Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 96%[429]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 2) 4%[17]
 
14.12 sob
godz. 18:00
87
:
73
Śląsk Wrocław
Trefl nadal zwycięski we własnej hali Trefl nadal zwycięski we własnej hali LIVE! 14 grudnia 2013 (39 opinii)

Koszykarze Trefla ponownie nie pozwolili wydrzeć sobie zwycięstwa we własnej...

Trener

Darius Maskoliunas
ocena
3.84 (38 ocen)

Zawodnicy

Yemi Gadri-Nicholson
ocena
5.10 (49 ocen)
Adam Waczyński
ocena
4.61 (54 oceny)
Michał Michalak
ocena
4.21 (53 oceny)
Lance Jeter
ocena
3.83 (47 ocen)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
3.78 (46 ocen)
Milan Majstorović
ocena
3.71 (45 ocen)
Marcin Stefański
ocena
3.41 (46 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.38 (45 ocen)
David Brembly
ocena
3.37 (43 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

08.12 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Sporting Lizbona
11.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
15.12 (śr) godz.22:00 Benfica Lizbona typuj TREFL Sopot
18.12 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Legia Warszawa
23.12 (czw) godz.19:30 Twrade Pierniki Toruń typuj TREFL Sopot
03.12 (pt) godz.19:30 TREFL Sopot 86:70 MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 69:61 King Szczecin
17.11 (śr) godz.18:00 Hapoel Eilat 83:89 TREFL Sopot
14.11 (nd) godz.17:30 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 73:66 TREFL Sopot
10.11 (śr) godz.18:00 Rilski Sportist 64:84 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Anwil Włocławek 13 10 3 1069:967 23
3 Twarde Pierniki Toruń 13 10 3 1143:1097 23
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13 9 4 1056:1006 22
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 King Szczecin 13 7 6 1105:1094 20
8 Legia Warszawa 12 7 5 973:923 19
9 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12 6 6 976:959 18
11 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
12 HydroTruck Radom 13 4 9 1062:1095 17
13 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 13 3 10 1015:1180 16

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94 (17:20, 16:19, 30:31, 14:24)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 99:83 (28:22, 23:26, 21:16, 27:19)
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71 (21:17, 30:15, 27:18, 17:21)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73 (17:13, 25:26, 14:19, 20:15)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla