• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 96%[185]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
Ironi Ness Ziona
(TYP 2) 4%[7]
 
01.12 czw
godz. 19:00
92
:
100
Ironi Ness Ziona
Trefl Sopot - Ironi Ness Ziona 92:100. Koszykarze zasypani "trójkami" i z kontuzją Trefl Sopot - Ironi Ness Ziona 92:100. Koszykarze zasypani "trójkami" i z kontuzją 1 grudnia 2022 (5 opinii)

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z izraelskim Ironi Ness Ziona 92:100...

Trener

Żan Tabak
ocena
3.00 (10 ocen)

Zawodnicy

Garrett Nevels
ocena
4.33 (9 ocen)
Błażej Kulikowski
ocena
4.14 (7 ocen)
Wesley Gordon
ocena
4.11 (9 ocen)
Glynn Watson
ocena
3.89 (9 ocen)
Cameron Louis Wells
ocena
3.78 (9 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.56 (9 ocen)
Andrzej Pluta
ocena
3.33 (9 ocen)
Ivica Radić
ocena
3.11 (9 ocen)
Roland Freimanis
ocena
2.89 (9 ocen)
Jarosław Zyskowski
ocena
2.33 (9 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Jan Malesa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

28.01 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot mecz trwa Polski Cukier Start Lublin
31.01 (wt) godz.16:00 Basket Brno typuj TREFL Sopot
01.02 (śr) godz.19:00 BM Stal Ostrów Wielkopolski typuj TREFL Sopot
03.02 (pt) godz.17:30 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz typuj TREFL Sopot
17.02 (pt) godz.20:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
28.01 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot mecz trwa Polski Cukier Start Lublin
21.01 (sob) godz.15:30 MKS Dąbrowa Górnicza 82:91 TREFL Sopot
17.01 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 89:86 BC Wolves
13.01 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 87:85 Arriva Twarde Pierniki Toruń
09.01 (pon) godz.18:00 King Szczecin 103:79 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Śląsk Wrocław 17 15 2 1495:1329 32
2 King Szczecin 18 12 6 1538:1479 30
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 17 12 5 1471:1350 29
4 TREFL SOPOT 17 12 5 1429:1378 29
5 PGE Spójnia Stargard 18 11 7 1505:1456 29
6 Legia Warszawa 18 10 8 1403:1382 28
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 17 9 8 1316:1250 26
8 Anwil Włocławek 17 8 9 1373:1338 25
9 Enea Zastal BC Zielona Góra 17 8 9 1411:1407 25
10 MKS Dąbrowa Górnicza 17 8 9 1449:1449 25
11 Rawlplug Sokół Łańcut 18 6 12 1312:1415 24
12 SUZUKI ARKA GDYNIA 17 6 11 1384:1453 23
13 Tauron GTK Gliwice 17 6 11 1250:1324 23
14 Polski Cukier Start Lublin 16 6 10 1269:1352 22
15 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 17 4 13 1405:1552 21
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 16 4 12 1286:1382 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 18 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Start Lublin - sobota, godz. 19:30
  • SUZUKI ARKA GDYNIA - MKS Dąbrowa Górnicza - poniedziałek, godz. 19:30
  • King Szczecin - Rawlplug Sokół Łańcut 75:73 (13:24, 26:20, 20:11, 16:18)
  • PGE Spójnia Stargard - Legia Warszawa 97:80 (25:19, 30:28, 24:16, 18:17)
  • sobota
  • GTK Gliwice - Astoria Bydgoszcz
  • Śląsk Wrocław - Anwil Włocławek
  • niedziela
  • BM Stal Ostrów Wlkp. - Twarde Pierniki Toruń
  • poniedziałek
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Zastal BC Zielona Góra

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla