 10 1 9 808:925 11

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 10 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Rawlplug Sokół Łańcut 83:68 (28:19, 24:20, 13:16, 18:13)
  • SUZUKI ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 78:90 (25:20, 17:21, 17:21, 19:28)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 94:58 (30:19, 23:15, 28:18, 13:6)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Legia Warszawa 61:86 (21:28, 13:16, 16:23, 11:19)
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Start Lublin 86:63 (22:19, 15:15, 28:19, 21:10)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - King Szczecin 76:79 (23:20, 21:17, 16:21, 16:21)
  • PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski 89:91 (22:14, 26:18, 16:26, 25:33)
  • Tauron GTK Gliwice - Śląsk Wrocław 71:91 (19:22, 21:25, 13:21, 18:23)
  • Mecz zaległy z 3. kolejki:
  • MKS Dąbrowa Górnicza - SUZUKI ARKA GDYNIA (środa, godz. 18)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla