Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 1) 51%[202]
Remis
(TYP X) 1%[3]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 48%[192]
 
09.12 nd
godz. 18:00
Blassingame bohaterem Gdyni Blassingame bohaterem Gdyni LIVE! 9 grudnia 2012 (198 opinii)

Ogromne emocje przyniosły niedzielne derby Trójmiasta w TBL. Sopocianie...

Trener

Mariusz Niedbalski
ocena
2.62 (45 ocen)

Zawodnicy

Marcin Stefański
ocena
4.03 (65 ocen)
Adam Waczyński
ocena
4.00 (57 ocen)
Lorinza Harrington
ocena
3.96 (57 ocen)
Frank Turner
ocena
3.94 (52 oceny)
Sime Spralja
ocena
3.82 (50 ocen)
Kurt Looby
ocena
2.90 (48 ocen)
Michał Michalak
ocena
2.87 (45 ocen)
Piotr Dąbrowski
ocena
2.84 (44 oceny)
Mateusz Jarmakowicz
ocena
2.43 (49 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

David Brembly
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksander Lebiedziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
17.10 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. TREFL Sopot
18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
4 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
5 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
6 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
7 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
8 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
9 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
10 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
11 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
12 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • poneidziałek
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla