• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Tartu Ulikool Maks&Moortis
(TYP 1) 12%[24]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 88%[182]
 
27.12 wt
godz. 17:00
Tartu Ulikool Maks&Moortis
72
:
76
Tartu Ulikool - Trefl Sopot 72:76. Koszykarze wygrali wojnę nerwów w Estonii Tartu Ulikool - Trefl Sopot 72:76. Koszykarze wygrali wojnę nerwów w Estonii 27 grudnia 2022 (6 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe Tartu Ulikool Maks and Moorits 76:72 (18:15,...

Trener

Żan Tabak
ocena
3.29 (7 ocen)

Zawodnicy

Garrett Nevels
ocena
4.00 (9 ocen)
Błażej Kulikowski
ocena
3.78 (9 ocen)
Jakub Urbaniak
ocena
3.56 (9 ocen)
Jean Salumu
ocena
3.50 (10 ocen)
Ivica Radić
ocena
3.44 (9 ocen)
Roland Freimanis
ocena
3.44 (9 ocen)
Cameron Louis Wells
ocena
3.38 (8 ocen)
Andrzej Pluta
ocena
3.22 (9 ocen)
Jarosław Zyskowski
ocena
3.22 (9 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.11 (9 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Wesley Gordon
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jan Malesa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Glynn Watson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

26.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Zastal BC Zielona Góra
01.04 (sob) godz.17:30 Rawlplug Sokół Łańcut typuj TREFL Sopot
05.04 (śr) godz.19:30 TREFL Sopot typuj Tauron GTK Gliwice
10.04 (pon) Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
16.04 (nd) TREFL Sopot typuj Legia Warszawa
18.03 (sob) godz.17:30 BM Stal Ostrów Wielkopolski 79:84 TREFL Sopot
11.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 115:83 SUZUKI ARKA Gdynia LIVE!
04.03 (sob) godz.17:30 PGE Spójnia Stargard 77:66 TREFL Sopot
19.02 (nd) godz.18:00 Polski Cukier Start Lublin 80:91 TREFL Sopot LIVE!
18.02 (sob) godz.19:00 Anwil Włocławek 91:93 TREFL SOPOT

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 King Szczecin 23 17 6 1967:1856 40
2 Śląsk Wrocław 22 17 5 1900:1728 39
3 BM Stal Ostrów Wielkopolski 23 16 7 1994:1839 39
4 TREFL SOPOT 22 16 6 1859:1766 38
5 PGE Spójnia Stargard 23 14 9 1928:1863 37
6 Legia Warszawa 23 14 9 1852:1808 37
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 23 13 10 1964:1917 36
8 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 23 12 11 1781:1720 35
9 Anwil Włocławek 23 11 12 1895:1862 34
10 MKS Dąbrowa Górnicza 22 9 13 1888:1944 31
11 SUZUKI ARKA GDYNIA 23 8 15 1874:1955 31
12 Rawlplug Sokół Łańcut 23 8 15 1728:1834 31
13 Polski Cukier Start Lublin 23 8 15 1806:1915 31
14 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 23 8 15 1942:2080 31
15 Tauron GTK Gliwice 22 7 15 1677:1781 29
16 Arriva Twarde Pierniki Toruń 23 4 19 1818:2005 27

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 23 kolejki:

  • SUZUKI ARKA GDYNIA - PGE Spójnia Stargard 76:77 (12:14, 23:21, 15:21, 26:21)
  • BM Stal Ostrów Wielkopolski - TREFL SOPOT 79:84 (19:20, 24:27, 17:9, 19:28)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - King Szczecin 66:83 (16:16, 18:20, 12:24, 20:23)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 100:89 (21:24, 26:28, 32:21, 21:16)
  • Polski Cukier Start Lublin - Śląsk Wrocław 70:100 (27:24, 14:23, 15:31, 14:22)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Rawlplug Sokół Łańcut 87:78 (21:28, 25:8, 18:16, 23:26)
  • Legia Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 101:86 (23:10, 35:15, 19:30, 24:31)
  • Anwil Włocławek - Arriva Twarde Pierniki Toruń 86:79 (23:25, 19:22, 25:12, 19:20)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla