• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 98%[200]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
MKS Dąbrowa Górnicza
(TYP 2) 2%[5]
 
01.10 sob
godz. 19:30
87
:
73
MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 87:73. Udana domowa inauguracja koszykarzy Trefl Sopot - MKS Dąbrowa Górnicza 87:73. Udana domowa inauguracja koszykarzy 1 października 2022 (16 opinii)

Trefl Sopot wygrał z MKS Dąbrowa Górnicza 87:73 (24:13, 21:19, 16:25, 26:16)...

Trener

Żan Tabak
ocena
5.09 (22 oceny)

Zawodnicy

Wesley Gordon
ocena
4.88 (24 oceny)
Andrzej Pluta
ocena
4.73 (22 oceny)
Roland Freimanis
ocena
4.67 (21 ocen)
Michał Kolenda
ocena
4.64 (22 oceny)
Cameron Louis Wells
ocena
4.55 (20 ocen)
Glynn Watson
ocena
4.55 (20 ocen)
Sebastian Rompa
ocena
4.21 (24 oceny)
Jakub Urbaniak
ocena
4.20 (30 ocen)
Jarosław Zyskowski
ocena
4.00 (20 ocen)
Jan Malesa
ocena
3.59 (17 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Błażej Kulikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jean Salumu
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.01 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot typuj Polski Cukier Start Lublin
31.01 (wt) godz.16:00 Basket Brno typuj TREFL Sopot
01.02 (śr) godz.19:00 BM Stal Ostrów Wielkopolski typuj TREFL Sopot
03.02 (pt) godz.17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz typuj TREFL Sopot
17.02 (pt) godz.20:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
21.01 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza 82:91 TREFL Sopot
17.01 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 89:86 BC Wolves
13.01 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 87:85 Arriva Twarde Pierniki Toruń
09.01 (pon) godz.18:00 King Szczecin 103:79 TREFL Sopot
06.01 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 71:77 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 17 15 2 1495:1329 32
2 BM Stal Ostrów Wielkopolski 17 12 5 1471:1350 29
3 TREFL SOPOT 17 12 5 1429:1378 29
4 King Szczecin 17 11 6 1463:1406 28
5 Legia Warszawa 17 10 7 1323:1285 27
6 PGE Spójnia Stargard 17 10 7 1408:1376 27
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 17 9 8 1316:1250 26
8 Anwil Włocławek 17 8 9 1373:1338 25
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 17 8 9 1411:1407 25
10 MKS Dąbrowa Górnicza 17 8 9 1449:1449 25
11 SUZUKI ARKA GDYNIA 17 6 11 1384:1453 23
12 Tauron GTK Gliwice 17 6 11 1250:1324 23
13 Rawlplug Sokół Łańcut 17 6 11 1239:1340 23
14 Polski Cukier Start Lublin 16 6 10 1269:1352 22
15 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 17 4 13 1405:1552 21
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 16 4 12 1286:1382 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 17 kolejki:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - TREFL SOPOT 82:91 (10:23, 22:21, 22:23, 28:24)
  • SUZUKI ARKA GDYNIA - Arriva Twarde Pierniki Toruń 87:99 (14:28, 23:28, 23:18, 27:25)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - King Szczecin 78:79 (22:23, 17:27, 25:10, 14:19)
  • Polski Cukier Start Lublin - Tauron GTK Gliwice 79:68 (21:14, 13:15, 24:18, 21:21)
  • Anwil Włocławek - Rawlplug Sokół Łańcut 78:89 (18:20, 15:28, 19:26, 26:15)
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 83:77 (22:24, 16:20, 23:18, 22:15)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - PGE Spójnia Stargard 89:98 (20:29, 21:22, 33:25, 15:22)
  • BM Stal Ostrów Wielkopolski - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 74:84 (23:20, 12:22, 20:29, 19:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla